DZIŚ JEST:   06   CZERWCA   2020 r.

Pierwsza Sobota
Św. Norberta, biskupa
Bł. Marii Karłowskiej, zakonnicy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


To nie tylko Sara ma takie twierdzenia, na Tweeterze ludzie pisza do niego wprost, ze jest morderca i on sobie nic z tego nie robi, bo chyba wszystkie rzady sa w tym umoczone!!! Szczepienia maja miec chip takze do platnosci, nie wspominajac o skanowaniu fal mozgowych. Poczytajcie o nanotechnologii Geralnie chodzi o adrenochrom, ktorego im teraz brakuje!
12 dni temu / Diamentoria
 
Totalny dyktator i nic więcej. Do więzienia i tyle.
13 dni temu / Ja
 
proponuje spacer w stsownej dla nas onucy
13 dni temu / olek
 
Przemówienie Billa Gatesa dostępne jest w internecie. Wystarczy raz obejrzeć, żeby się przekonać, że wszelkie teorie spiskowe dotyczące depopulacji są pozbawione podstaw. Bill Gates nie powiedział nigdy słów, które wkładają mu w usta różnej maści fantaści-panikarze. Służę stosownymi linkami. Nie lepiej cieszyć się wiosennym spacerem, zamiast zatruwać siebie i otoczenie spiskowymi dyrdymałami?...
13 dni temu / Colombiano
 
Brawo Sara !!!!
13 dni temu / ewa
 
Taaaa a ziemia jest płaska
14 dni temu / Grzegorz
 
@MBA - Słusznie! Zapewne, ludzie są równi w oczach Boga. Ale już znakomity filozof, ks. Józef M. Bocheński 1902-1995 w swej książce "Sto zabobonów" uznawał funkcjonującą w społeczeństwie ideę równości ludzi za fikcję sprzeczną ze zdrowym rozsądkiem - aczkolwiek w pewnych sytuacjach pożyteczną - i zabobon idiotyczny jak mało który. No, ale on akurat nie musiał przejmować się opiniami politycznie poprawnych recenzentów? Co ciekawe, już 23 wieki wcześniej, zdeklarowany przeciwnik demokracji, Arystoteles, zwracał uwagę, że "Początki demokracji wyrosły na wierze, że jeśli ludzie w pewnym sensie są równi, to są równi we wszystkim." A pod względem IQ na pewno równi nie są! Co by nie powiedzieć - roszczeniowi, a mało bystrzy ludzie stanowią balast cywilizacji. Jeśli ma ona przetrwać, trzeba postawić na elitaryzm, nie egalitaryzm!
14 dni temu / MENSA member
 
na ławie oskarżonych jeszcze paru innych zasiąść powinno. Brawo dla Włochów wreszcie ktoś publicznie powiedział to co wszyscy szepcza po kątach
14 dni temu / Kpt. Żbik
 
@MBA. Według moich kryteriów test IQ zawierał by inne testy. Ciekawe czy byś się załapał.
14 dni temu / Ajot
 
@Colombiano: Czy artykuł pt. Oenzetowscy dyrektorzy wyjaśniają, co oznacza "nowa normalność" też jest "wyrwany z kontekstu"?
14 dni temu / co
 
Juz samo to ze "tradycja rodzinna" innymi slowy wykapany tatus Byl pielegnuje wspierajac z zona aborcje chyba Szanowny Colombiano nie powie ze jest to wyrwane z kontekstu a raczej z pod serca matki,juz sam ten fakt powinien dyskredytowac tego osobnika jako osobe kompetentna do zalecania komus szczepionki,brania udzialu w jej produkcji i dystrybucji,czy fakt ze generalnie ta osoba wspiera smierc nie zycie nie jest wystarczajacy? W opinii np. Stanislawa Krajskiego Byl gejts jest poprostu satanista.
14 dni temu / @Colombiano
 
Popieram.
14 dni temu / MaxPn
 
PRZEZ KAMERY PATRZA MENTALISCI ....., NIE PRZEZ WSZYSTKIE I NIE TYLKO ONI ... UMYSLU NIE DA SIE OBRONIC , KONIEC
14 dni temu / ODYN
 
Wszystko wskazuje na to, że dziewczyna ma rację - to tak w skrócie.
14 dni temu / Paragraf
 
Pani Sara Cunial powinna puknąć się w głowę. Pierwsza część wypowiedzi Gatesa jest wyrwana z kontekstu, drugia - jest przez nią wymyślona. Przemówienie Gatesa, które posłużyło do stworzenia całej serii spiskowych niedorzeczności jest ogólnie dostępne. Z przyjemnością podzielę się stosownym linkiem z zainteresowanymi.
14 dni temu / Colombiano
 
Powiedziałem wczoraj w domu taki tekst " ciekawe jak tworzy się drożdże " dziś odpaliłem youtube i pierwsze filmiki jakie mi proponuje to " Jak produkuje się drożdże " . O co więc chodzi? Śledzenie dzięki ultardźwiękom: Oczywiście śledzenie za pomocą ultradźwięków nie jest niczym nowym. Od lat w ten sposób nadużywane jest Web Audio API. Dzięki niemu strony mogą emitować z głośników urządzeń dźwięki o częstotliwości wyższej niż 20 tys. Herzów, którego co prawda nie słyszy sam użytkownik, ale urządzenia znajdujące się w pobliżu już tak. W ten sposób np. smartfon leżący obok emitującego ultradźwięki laptopa może otrzymać stosowne dane identyfikacyjne i połączyć dane z profilem reklamowym. Dla reklamodawców są to bardzo wartościowe dane. Nowe możliwości w zakresie nadużywania Web Audio API otworzyła automatyka domowa, która zresztą wykorzystuje je także w pożądanych przez użytkowników celach np. urządzenia Google z serii Cast. Ze strony użytkownika nie jest koniecz
14 dni temu / technologiazla
 
