DZIŚ JEST:   05   SIERPNIA   2020 r.

Matki Bożej Śnieżnej
Św. Oswalda, męczennika
 
 
 
 

Bułgaria: lalki sposobem na islamizację dzieci

Bułgaria: lalki sposobem na islamizację dzieci
#ISLAM    #ISLAMIZACJA    #BUŁGARIA    #HIDŻAB    #LALKA

Okazuje się, że sposobów na islamizację dzieci i dorosłych przybywa niemal z dnia na dzień. W Bułgarii jedna z najbardziej znanych międzynarodowych sieci producentów zabawek islamizuje poprzez wypuszczenie na rynek kilku rodzajów lalek w hidżabie. Oficjalnie lalki te nazwano „kolekcją multi-kulti”.

 

Co ciekawe, zabawki te dostępne są tylko na rynku bułgarskim i tylko w okresie przedświątecznym. Ze strony internetowej firmy wynika, że lalek w hidżabach nie można kupić nawet… w Turcji. Tolerancyjni niemieccy czy francuscy rodzice też nie kupią swoim najmłodszym rzeczonych lalek. Bułgarskie media widzą w tym celowe działania mające na celu propagowanie islamu wśród najmłodszych.

 

- Jak to możliwe, aby w kraju od wieków chrześcijańskim, którego naród przez ponad 500 lat był pod tureckim jarzmem spotkała tak nachalna i jawna turcyzacja i islamizacja – czytamy w antytureckim i antyislamskim tygodniku partii „Ataka” (atak).

 

Lalki w kolorowych (najczęściej czerwonych) hidżabach mają dość popularne bułgarskie imię - Nikoleta. W Sofii i innych bułgarskich miastach dostępne są m.in. lalki o imieniu Nikoleta Afryka czy Nikoleta Azja. Różnią się głównie rodzajem i kształtem hidżabu.

 

Producent zabawek, który zaskoczył bułgarskie dzieci i ich rodziców zapowiada kolejny „lalkowy hit”. Znów,  prawie w całości na rynek bułgarski, trafią ubrane w muzułmański strój lalki, które po przechyleniu wypowiedzą zdanie „Allachu Akbar”!

 

 

ChS

Źródło „Vestnik Ataka”

 


DATA: 2015-12-11 11:11
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Mądry bułgarski rodzic nie kupi. Szkopuł jednak w tym, że coraz mniej tych mądrych, bez wypranych mózgów. Wierzmy jednak, że Bułgarzy nie dadzą się zislamizować.
ponad 4 lata temu / ****
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.