DZIŚ JEST:   21   LIPCA   2019 r.

XVI Niedziela zwykła
Św. Wawrzyńca z Brindisi
Św. Apolinarego
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Zawsze ten uczuciowy skowyt tej celebrytki mnie irytował. Ludzie są łasi na te uczuciowe pienia. Dawno już zrezygnowałem z oglądania i słuchania ludzi nie określonych ideowo. Do nich zaliczam tę panią. Prawdziwą wolność zyskujesz wtedy, gdy w odniesieniu do pewnych zasad wyrzucasz to do kosza, choć czasami jest to trudne.
8 miesięcy temu / Krakusik
 
Krzyże są białe na czarnym tle, w reklamie z noworodkami już przemienionymi przez rozdmuchany czarny pył przez Celine [wygląda jak satanistyczny rytuał] leżą sobie w kojcach maskotki - demony - czarne oczywiście. Dzieci nie są nasze, są szatana- to wypływa reklamy...
8 miesięcy temu / matkaPolka
 
Przyszedl jej rachunek za prad z jupiterow od rogatego to i splaca.
8 miesięcy temu / Nick
 
Widziałam tą reklamę na kanadyjskim kanale już kilka dni temu. Jest takie powiedzenie: co było a nie jest nie pisze się w rejestr! Tutaj się to dokładnie sprawdza.byla wychowana w katolickiej rodzinie ale to było wieku temu i ona już dawno od tego odeszła.. nie jest praktykująca katoliczką..nie sądzę że jest satanistka.Jest kolejna której lewicowo liberalna ideologia przeprala baniak.. nawet jeśli ktoś byłby katolikiem w Kanadzie to ten kanadyjski kościół katolicki wygląda o wiele gorzej niż Polski..jest w rozsypce a wiara na wymarciu..mają bardzo bardzo mało wiernych a większość z tych uczęszczających co niedzielę do kościoła katolickiego stanowią zapewne Polacy jak wszędzie ????
8 miesięcy temu / AniA
 
Czaszki, mroczne kolory to Ona jest satanistka! Tylko na ile procent przypuszczenie jest prawdziwe.
8 miesięcy temu / Andrzej
 
Swego czasu kiedy widziałem teledysk z tą piosenkarką opuszczającą ręke i dłoń w rogi baphometa nie słucham jej piosenek.
8 miesięcy temu / Andrzej
 
Było kiedyś takie powiedzenie - taka stara a taka durna...
8 miesięcy temu / X
 
Ja proponuję jeszcze jeden rozmiar dla wszystkich, niemowląt (oczywiście po okresie wczesnej eutanazji/późnej aborcji aż do starszych tzn do okresu eutanazyjnego). Nie można przecież dyskryminować ze względu na wiek. Ale to i tak jest dyskryminacja gatunkowa, albowiem inne gatunki posiadają inną odzież (a właściwie jej nie posiadają). W ramach równości - ludzie i zwierzęta - te same ubrania! To jednak nie jest śmieszne... bo może tak właśnie będzie, w schyłkowej fazie upadku cywilizacji zachodniej!
8 miesięcy temu / aaa
 
Kolejne indywiduum chcące wpisać się w trendy współczesnego zdebilowacenia na tle równości.
8 miesięcy temu / odszkodowania
 
Odwalilo jej jak Anji Rubik!
8 miesięcy temu / Gość
 
Śliczne te ubrania. Nowoczesne i stylowe.Jednak polskie niszowe firmy już od paru lat szyją identyczne kolekcje, nawet z tym samym motywem krzyża i nikt o tym nie pisze w mediach....
8 miesięcy temu / Zoja
 
Brakuje forsy więc trzeba się zeszmacić.
8 miesięcy temu / DNA
 
Powinna pójść na całość i zaproponować chłopcom sukienki. Nie wiem czemu wszystko jej się ze śmiercią kojarzy. Oprócz sporadycznych pasków czy gwiazdek króluje czaszka, w zasadzie próżno szukać innych wzorów. Ale ciekawe jest to, co zaprezentowała w dziale "nununu for the arts". Tam to dopiero jest sztuka współczesna. Podsumowując: ohyda, paskudztwo, śmierć. Jeśli będzie miała ruch w interesie, to będzie to zawdzięczać tylko swojemu nazwisku.
8 miesięcy temu / Iw
 
Przebrzmiała "gwiazdka" popu zapewne chce wrócić do żłoba, więc dostała od władców świata propozycję nie do odrzucenia.
8 miesięcy temu / Hanys
 
A co Twój cytat ma wspólnego z powyższym artykułem? Ja poleciłbym za to wszystkim 15 odcinek z cyklu Programu Wiedzy Społecznej Pana Krzysztofa Karonia dot. gender. Trochę faktów, szkoda że Celin tego nie będzie mogła posłuchać, może by otrzeźwiała.
8 miesięcy temu / do kwiatek77
 
Odwaliło jej ? Sława i pieniądze przewróciły jej w głowie. A mogłaby zrobić tak wiele coś całkiem przeciwnego. Nooo, ale tak to jest, kiedy się paktuje z diabłem. Podobnie jak Kate Perry, Madonna, Lady Gaga, czy wiele innych "gwiazd" szatańskiej muzyki pop, rocka, hip hop i innych diabolicznych metalowców. Mamona odbiera rozum i czyni spustoszenie duchowe. A piekło istnieje naprawdę!!!
8 miesięcy temu / Jaro
 
Polecam: "To nie świat jest problemem...." z ks. Łukasz Brus, Opublikowany 17 lis 2018 "Matka nigdy nie dzieli równo swoim dzieciom. Ona daje tyle ile temu dziecku potrzeba...W momencie kiedy On odzyskuje swoje dziecko, On na powrót daje mu majątek i udział w tym majątku...Bóg pamięta, że jesteśmy Jego dziećmi...przebaczyć to nie znaczy zapomnieć...to nie jest czysta, sucha kalkulacja. Przebaczyć można tylko wtedy, jeśli się nie zapomina, że osoba, której przebaczam jest moim dzieckiem, że mam do niej OSOBOWE odniesienie...Bóg nie zapomina historii naszego życia, nie wyrzuca jej do kosza ale On pamięta, że jesteś Jego dzieckiem. I dlatego Tobie przebacza. Przebaczenie zawsze bierze się z zaufania do Osoby i tylko to jest w stanie nas scalić. Tylko to jest w stanie odbudować nasze serce...Wszyscy mogą krytykować jakąś twarz... ale matka zawsze będzie broniła, dla matki to będzie twarz zawsze najpiękniejsza. Taki jest Bóg."
8 miesięcy temu / kwiatek77
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.