Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   16   STYCZNIA   2019 r.

Św. Marcelego I, papieża
Św. Honorata, biskupa
 
 
 
 

Cenzura i wolność słowa w internecie. Dyskusja przedstawicieli Google, Ordo Iuris i SDP [VIDEO]


Cenzura w sieci staje się coraz większym problemem dotykającym szczególnie środowisk prawicowych. Jak w wirtualnej przestrzeni chronić wolność słowa? Nad zagadnieniem pochyli się przedstawiciele Instytutu Ordo Iuris, Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich oraz koncernu Google. Już w maju do Kancelarii Premiera oraz Ministerstwa Cyfryzacji ma trafić prawna propozycja Ordo Iuris dotycząca obrony swobody wypowiedzi.

 

 


DATA: 2018-05-10 13:39:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

TAK DLUGO JAK ZLO BEDZIE PANOWAC NA SWIECIE TAK DLUGO NA NIC TO SIE PRZYDA ! Przynajmniej powinna byc w znaczniej mniejszosci wola zlych ludzi a nie odwrotnie.Tymczasem czlowiek odszedl od Boga i sam chce sobie o tym decydowac kiedy jest zy a kiedy dobry...CO JEST DLA NIEGO DOBREM A CO ZLEM ! I TAKIE MAMY DZISIAJ WYBORY "DOBREGO" CZLOWIEKA BEZ BOGA KTORY WIE WSZYSTKO NAJLEPIEJ !! TYMCZASEM TYLKO BOG JEST MILOSCIA I WIE CO JEST NAJLEPSZYM DOBREM CZLOWIEKA ! ON SAM ! BEZ BOGA ANI DO PROGA ! ! ! ! ! ! ! !
8 miesięcy temu / margreth
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 85 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.