DZIŚ JEST:   28   MAJA   2020 r.

Bł. Lanfranka z Bec
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Na naszego króla Jana Kazimierza za zawierzenie Polski Matce Boskiej to by chyba Che nasłali jakby to było możliwe ;)
ponad 6 lat temu / Grzegorz
 
Brawo Burmistrz!
ponad 6 lat temu / pozdrowienia z Rzeszowa
 
Tylko trzeba zauważyć, że robi to akurat gdy do wyborów samorządowych coraz bliżej. Burmistrz jest burmistrzem czyli urzędnikiem dla wszystkich, tu nie chodzi nawet o mieszanie religii do polityki tylko o to, że religia staje się dobrą podkładką do polityki.
ponad 6 lat temu / mańka
 
W europie mówienie o Bogu jest bohaterstwem ? , a w stanach to normalność. W europie religia nęka najbardziej polityków, a jak jakiś polityk otwarcie mówi, że kieruje się dobrem w imię Boga to uważają go za głupka, natomiast w USA jak jakiś polityk powiedziałby, że będzie rządził bez Boga to powiedzą na niego idiota. Tak daleko europa zachodnia odeszła od autora, który ich stworzył że cieszą się tylko zabawkami przez siebie wymyślonymi jak bezmyślne lemingi.
ponad 6 lat temu / Anna
 
Moje gratulacje za taką postawę! Tak trzymać! Zapewne jak będzie taka odwaga i przekonanie u większości- przybliży się Królestwo Boże i będzie się żyło godnie!
ponad 6 lat temu / Eugeniusz
 
Regna nobis Christe!
ponad 6 lat temu / Leo
 
Gratuluję odwagi Panie Burmistrzu. Cieszę się, że są ludzie których stać na publiczne wyznanie wiary. Będę się modlił za Pana aby Jezus Chrystus Król błogosławił Panu i Pana poczynaniach.
ponad 6 lat temu / Tadeusz
 
Panie Burmistrzu gratuluję i życzę odwagi w spełnieniu swego postanowienia. Postkomuniści a szczególnie lewacy najpierw niech się zastanowią, do jakiej biedy doprowadzili nasz kraj zaczym cokolwiek powiedzą. Szczęść Boże.
ponad 6 lat temu / Jan T.
 
Brawo panie burmistrzu. SLD czyli PZPR pacholki Moskwy niech zloza doniesienie u Putina .bylego mocodawcy .Zamknie ich w lagrze bo sie teraz wstydzi takich pentakow jak oni .z powazaniem czytelnik witryny
ponad 6 lat temu / czytelnik
 
Brawo, będę Panu kibicował i się modlił - tylko prosze o jedno - niech Pan mówi JA BURNISTRZ MIASTA ...... A nie osob
ponad 6 lat temu / zbynio
 
Pieknie ! Nie da się odzielić kościoła od polityki bo polityka znaczy plan rozwoju człowieka, na czym, zalezy również kościołowi. A człowiek jest jeden i nie może tego w sobie oddzielić, by innym być duchowo innym fizycznie bo jedność świadomości to właśnie jest pełnia życia w jedności.
ponad 6 lat temu / Anna
 
BRAWO! prosze smialo p.Robercie - Polske uratuje Jezus Krol, a nie lewacka ideologia z piekla rodem
ponad 6 lat temu / razorrr
 
Burmistrzowi Goleniowa wielkie dzięki za odwagę i pokazanie że jedynym ratunkiem dla Polski jest Jezus Król Polski w/g posłannictwa Rozalii Celakówny. Króluj nam Chryste.
ponad 6 lat temu / xenia
 
BRAWO !!! ODWAGI WIELKI CZŁOWIEKU ! Dziś w na w pół śpiącej Polsce mało jest ludzi którzy mają taką świadomość. Niech Cię NMP Królowa Polski prowadzi i nikt nie waży się od tego postanowienia Cię odciągnąć. Króluj nam Chryste....
ponad 6 lat temu / moher_III_edycja
 
