Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   08   LIPCA   2020 r.

Św. Jana z Dukli
Św. Kiliana, męczennika
 
 
 
 

Brońmy Rodziny! Nie pozwólmy, aby lewicowi politycy ją zniszczyli. DOŁĄCZ DO PROTESTU


Odtwórz w YouTube
 

„Pedofilia najczęściej zdarza się w rodzinach. To tatusiowie, ojczymowie, wujkowie, dziadkowie gwałcą i molestują dzieci”, powiedziała 28 marca 2019 roku podczas sesji Rady miasta stołecznego Warszawy Agata Diduszko-Zyglewska.

 

Tymi słowami radna znana z promocji lewicowej równości i tolerancji, czyli w praktyce dyktatury środowisk LGBT publicznie obraziła miliony polskich rodziców. Pokaż, że nie zgadzasz się na szkalowanie i poniżanie polskich rodzin przez takich ludzi jak Agata Diduszko-Zyglewska.

 

Wejdź na stronę BronmyRodziny.pl i podpisz apel w tej sprawie. Dlaczego to moralny obowiązek każdego z nas? Na to pytanie odpowiada Kazimierz Przeszowski, wiceprezes Centrum Życia i Rodziny.

 

 


DATA: 2019-08-23 21:47:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Skąd ta wiedza z doświadczenia i tradycji rodzinnych radnej??? Nikt nie zrobił jedwabnej sakiewki ze świńskiego ucha.
ponad 1 rok temu / Robert
 
Jezeli ta radna ma takie zdanie to chyba ona pochodzi z takiej zlej rodziny. Typowa polska rodzina zyjaca w milosci nie molestuje swoich dzieci I nie pozwoli na ich molestowanie. natomiast rozwod rodziny nadaje swoim dzieciom takie cierpienie. Jezeli rodzice zyja w grzechu szatan ma dostep do takich rodzin. Pedofilstwo to zlo ktore powstaje z grzechu. Modlmy sie aby nasze rodziny nie byly rozrywane przez to wstretne zlo. Nie chcemy takich radnych jak ta Dzieduszko. My potrzebujemy czlowieka prawego na jej stanowisku!
ponad 1 rok temu / czlowiek
 
Ojczym to nie rodzina tylko Nowy Pan mamusi i owszem jest on najczęściej sprawca przemocy no to nie są jego rodzone dzieci.. Z tym ze to nie rodzina z punktu widzenia więzów krwi
ponad 1 rok temu / AniA
 
Przemoc w rodzinie to zjawisko wyolbrzymiane przez lewactwo. Pedofilia to straszna zbrodnia, ale jest zjawiskiem marginalnym. Homoseksualizm także, ale prawdziwym problem w Polsce jest brak decyzji o założeniu rodziny. Cynicy popadają w grzech onanizmu, zaniedbując swoje rodzicielskie obowiązki względem ojczyzny.
ponad 1 rok temu / Izydor Oracz
 
od kilkunastu lat w Polsce obowiązuje ustawa o przemocy w rodzinie,która z rodziny ex lege czyni organizację przestępczą;tę ustawę trzeba skasować,bo to na jej podstawie lewacy mogą legalnie atakować rodzinę.
ponad 1 rok temu / marek
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 143 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.