DZIŚ JEST:   24   CZERWCA   2018 r.

Narodzenie św. Jana Chrzciciela|
XII Niedziela zwykła
Św. Symplicjusza
 
 
 
 

Burzy wokół Pięknej i Bestii ciąg dalszy. Disney odwołał emisję w Malezji

Burzy wokół Pięknej i Bestii ciąg dalszy. Disney odwołał emisję w Malezji
#ISLAM    #DISNEY    #SINGAPUR    #MALEZJA    #KINO    #FILM    #MORALNOŚĆ    #HOMOSEKSUALIZM    #ROSJA    #PIĘKNA I BESTIA

Wytwórnia Disney’a zdecydowała, że nie wyświetli w Malezji nowego filmu „Piękna i Bestia”, zawierającego wątek homoseksualny. To protest przeciwko trosce władz o dobre obyczaje. Zgodnie z wersją filmu zaakceptowaną przez władze Malezji z obrazu miała zostać usunięta najbardziej promująca homoseksualizm scena. Ograniczenia na film nałożyła także Rosja. Protestują również chrześcijańscy działacze i wierni w USA.


Według Abdula Halima Abdula Hamida, stojącego na czele malezyjskiego urzędu cenzorskiego, instytucja ta nie może pozwalać na promocję postaw LGBT (lesbijki, geje, biseksualiści i transseksualiści) w mediach. Jego zdaniem w przypadku „Pięknej i Bestii” ingerencja władz miała drugorzędny charakter, podaje portal Life Site News. To wytwórnia Disneya zdecydowała się na całkowite wycofanie filmu z kraju.


Jednak nie tylko władze Malezji sprzeciwiają się nowemu filmowi. Rosja również wprowadziła ograniczenia dotyczące młodzieży. Osoby poniżej 16. roku życia mogą oglądać film wyłącznie w towarzystwie dorosłych.

Z kolei w Signapurze anglikański „biskup” Rennis Ponniah przestrzegł rodziców przez wyświetlaniem filmu. Wezwał ich do ostrożności i zwracania uwagi na wybory dzieci. Podkreślił, że w naszych czasach dochodzi do istotnych zmian kulturowych.


W Stanach Zjednoczonych pod zobowiązaniem do bojkotu filmu podpisało się ponad 128 tysięcy osób. Przeciwko filmowi protestował także znany ewangelista Franklin Graham. „Disney ma prawo robić swoje kreskówki, to wolny kraj”, napisał na Facebooku. „Jednak jako chrześcijanie mamy również prawo nie wspierać tej firmy. Mam nadzieję, że chrześcijanie wszędzie powiedzą Diseny’owi nie”. Dodał, że twórca firmy byłby zszokowany, gdyby zobaczył, co stało się z założoną przezeń wytwórnią.


Ponadto właściciele amerykańskiego kina samochodowego Henagar w stanie Alabama zapowiedzieli, że wstrzymają się od wyświetlania filmu. Podkreślili, że jego emisja stanowiłaby sprzeczność wobec wartości chrześcijańskich.


„Piękna i bestia” to niejedyny przejaw promocji homoseksualizmu w ostatnich produkcjach popularnej wytwórni. Portal Life Site News przypomina także o programie Star vs. the Forces of Evil, emitowanym na kanale telewizji kablowej i telewizyjnej Disney XD. Doszło tam już do pierwszej sceny homoseksualnego pocałunku. 

 

 

Źródła: lifesitenews.com / pch24.pl

mjend 
 


DATA: 2017-03-17 14:48
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@b szatan nie wygląda...on nie ma ciała
ponad 1 rok temu / c
 
Bestia wygląda jak szatan!
ponad 1 rok temu / b
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.