Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   STYCZNIA   2021 r.

Nawrócenie św. Pawła Apostoła
Bł. Henryka Suzo
 
 
 
 

Celebrytyzm, czyli upadek elit. Co o kulturze mówi nam "sprawa Gajosa"?


Odtwórz w YouTube
 

Słowa Janusza Gajosa odnoszące się do świata polityki wywołały dyskusję i pokazały stan świadomości ludzi świata kultury, których można ująć we wspólnej kategorii "celebryci". Co ta debata mówi nam o Polsce i stanie kultury? Tomasz A. Żak zaprasza na program Kultura, tak!


DATA: 2020-10-07 13:28:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Gajos to gwóźdź Gustlika który owiną na palcu malo tego gajos wierzy że można tak zrobic malo tego że można t55 wbić gwoździa do drzewa to jest myślenie gajosa o polityce PO nigdy nie dzieliła Polaków bojda okradla ich na 250 miliardów zl to naziści tyle nie ukradli
5 miesięcy temu / Bgff
 
Niektórzy nie są godni, by mu buty czyścić, a próbują go oceniać... Zresztą co tu dużo gadać, wystarczy przeczytać niektóre z tych komentarzy-nietrudno zgadnąć jacy "intelektualiści" je pisali. A co do Gajosa-to wielki szacun!!!
5 miesięcy temu / Coldi
 
Może tylko odtwarzać role jako aktor. Wypowiedi od siebie po prostu mierne!!! Mierny, bierny ale "wierny".
5 miesięcy temu / Polonus
 
Janusz Gajos, oczywiście nie ma racji. Polskę podzieliło bezbożnictwo.
5 miesięcy temu / Ryś
 
No cóż, Gajos sądzi,że jest nadal Janem Kosem, czyli polskim komunistą z czołgu pod tytułem 102.
5 miesięcy temu / Grzegorz
 
Aktor dobry ale jako człowiek wypowiadający takie nieprzyzwoite,nieprawdziwe, brednie to już niekoniecznie - czy robi to dla kasy? czy też jego myślenie jest lewacko ukąszone?
5 miesięcy temu / t
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 130 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.