DZIŚ JEST:   14   SIERPNIA   2020 r.

Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Św. Elżbiety Renzi
 
 
 
 

Centrum Życia i Rodziny przypomina rządzącym złożone obietnice. Petycję podpisało już niemal 10 tysięcy osób

Centrum Życia i Rodziny przypomina rządzącym złożone obietnice. Petycję podpisało już niemal 10 tysięcy osób

Centrum Życia i Rodziny przypomina partii rządzącej, aby nie poprzestała na powołaniu Rady ds. Rodziny, ale rozwiązała realny problem przejęcia sejmowej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny przez skrajną lewicę.

 

Jakkolwiek napawa nadzieją powołanie Rady ds. Rodziny i pełnomocnika Rządu ds. demografii przy Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, to nadal niepokoi fakt pozostawienia w rękach skrajnie lewicowego ugrupowania politycznego kluczowej z perspektywy ochrony rodziny i ludzkiego życia, komisji ds. polityki społecznej i rodziny. Wraz z blisko 10 tysiącami sygnatariuszy petycji „Obiecaliście!” wzywamy władze Klubu Parlamentarnego PiS do natychmiastowego  odwołania posłanki Lewicy z funkcji  przewodniczącej komisji – komentuje Kazimierz Przeszowski, wiceprezes Centrum Życia i Rodziny.

 

Przypominamy władzom PiS o obietnicy złożonej wobec ponad 10 milionów wyborców
w  2019 r. do tego by „stanowczo bronić życia” przez „całe jego trwanie” i by stanowczo „bronić  rodziny naturalnej”, opierającej się na „trwałym związku kobiety i mężczyzny”. Mamy żywo w pamięci zobowiązanie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, że „ta sprawa wkrótce zostanie rozwiązana”
– podkreśla Kamil Zwierz, prezes CZIR.

 

Podpis pod petycją można złożyć na stronach: obiecaliscie.pl oraz protestuj.pl. Kampania została zainicjowana w reakcji na bulwersującą konserwatywnych wyborców nominację Magdaleny Biejat. Niekryjąca swoich proaborcyjnych i zgodnych z ideologią LGBT poglądów poseł została przy decydującym udziale parlamentarzystów PiS wybrana na stanowisko przewodniczącej komisji opiniującej projekty ustaw odnoszących się do ważnych kwestii rodziny oraz polityki społecznej. (…) „bez skrupułów, mydląc oczy wyborcom, realizujecie Państwo polityczną strategię, za którą płacą życiem dzieci nienarodzone i ich rodziny, podkopując fundamenty życia społecznego w naszej Ojczyźnie” – czytamy w tekście protestu skierowanego pod adresem Ryszarda Terleckiego, przewodniczącego Klubu Parlamentarnego PiS.

 

 

Źródło: CŻiR, obiecaliście.pl

RoM

 

 

Dołącz do sygnatariuszy petycji

 

 


DATA: 2019-12-10 17:56
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
6
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.