DZIŚ JEST:   14   LIPCA   2020 r.

Św. Kamila de Lellis
Bł. Hroznaty, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Kolejna bzdura,do ogłupiania ludu.
7 miesięcy temu / Zbigniew
 
Jak juz pisalem wczesniej v. der Leyen nie wykazala sie w Niemczech zdolnosciami kierowniczymi, bedac na stanowiskach ministerialnych. Jest ona dla mnie podatna na wplywy roznego rodzaju lobby. Nie widze w tej osobie dobrej przyszlosci dla EU. Niestety. Pozory myla.
7 miesięcy temu / CH
 
A jak wyprodukujemy wiatraki i panele słoneczne, jeśli zamkniemy huty i kopalnie? Nie wspomnę o samochodach, chyba że będziemy jeździć na hulajnogach zrobionych ze starych butelek i opon. A co z ogrzewaniem? Może trzeba opuścić Europę albo przynajmniej na zimę emigrować do ciepłych krajów.
7 miesięcy temu / Marek
 
Kto szaleje, niech robi to na swój rachunek, a nie na rachunek biednej części Europy.
7 miesięcy temu / panda
 
Moze by wystapic z tego eurokolchozu.
7 miesięcy temu / Mamut1
 
Bez zmian. Wielu zawodników gra a na końcu zawsze wygrywają Niemcy mówi powiedzenie.
7 miesięcy temu / ten
 
...jedynym gazem cieplarnianym i wcale nie najgroźniejszym. Para wodna jest również gazem cieplarnianym. Dlaczego nikt nie walczy z wodą w atmosferze? Zarówno H20 jak i CO2 podlega naturalnej cyrkulacji pomiędzy oceanem, organizmami żywymi, a skałami osadowymi. Ten cykl był przepięknie przedstawiony w starych produkcjach... BBC, która dziś najgłośniej piętnuje CO2. To jest kolejna odsłona bolszewickiej pierekowki umysłów. Ludzkość nic na tym nie zyska, zyskają za to handlarze CO2. Zmiany zachodzące w klimacie są nieliniowe i wielowymiarowe. Sama supresja podaży CO2 jest tylko jednym parameterem i niczego nie zmieni, choćby wobec tego co już dotąd wyrzucono do atmosfery.
7 miesięcy temu / CO2 nie jest
 
A Niemcy zamienią węgiel brunatny na błękitny? No chyba, że UE stwierdzi, że to nie kopalne paliwo bo na powierzchni.
7 miesięcy temu / Kowalski
 
A prąd popłynie z ogórka.
7 miesięcy temu / Kowalski
 
@ jot Czyli jak?
7 miesięcy temu / Ryś
 
Czyli agenda NWO ma się zrealizować do 2050 roku? Zostało nam jeszcze 30 lat w miarę normalnego życia w UE?
7 miesięcy temu / pytający nie b
 
Ryś - no właśnie - nawet komuszki przed wejsciem do UE mówiły że będziemy mogli lepiej ewangelizować. Czyli pora na krucjatę w UE. Przecież komuszki nie kłamały - prawda?
7 miesięcy temu / Jot
 
Szykują nam powtórkę z Ukrainy tzw Hołodomor 1932-33. Ludzie jedli ludzi.
7 miesięcy temu / Pejot
 
niestety to były bardzo ważne wybory w których polskie społeczeństwo poraz kolejny pokazało, że nie mają nic wspólnego z katolicyzmem. W tej chwili kiedy tworzy się budżet na kolejne lata Polska już doszczędnie zostanie sprzedana.
7 miesięcy temu / Rocky
 
OD UNII LUBELSKIEJ DO UNII EUROPEJSKIEJ
7 miesięcy temu / Ryś
 
jak Europa może mieć przyszłość kiedy jest przyzwolenie na mord nienarodzonych dzieci ?
7 miesięcy temu / qwe
 
Pixwi - nie podpowiadaj z tym dopłacaniem. Przecież na tym polega to złodziejstwo zeby ogromnym koncernom dopłacać to wtedy jakim cudem wyrośnie konkurencja?
7 miesięcy temu / Jot
 
A fachowcy którzy logicznie i ze znajomością rzeczy przeciwstawiają się temu szaleństwu są w bezwzględny sposób usuwani jak np.prof Szyszko. A na to miejsce przychodza "kabareciarze"
7 miesięcy temu / Czesław
 
Oryginalny plan Agendy 21 i późniejszego projektu opiera się na założeniach spisanych w 1776 roku przez Johanna Adama Weishaupta ? założyciela stowarzyszenia Illuminatenorden, kiedy to Mayer Amschel Rothschild zwrócił się do niego o powołanie organizacji mającej zdobycie światowego rządu. Zniesienie wszystkich uporządkowanych rządów, zniesienie własności prywatnej, zniesienie dziedziczenia, zniesienie patriotyzmu, zniesienie wartości rodziny, zniesienie religii i stworzenie rządu światowego to pierwsze 7 z 25 punktów Weishaupta. Narody Zjednoczone są z kolei nieskończenie skorumpowanym organem, założonym przez rodzinę Rockefellera, odpowiedzialną za egzekwowanie nowego i scentralizowanego globalnego porządku. Zniesienie wszystkich uporządkowanych rządów, zniesienie własności prywatnej, zniesienie dziedziczenia, zniesienie patriotyzmu, zniesienie wartości rodziny, zniesienie religii i stworzenie rządu światowego to pierwsze 7 z 25 punktów Weishaupta.
7 miesięcy temu / menchel
 
t5r4e3w - Na podstawie jakich rojeń to wyliczył? Coś jeszcze wyliczył co się sprawdziło? Ja wyliczylem że za 147,78 lat - z tym sie nie polemizuje. Odmaszerować!
7 miesięcy temu / Jot
 