Dziś trzeba wielkiej odwagi graniczacej z możliwością przeżycia fizycznego by zadeklarować oddanie się pod opieke Nieba . Znalazł się jedyny w Polsce Odważny . O takich za jakiś czas , kiedy przejdzie fala nienormalności będa uczyc dzieci w szkołach . Jest Pan moim wzorem na tej umęczonej i Świętej Polskiej Ziemi poranionej przez ten nierząd ,
ponad 6 lat temu / terkow47
 
Burmistrz powinien zawierzyć gminę jako BURMISTRZ a nie jako osoba prywatna. To jest własnie katolicki liberalizm sprowadzać wiarę do sprawy prywatnej, do wielkosci medalika na szyi.
ponad 6 lat temu / Dominik
 
POPIERAM!!!!!! Brawo za odwagę!!!!
ponad 6 lat temu / Alicja
 
Chyba trzeba zacząć egzorcyzmować SLD bo tam widać diabeł ostro działa.Jedną z objaw opętania jest awersja na sacrum.
ponad 6 lat temu / cynik
 
Proszę przyjąć wyrazy uznania panie Burmistrzu! Brawo. Jak ktoś ma właściwie poukładaną hierarchię wartości to nigdy się nie pogubi! Cieszę się że są jeszcze ludzie którzy nie ulegają ogólnemu ogłupieniu.
ponad 6 lat temu / taxator
 
Brawo! Wspaniały pomysł a za tych nieszczęśników,którzy się temu sprzeciwiają trzeba się modlić.
ponad 6 lat temu / piotr
 
brawo! Pozazdrościć i pogratulować mieszkańcom gminy wspaniałego, odważnego burmistrza, najwyższe wyrazy szacunku dla Pana Roberta Krupowicza. Srać na lewaków. Kto następny dołoży cegiełkę w dziele Intronizacji Pana Jezusa na Króla Polski?
ponad 6 lat temu / kamarinskaja
 
No właśnie SLD miało okazję wykazać się promowaną przez siebie tolerancją i zawiodło. Może więc pora zakończyć tę obłudę i kompromitację?
ponad 6 lat temu / mataleo
 
A ja radzę aby postkomuniści brali przykład z pana Putina i współpracowali z kościołem, a nie walczyli.
ponad 6 lat temu / elek
 
Dla mnie to zwykłe mieszanie religii, Boga do polityki nic więcej. Gdyby to był akt osobisty, a nie rozgłaszany publicznie to może by coś znaczy a tak to czysty PR :)
ponad 6 lat temu / mańka
 
Brawo Panie Burmistrzu. Modlę sie za Pana, by Bóg wsparł swoją łaską to dzieło. Szczęsć Boże!!! A lewacy... no coż - diabeł boi się wody swięconej!!!
ponad 6 lat temu / Darek
 
Jestem pełna uznania. Brawo!!!
ponad 6 lat temu / mimi
 
Jest Pan cudownym, odważnym człowiekiem :)
ponad 6 lat temu / Polka
 
wreszcie jakiś normalnie myślący
ponad 6 lat temu / ok
 
No, cóż - SLD boi się także wody święconej. Dla przeciętnych ludzi, pozbawionych łaski wiary, taki akt nie ma znaczenia. Normalni, wierzący ludzie na pewno przyjmują postanowienie burmistrza z dumą i radością. Tylko nękani przez złego ducha nie mogą tego znieść.
ponad 6 lat temu / Barbara Magdalena
 
wiadomo dlaczego się oburzają. bo jak burmistrz to zrobi, to nie będą mieli czego szukać w tej gminie.
ponad 6 lat temu / edek
 
panie burmistrzu, nie przejmować się lewactwem, robić swoje, tym bardziej, że robi to Pan prywatnie (jak pan oświadczył); a może by tak inni wójtowie, burmistrzowie i prezydenci poszli w Pańskie ślady?
ponad 6 lat temu / jaro
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.