Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   21   STYCZNIA   2021 r.

Dzień Babci
Św. Agnieszki, męczennicy
Św. Epifaniusza
 
 
 
 

Cała prawda o Spinozie. Tego od Trzaskowskiego nie usłyszysz!


Odtwórz w YouTube
 

Rozmowa z prof. Pawłem Skrzydlewskim. Zaprasza Paweł Chmielewski.


DATA: 2020-07-21 11:59:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Oczywiście, że wszystko rodzi się w umyślę, w sercu, tj kradzież, zabójstwo, cudzołóstwo itd. Tak działa zresztą antychryst i jego duch tzn będą mieli znak na czole i dłoni mówi Apokalipsa, tzn będzie to myśl, która przerodzi się w czyn, czyli te błędne filozofie np panteizm, to się przeradza w czyn, dlatego zawsze trzeba je demaskować i dalej Pismo mówi: "godzina, w której każdy, kto was zabije, będzie sądził, że oddaje cześć Bogu" będzie sądził tzn tak samo co będzie MYŚLAŁ - idea, znamy ten mechanizm antykościoła będącego w Kościele, czyli będą niszczyć tradycje, myśląc, że podążają z "duchem świętym" ku nowemu, nowoczesnemu patrz Komunia na rękę, w rozumieniu świeckim to będzie oznaczać, na pytanie o ideologie LGBT, Trzaskowski i Hołownia odpowiadają, że będą budować żłobki, czyli coś dobrego robić, a efektem końcowym będzie wprowadzenie LGBT, czyli zabijanie ducha u dzieci, otwarcie tego nie powiedzą, ale będą się zasłaniać jakimś dobrem - budowa żło
7 miesięcy temu / axe
 
A odbieranie mienia innym skąd pochodzi, jeśli nie ze serca, od idei?
7 miesięcy temu / @Jot
 
Koncentrowanie się tylko lub zbytnio na idei rozbraja nas mentalnie. To nie idee żrą odebrane dobra innym tylko ludzie. Nie trzeba zasłaniać się ideami - każdy ma nazwisko i adres - niszczysz innych? Kamień młyński. To zaniechanie sprawiedliwości doprowadza do totalnej degrengolady i upadku.
7 miesięcy temu / Jot
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 129 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.