DZIŚ JEST:   25   MAJA   2019 r.

Św. Grzegorza VII
Św. Bedy Czcigodnego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Brońmy rodziny przed dyktaturą LGBT+. Przyjdź na krakowski Marsz dla Życia Rodziny

Brońmy rodziny przed dyktaturą LGBT+. Przyjdź na krakowski Marsz dla Życia Rodziny
fot. Marcin Austyn PCh24.pl

„Brońmy rodziny” – pod takim hasłem ulicami Krakowa już 16 czerwca 2019 roku przejdzie Marsz dla Życia Rodziny. Pokażmy, że razem bronimy życia i rodziny. To ważne szczególnie teraz - w obliczu zagrożeń ze strony homoloby, z którymi trzeba się zmierzyć i im się przeciwstawić. Nie może być zgody na deprawację dzieci i niszczenie rodzin.

 

Jednym z największym zagrożeń obecnie jest groźba demoralizacji naszych dzieci i wnuków. I to gdzie? W szkołach! A tym przecież są plany przyjęcia tzw. Karty LGBT + i tzw. edukacji seksualnej naszych dzieci według wątpliwych standardów Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) – zaznaczają organizatorzy.

 

O determinacji środowisk wrogich tradycyjnej rodzinie świadczą niedawne naciski i próby odwołania z funkcji Małopolskiej Kurator Oświaty, Barbary Nowak za to, że odważyła się powiedzieć prawdę o tzw. seks-edukacji.

 

„Nie chcemy, by ktokolwiek, kto broni tradycyjnych, chrześcijańskich wartości, na których zbudowany został nasz kraj, czuł się zagrożony czy zastraszany. Nie chcemy, by rodziny bały się wychowywać swoje dzieci w zgodzie z tymi wartościami. Nie chcemy wreszcie, by katolicka większość była terroryzowana przez mniejszość, której jedynym celem jest upowszechnienie przeróżnych seksualnych dewiacji” – zaznaczają organizatorzy Marszu.

 

Dlatego – zarezerwuj termin – 16 czerwca 2019 roku, godzina 10.00, start na Placu Matejki – przyjdź na Marsz z rodziną i zamanifestuj przywiązanie do życia i rodziny! Niech przez Kraków przejdzie tłum radosnych rodzin – w przeciwieństwie do agresywnych, pełnych nienawiści zwolenników LGBT. Wzorem niech będą święci, którzy chadzali ulicami Krakowa. To zobowiązuje. Idźmy ich drogą i z ich duchową pomocą brońmy życia i rodziny. To dla nas powód do dumy!

 

Zapraszamy na Marsz dla Życia i Rodziny. Kraków, 16 czerwca 2019 roku o godz. 10.00, plac Matejki. Marsz ulicami miasta przejdzie do Parku Jordana, gdzie uczestnicy będą mogli uczestniczyć w rodzinnym pikniku.

 

MA

 

 

 

  


DATA: 2019-05-24 09:10
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
16
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Prponuję referendum: "Czy jesteś za karaniem prpagandy i praktyk homoseksualnych?" Jeżeli ponad połowa narodu powie "tak" osobom LBGT prponujemy abstynencję, emigrację albo zakład penitencjarny.
1 dzień temu / Izydor Oracz
 
bzdura. Całe życie walczyłem o KATOLICKĄ Europę ale motłoch ateistyczny wybrał odejście od Boga i powolne samobójstwo. W takiej sytuacji nikt mnie nie zmusi żebym zakładał rodzinę w eurosodomie. Wolę mieć dzieci w jakimś lepszym miejscu np. Ameryce Południowej i to nie jest dezercja tylko zdrowy rozsądek. Zdezerterowało niestety pokolenie dzisiejszych emerytów które głosowało na POPiS i resztę lewicy a teraz oczekuje od młodych nie wiadomo jakiego poświęcenia.
2 dni temu / do Izydor Oracz
 
I zobaczymy jakie tłumy wyborców Pani Godek i Konfederacji zaleją Kraków....
9 dni temu / tak pytam
 
Na marszu powinno być powiedziane jasno: "Bezdzietny jest dezerterem z frontu walki o chrześcijańską Europę".
10 dni temu / Izydor Oracz
 
Sodomici prowadzą świat ku końcowi. Niszczą rodzinę i ośmieszają Matkę Bożą. P.S. na interii słowo sodomita jest ocenzurowane.
10 dni temu / Marek
 
Teoria gender niech będzie przeklęta, bo ona z ludzi robi zwierzęta. Stawianie wyżej żądz nad rozumem cofa cywilizację w czasy przedjaskiniowe. Dlatego ta tęczowa rewolucja jest w istocie antyludzka. A zawziętość z jaką jest prowadzona pokazuje, że to fanatyzm. Dżihad.
13 dni temu / Trąbolot
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 
string(5) "68132"

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.