DZIŚ JEST:   24   STYCZNIA   2021 r.

Niedziela Słowa Bożego
Św. Franciszka Salezego, Doktora Kościoła
Św. Felicjana, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Czy Pan Marek został pozbawiony praw obywatelskich lub publicznych? Jak każdy obywatel ma prawo wyrażać swoje poglądy, oczywiście jeśli nie naruszają przepisów prawa.
ponad 4 lata temu / Jurek
 
WSIok czy nie wsiok ale czapeczkę ma adekwatną.
ponad 4 lata temu / czanski
 
KOD skupia bezpiekę zarówno ze starego, jak i z nowego rozdania. Na wiecu KOD w Szczecinie, jak doniosły media, wystąpił dziś Andrzej Milczanowski.
ponad 4 lata temu / TZ.
 
był prawdopodobnie jednym z "ojców" tych wydarzeń więc był popatrzeć czy wszystko idzie dobrze, pisze o tych ludziach od dawna red Michalkiewicz
ponad 4 lata temu / darek
 
"Dlaczego, gdy ktoś patrzy na świat z innej trony, to jest wrogiem, bo my inaczej widzimy ten świat" z tego patrzenia to rodziły się zbrodnie za które "patrzący" nie POnieśli kary.....
ponad 4 lata temu / opty
 
Pańskie oko konia tuczy. Nic dziwnego, że oficer prowadzący nadzoruje poczynania swoich agentów.
ponad 4 lata temu / Piotr
 
Dlaczego NN, gdy Polacy i katolicy patrzą na świat z innej strony, to jest ich wrogiem, bo widzą ten świat z perspektywy Boga, a nie szatana? Bo NN ogląda przez sugestywnie założone okulary demagogów i fałszywych proroków. Więcej patrzenia na realny świat, drogi NN.
ponad 4 lata temu / do NN
 
Dlaczego, gdy ktoś patrzy na świat z innej trony, to jest wrogiem, bo my inaczej widzimy ten świat, który oglądamy przez sugestywnie założone okulary demagogów i fałszywych proroków. Więcej patrzenia na realny świat.
ponad 4 lata temu / NN
 
Nie rozumiem tego sposobu stawiania sprawy przez dziennikarzy i polityków - jeśli są dowody ( podobnie jak z Wałęsą), to proces, wyrok i odsiadka, bo ileż można słychać o tym. Tak w ogóle, to uważam, że politycy i osoby z instytucji publicznych z racji na pełnione funkcje i większe prawdopodobieństwo korupcji, zdrady interesów państwa itd., powinny mieć dużo wyższe kary. Dobra zmiana, czy zmiana przy korycie? Do roboty!!!
ponad 4 lata temu / zmęczon y polityką
 
To są prawdziwi komuniści i ruscy agenci, obecnie przewerbowani przez amerykańską i unijną bezpiekę, są dla amerykańskiej bezpieki najtańsi i bezproblemowi. Nazywanie obrońców życia ruskimi agentami jest zwykłym oszczerstwem. Raczej ci, którzy nie bronią życia, powinni być natychmiast nazwani agentami amerykańskiej lub ruskiej bezpieki. Z pewnością nie są oni katolikami. Media proPiSowskie i prounijne używające takich określeń wobec obrońców życia, mogą słusznie być podejrzewane o agenturalność amerykańską, czyli antypolonizm i o popieranie lewackiego globalizmu.
ponad 4 lata temu / katol
 
O tym od dawna pisze p. St. Michalkiewicz, a zwłaszcza w kilku ostatnich felietonach. Wybornie smakują przy porannej kawie...
ponad 4 lata temu / John Galt
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.