Europa to bardzo mały kontynent więc ta neutralnośc to bez owijania w bawelnę - depopulacja białych. Bo przeciez nie muzulmanów czy Żydów.
7 miesięcy temu / Jot
 
"2050r... Izaak Newton,...... Obliczył, że powtórne przyjście nastąpi ok. roku 2060," Myślę że w Piśmie Św nie ma kodu, który by pozwalał to obliczyć, bo ze słów samego Jezusa wynika że informacja o owym dniu jest tak tajna, że nawet aniołowie w Niebie tego nie wiedzą. Myślę że Jezus przyjdzie ponownie gdy na Ziemi będzie już tak nieznośnie, że sama siła niezliczonych modlitw spowoduje decyzję w Niebie. Podobnie jak 2 tysiące lat temu, w odczuciach ówczesnych ludzi Jego narodzenie opóźniało się i było mocno oczekiwane, w tej atmosferze oczekiwania w końcu się ziściło. Trudno powiedzieć czy to może się stać ok. 2060, osobiście obstawiałbym bardziej odległą datę, ale to jest mało istotne, najważniejsze aby ów dzień nie zastał nas nieprzygotowanymi
7 miesięcy temu / Kolo
 
Niech UE sypnie kasą na ekologię to będziemy redukować emisje. Niech dopłaca do najtańszego samochodu elektrycznego 60%ceny. Bardzo chętnie wiele osób skorzysta.
7 miesięcy temu / Pixwi
 
A USA i Chiny? Europa padnie jak mucha a kraje biedniejsze, zniszczone przez socjalizm jak Polska, padną jako pierwsze. W ogóle czy te przesiąknięte ideologicznie do szpiku kości władze UE są w stanie trzeźwo ocenić rzeczywistość żeby móc podejmować właściwe działania? Nie wydaje mi się.
7 miesięcy temu / czloax
 
Zachód swój przemysł budował w czasach gdy nie było żadnych limitów emisji CO2, teraz będą nas pouczać co mamy robić
7 miesięcy temu / Kolo
 
Pollexit. Taka powinna być odpowiedź
7 miesięcy temu / Uyopp
 
Gdyby szefowa KE naprawdę martwiła się o przyszłe pokolenia, to przede wszystkim walczyłaby o likwidację w UE systemu opartego o niespłacalny dług. Ten dług już obciąża jeszcze nie urodzonych, kolejne pokolenia będą niewolnikami banksterów.
7 miesięcy temu / eas
 
Z pewnością wiatraki i panele słoneczne uratują świat i Europę przed klimatyczną apokalipsą! : A tak na poważnie to mamy do czynienia z powstaniem demoliberalnej wersji łysenkizmu.
7 miesięcy temu / Filip S
 
Upadek rozumu! skoro udało się zaszczepić ludziom kłamstwo na temat CO2, zinstrumentalizować CO2 jako coś groźnego, wreszcie wprowadzić w obieg jako coś co ma wartość pieniężną i można na tym zarobić oraz wprowadzić CO2 do systemu prawnego. Skoro takiego upadku nauki doczekaliśmy, to nie mamy co liczyć na jakąkolwiek wolność, Totalitaryzm dopełni swojej miary.
7 miesięcy temu / axe
 
A kiedy państwa zaprzestaną stosować bomby atomowe, elektrownie atomowe? Jeśli komuś wydaje się, że elektrownie wiatrowe są neutralne dla środowiska, to racji nie ma
7 miesięcy temu / A.
 
kiedy Niemcy zaprzestaną rozbudowywać swoje kopalnie węgla i zatrzymają wydobycie ???
7 miesięcy temu / andrew2019
 
Czas spadać z tego Babilonu. NAJWYŻSZY!
7 miesięcy temu / L
 
Jasne,ta cała "walka" sprowadza się do hasła - wyskakiwać z kasy, frajerzy!
7 miesięcy temu / Klik
 
Prof. Jan Szyszko tłumaczył, że neutralność emisji CO2 o ile ma jakiś sens oznacza, że emisja powinna być równoważona przez naturalne pochłanianie przez naturę czyli tak jak jest w Polsce przez nasze lasy. Państwa zachodnie chcą "zapomnieć" o pochłanianiu CO2 przez lasy.
7 miesięcy temu / Ekonom
 
2050r... Izaak Newton, który studiował zagorzale Pismo Święte, twierdził, że jest tam ukryty kod matematyczny. Obliczył, że powtórne przyjście nastąpi ok. roku 2060, tak wiedział, że nik nie zna dnia ani godziny ale...
7 miesięcy temu / t5r4e3w
 
Ta "polityka klimatyczna" oznacza z jednej strony całkowite uzależnienie od Chińskiej gospodarki, z drugiej zaś realizację w Europie marksistowskiej ideologii, której jednym z celów jest powrót człowieka do wspólnoty pierwotnej. Europa nie będzie mogła w takich warunkach wznowić produkcji dóbr wysokich technologii w sytuacji kiedy Komunistyczna Partia Chin na 100 lecie istnienia tj. w 2049 r. zacznie wprowadzać Socjalizm i produkować na potrzeby chińskiego rynku.
7 miesięcy temu / Piotr Winter
 
To lewactwo wykończy wszystkich. Rządy lewactwa zawsze kończyły się tragedią dla ludzi.
7 miesięcy temu / takaprawda
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.