Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

XXX Niedziela zwykła
Św. Antoniego od św. Anny Galvao
Św. Amona z Toul
 
 
 
 

Brutalny atak na prawdę Ewangelii. Idziemy na Marsz, żeby go odeprzeć! || JAKA JEST PRAWDA?


Odtwórz w YouTube
 

Tegoroczny Marsz dla Życia i Rodziny jest bez cienia wątpliwości wydarzeniem wyjątkowym. Polska stała się areną brutalnego starcia między cywilizacją życia a cywilizacją śmierci. Katolicy są opluwani przez tęczowych rewolucjonistów wspieranych przez wielkie międzynarodowe koncerny. Na to nie może być zgody. O tym mówił prezes Centrum Życia i Rodziny, Paweł Ozdoba, w rozmowie z Pawłem Chmielewskim.


DATA: 2020-10-07 14:04:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

DLACZEGO ? ludzi którzy uczą lub chcą uczyć dzieci zachowań seksualnych nie oskarża się o pedofilię, przecież jest to najczystsza pedofilia.
1 miesiąc temu / Dor
 
co da taki marsz? usprawiedliwi-coś zrobiliśmy a praktycznie NIC
1 miesiąc temu / starsza
 
Izydorze dlaczego atakujesz księży i przez to też Kościół ? Czy niewystarczająco się ostatnio wycierpiał?
1 miesiąc temu / Marcin
 
Aborcja to nie 1000 przypadków rocznie. Co z pigułkami wczesnoporonnymi? Jeszcze są legalne? A co z "turystyką aborcyjną"? Dlaczego nie jest karalna? Wreszcie - co z niepoczętymi? Arcybiskup grzmi na temat ideologii singli - co państwo na to? Dlaczego single nie płacą bykowego i innych danin za swą ohydną postawę?
1 miesiąc temu / Izydor Oracz
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 160 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.