Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   20   LIPCA   2019 r.

Św. Małgorzaty, męczennicy
Bł. Czesława Odrowąża, kapłana
 
 
 
 

Cała prawda o reformie Gowina. Prof. Kucharczyk w „Prawym prostym”! [VIDEO]


Konstytucja dla Nauki, Ustawa Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Ustawa 2.0), reforma Gowina – ministerstwo ogłosiło sukces. A jaka jest prawda? Łukasz Karpiel zaprasza na „Prawy prosty”.


DATA: 2019-02-18 07:37:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

@wiara Nie wiem o jakiego "pana Stanisława" chodzi, ale może o Michalkiewicza? Przy jego postawie religijnej np odrzucenie nadprzyrodzonych interwencji Matko Boskiej w historii Polski i chyba ogólnej totalna krytyka wszystkiego nic dziwnego że osobę wierzącą nazywa "świętoszkowatym", a religijność Brauna "mistycyzmem". Książki prof Kucharczyka mam, czytam i cenię, a Michalkiewicza to mogę najwyżej posłuchać w internecie.
4 miesiące temu / Wojtek
 
Te kategorie a b c przypominają mi kategorie przyznawane za komuny artystom...
5 miesięcy temu / verseau
 
Trzeba przyznać, że Kaczyński nie ma ręki do obsadzania stanowisk, czyżby bał się osobowości.
5 miesięcy temu / wiech
 
Nie trawię tego jegomościa był już w każdej partii, pan Stanisław nazywa owego osobnika świętoszkowaty.
5 miesięcy temu / wiara
 
Elyta Parobków.Tfu!
5 miesięcy temu / agricola
 
Reforma to dalsze psucie nauki i szkolnictwa,wyższego. Gowin to kompletny nieudacznik z postpowo katolickiej szkółki w Krakowie.
5 miesięcy temu / Zbigniew
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 105 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.