DZIŚ JEST:   14   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

Św. Małgorzaty Marii Alacoque
Bł. Radzima Gaudentego
 
 
 
 

Burmistrz Toronto broni swojej negatywnej opinii o homo-fladze

Burmistrz Toronto broni swojej negatywnej opinii o homo-fladze

Burmistrz Toronto, Rob Ford powtórzył swoje negatywne stanowisko wobec promocji homoseksualizmu. W wideo show, który prowadzi razem ze swoim bratem ponownie podkreślił, że Olimpiada nie powinna służyć wyrażaniu poglądów seksualnych. Odniósł się także do zarzutów o homofobię, stawianych przez osoby oburzone jego niechęcią do uczestniczenia w tzw. Paradach Dumy.

 

7 lutego Ford nakazał zdjąć tęczową flagę z miejskiego ratusza. Następnie pod wpływem nacisków zgodził się na jej ponowne powieszenie, ale wraz z flagą kanadyjską. Jak podkreślał, Igrzyska Olimpijskie nie służą do manifestowania orientacji seksualnej. W wielu kanadyjskich miastach tęczowe flagi zawisły na znak solidarności z homoseksualistami i protestu przeciwko rosyjskiemu prawu zakazującemu homopropagandy.

 

We wtorkowym wideo-show jedna z oglądających wysłała mu maila w tej sprawie.  Broniła w nim wywieszania tęczowej flagi na znak solidarności z homoseksualistami. Skrytykowała także burmistrza za nieuczęszczanie na parady równości, co uznała za przejaw „homofobii”. Jak stwierdziła, jeśli burmistrz chce zostać ponownie wybrany, to powinien „wspierać wszystkich obywateli”.

 

Jak pisze Thaddeus Baklinski na łamach lifesitenews.com, burmistrz podkreślił, że Olimpiada nie powinna być sposobnością do epatowania własnymi preferencjami seksualnymi. – Olimpiada to czas na bycie patriotą – powiedział Ford. – To jest Kanada, tu powinna powiewać flaga Kanady – dodał. Jednocześnie stanowczo odżegnał się od zarzutu homofobii.

 

Robert Ford odniósł się także do kwestii swojej odmowy uczestnictwa w paradzie homoseksualnej. – Rozmawiałem z przedstawicielami społeczności homoseksualnej i powiedzieli oni, że nie zamierzają chodzić na Parady Dumy, ponieważ nie pasuje im pomysł nagich czy półnagich mężczyzn biegających po ulicy – powiedział. Ford kilkakrotnie odmawiał uczestnictwa w Paradzie Dumy zasłaniając się rodzinną tradycją wspólnego spędzania weekendu, w którym jest ona organizowana. Dopiero na początku lutego przyznał, że nie będzie nigdy uczestniczył w tego typu zgromadzeniach ponieważ „nie jest w stanie zmienić tego kim jest”.

 

 

Źródło: lifesitenews.com

Mjend


DATA: 2014-02-20 12:27
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Nie dajmy się zwariować. Przecież na całym świecie jak dotąd nie zdarzył się przypadek rozdzielania związku dwóch mężczyzn lub dwóch kobiet. Ale trzeba cały czas powtarzać, że pederastia jest schorzeniem takim jak dżuma, aids, nowotwory, które dążą do zakończenia rodzaju ludzkiego. I trzeba przed takimi dewiantami bronić bezbronne dzieci i coraz częściej zwierzęta.
ponad 5 lat temu / marekb54
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.