@MBA Co za troska o planetę. Ale MBA niepotrzebnie się zamartwia. Ludność większości krajów, w tym i naszej Ojczyzny maleje. Bill Gates chce ten proces tylko przyspieszyć.
14 dni temu / Ryś
 
Módlmy się z wiarą do Pana, aby chronił Kościół i świat. Niech Najświętsza Dziewica, Wspomożycielka Chrześcijan, zmiażdży głowę starodawnego Węża i zniweczy plany dzieci żyjących w ciemności.
14 dni temu / Nick
 
Brawo, nie tylko bill. Jedna odważna!
14 dni temu / czerro
 
Dla hecy można żądać różnych dziwnych posunięć. Była już nawet inicjatywa, by USA wzięły się za budowę Gwiazdy Śmierci. Owszem, Bill G. jest szurnięty, ale jak ma się niepoliczalną ilość kasy, to MUSI pojawić się pokusa, by zrobić przy jej pomocy coś niebywałego! Przecież, patrząc na populację homo-z grubsza-sapiens trudno nie być zdegustowanym! Nie dość, że w przeważającej mierze ludzie to idioci często - genetyczni idioci!, to jeszcze korzystają oni z pełni praw! Korzystają w sposób właściwy dla idiotów, czyli mnożą się bez opamiętania i bezkrytycznie łykają spreparowaną dla nich medialną papkę. Wszyscy ludzie o IQ istotnie wyższym, niż u szympansa, powinni optować za depopulacją właśnie wg kryterium IQ! I nie chodzi tu o natychmiastową eliminację, lecz o zatrzymanie obłąkańczego rozmnażania się tych idiotów! Moderator zechce chwilę pomyśleć, zanim ocenzuruje ten wpis - naprawdę nie mam zbrodniczych zapędów! Tylko planeta nie wytrzyma takiego zalewu durniów!
14 dni temu / MBA
 
Słuchałam jej wypowiedzi i niestety inni posłowie próbowali jej przerwać czy zagłuszać. Ale tamtejszy marszałek sejmu zaoponował przeciwko przeszkadzaniu jej w wystąpieniu. Mówił, ze każdy może mieć swoje zdanie i że jak ktoś ma odmienne to też może potem się wypowiedzieć. A u nas wyłączenie mikrofonu gwarantowane...
14 dni temu / Anaja
 
w pełni zasadne żądanie, to morderca szczepionkowy poświadczą Indie i Afryka. Aborrcjonista i depopulator!! I jego szczepionkę chce Polakom podać Szumowski?!
14 dni temu / fff
 
Jedna sprawiedliwa, drugi Vigano...jeszcze ośmiu by odsunąć co-vax-doom
14 dni temu / Ferro
 
Brawo. Takich posłów potrzeba
14 dni temu / Dejv
 
Świat się wreszcie budzi. Brawo Sara!
14 dni temu / Jacek
 
"Zdaniem polityk" tzn. Redakcja PCh się zabezpiecza. Gdzie są politycy polscy? Czyżby w grajdołku Gatesa?
14 dni temu / Ryś
 
Żal mi tych pozornych władców świata, gdyż Biblia mówi, że ich bogiem brzuch, a losem zagląda... Szkoda jedynie tch, którzy zostali skrzywdzeni, jak mówi włoska posłanka... Ludzie muszą się obudzić... Zanim będzie za późno...
14 dni temu / Krakusik
 
to powinno byc propagowane ta wiedza wszelkimi dostepnymi jeszcze srodkami przekazu jest nadzieja ze jeszcze sie obudzimy
14 dni temu / zbigniew
 
Kapitalizm bez žadnych ograniczeń jest szatańskim złem. To nieludzkie,żeby jeden człowiek miał więcej niż budżety wielu krajów. Ilu ludzi musi głodować żeby ten drań miał tyle miliardów? Widać jaki robi z nich użytek. Obrzydliwość!
15 dni temu / Michu.
 
Bo jedną z ambicji /wielkich/ tego świata jest jawnie zapowiedzieć największy mord w dziejach ludzkości a później go realizować za pieniądze tych właśnie depopulowanych - niewolników, którzy swojego mordercę będą nazywać filantropem. To nie jest cynizm to jest czysty satanizm.
15 dni temu / magis
 
Szumowski, Morawiecki nie jeden pewnie telefon odbierali, sądząc po inwestycjach Microsoftu i tworzenie chmury inwigilacyjnej w Polsce, to za pewne wykonują prawidłowo wszystko, wedle wskazówek, w końcu jeden z nich powiedział, maseczki przyjąłby nawet od samego diabła, no ale tu zapewne chodzi o duże kwoty pieniężne, w końcu Gates, Soros i Rotchildy tyle się nachapali pieniędzy, że teraz to im została zabawa w pana boga, znaczy w antychrysta.
15 dni temu / Robinho
 
Brawo Sara Cunial!
15 dni temu / G
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.