DZIŚ JEST:   26   MAJA   2020 r.

Św. Filipa Neri
 
 
 
 

Była aborcjonistka: zabiłam więcej ludzi niż seryjny morderca

Była aborcjonistka: zabiłam więcej ludzi niż seryjny morderca
Fot. Pixabay/NicciDoula

Była aborcjonistka dr Kathi Aultman w wywiadzie udzielonym Jonathonowi Van Marenowi z „Life Site News” wyznała, że zabiła więcej ludzi niż seryjny morderca Ted Bundy, który zamordował od 36 do 50 dziewcząt i młodych kobiet. Dr Aultman stwierdziła, że dokonała w sumie od ok. 500-1000 aborcji.

 

We wstrząsającym wywiadzie była aborcjonistka opowiada o swojej drodze, która zaczęła się od dziecięcej fascynacji nauką, co doprowadziło ją do pracy w zawodzie lekarza, a w konsekwencji wykonywania aborcji. Aultman stwierdziła, że prawdziwym początkiem jej uwikłania się w aborcję było zabicie jej własnego nienarodzonego dziecka, kiedy sama planowała studia medyczne i stwierdziła, że dziecko byłoby przeszkodą. Od tamtej pory traktowała aborcję jako „prawo kobiety”.

 

Jak stwierdziła, dokonując aborcji, traktowała nienarodzone dziecko tak samo jako „embrion kurczaka” i mimo, że widziała rozczłonkowane członki dziecka, nie wywierało to na niej żadnego wrażenia. Dopiero narodziny jej własnego dziecka uświadomiły jej, że embrion to w rzeczywistości człowiek. Po powrocie do kliniki nie była już w stanie zabijać nienarodzonych dzieci i jak stwierdziła: „Fakt, że dziecko nie jest chciane, nie był już dla mnie wystarczającym usprawiedliwieniem, by je zabić”.

 

Ostateczne nawrócenie nastąpiło jednak wówczas, kiedy przeczytała artykuł porównujący aborcję do Holokaustu. Aultman, której ojciec wyzwalał obóz koncentracyjny w czasie wojny, zauważyła: „po raz pierwszy ujrzałam siebie, jako zbrodniarkę winną ludobójstwa”. I mówiąc o zabijaniu nienarodzonych dodała: „to są istoty ludzkie. To nie jest bezkształtna tkanka. To są mali ludzie, których pozbawiamy całego życia”.

 

Dr Aultman zeznawała w sprawach sądowych dotyczących aborcji we Florydzie i Vermont. W końcu świadczyła przed Kongresem Stanów Zjednoczonych o tym, dlaczego Ameryka powinna ponownie zdelegalizować aborcję. Pracuje dla prorodzinnego Charlotte Lozier Institute.

 

Źródło: LifeSiteNews

jjf


DATA: 2019-11-09 15:44
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
10
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Elle- akurat masz całkowitą rację- za mało mówi się o wspólwinie mężczyzny za krok desperacji kobiet, ksiaďz rozwodzi się nad kobietami jakby ich abortowane dzieci nie posiadały ojców .
6 miesięcy temu / Darius
 
@Jacek A mężczyzni to jeszcze bystrzejsi, jak się taki dowie, że kobieta jest w ciąży, to nogi za pas i tyle go widzieli. I nic na sumieniu i rączki czyste...
6 miesięcy temu / Elle
 
Powiadam wam: Tak samo w niebie większa będzie radość z jednego grzesznika, który się nawraca, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych, którzy nie potrzebują nawrócenia. /Łk 15,7/
6 miesięcy temu / sp
 
lepiej późno się nawrócic niż wcale !
6 miesięcy temu / piotr
 
Trzeba przypominać bezustannie lewakom,że jeśli nazwą zabicie dziecka nienarodzonego "zabiegiem",to nie znaczy,że to już nie jest zabicie dziecka nienarodzonego!Kłamcy wymyślają ciągle tą bełkotliwą "nowomowę",by się wybielić i oszukać ludzi!Tak samo ze zmianą definicji słów!A znów zboczeńcy myślą,że jak się ich wykreśli z listy zboczeńców,to stają się szanowaną "mniejszością seksualną"czyli czymś co nie istnieje! Jeśli pozwolimy na nazywanie dobra złem,a zła dobrem,to będzie koniec cywilizacji,i właśnie to się dzieje na "zachodzie".
6 miesięcy temu / A.L.
 
Bóg różnymi drogami prowadzi ludzi do poznania ich grzechów. Nic nie zwróci życia zabitym przez nią dzieciom. My jednak nie wiemy, jak Bóg ją potraktuje, ona sobie wcale nie zdawała sprawy z tego, że zabija ludzi. Takich osób jest bardzo wiele, niestety. Porównanie działalności klinik aborcyjnych do holokaustu jest bardzo, bardzo łagodne. Liczba zamordowanych w tych straszliwych czasach wojny jest potężna i nie można o tym mówić bez przerażenia, jednak to kropla w morzu zbrodni aborcjonistów.
6 miesięcy temu / [email protected]
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.