DZIŚ JEST:   05   LIPCA   2020 r.

XIV Niedziela zwykła
Św. Antoniego Marii Zaccarii
Św. Antanazego z Atos
 
 
 
 

Brazylia opuści WHO? Prezydent Bolsonaro ostrzega organizację

Brazylia opuści WHO? Prezydent Bolsonaro ostrzega organizację
Fot. Reuters / Forum

Prezydent Brazylii zapowiedział, że jego państwo może opuścić struktury Światowej Organizacji Zdrowia ze względu na jej jednostronną polityczną aktywność.

 

 

Jair Bolsonaro udzielił w piątek wywiadu telewizyjnej stacji CNN i stwierdził, że o ile WHO „nie przestanie być organizacją jednostronnie zaangażowaną politycznie”, to Brazylia może pójść w ślady Stanów Zjednoczonych.

 

Prezydent zapowiedział, że służby medyczne w jego kraju powracają do stosowania w leczeniu COVID-19 hydroksychlorochiny. Według jego informacji, twierdzenia temat nieskuteczności tego preparatu miały wątłe podstawy.

 

W ostatnim czasie Ministerstwo Zdrowia w Brazylii powróciło do zalecenia powszechnego stosowania leku stosowanego dotychczas w leczeniu malarię, wbrew stanowisku Światowej Organizacji Zdrowia.

 

 Pod koniec maja prezydent Donald Trump ogłosił zerwanie przez Stany Zjednoczone relacje z WHO z uwagi na postępowanie tej organizacji wobec epidemii koronawirusa. W przekonaniu amerykańskiego przywódcy, jest ona uzależniona od Chin, manipulujących danymi na temat COVID-19 i SARS-CoV-2.

 

 

Źródło: Polsat News

RoM

 

 


DATA: 2020-06-06 11:52
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

A ja bym wypróbowała inny 100 procentowo skutecznywypróbowany przez Czerwony Krzyż w Afryce !!! lek na malarię: MMS czyli chloryn sodu stosowany metodą Humbla. Co prawda pokrzyżowało by to firmom farmaceutycznym plany zarobienia biliona dolarów !!! ale czego się nie robi dla biednych, wystraszonych do granic histerii ludzi. Rezultat wdrażania programu naukowego dotyczącego preparatu MMS w Afryce jest zaskakujący. Ponad 75 000 ofiar chorób zostało wyleczonych w krótkim czasie ? od 3 dni do 1 miesiąca certyfikaty ministerstw zdrowia, organizacji rządowych, klinik, misji humanitarnych w Kenii, Ugandzie, Malawi z lat 2001 ? 2004 w książce Jima Humble. Preparat został przetestowany w jednym z zakładów karnych w Malawi, w Afryce Wschodniej. Niezależny test na zlecenie rządu Malawi wykazał 99-procentowy rezultat całkowitego uzdrowienia.
28 dni temu / Marzena
 
Uznali Jerozolimę... Nie opuszcza who. Balsonaro skacze jak zagrają.
28 dni temu / Ron
 
Przecież oni zakopują puste trumny, za które płaci soros i spółka. Zobaczcie wideo czy twoich chudziutkich mężczyzn Wzięło taka trumnę z ciałem i przenosiło jak styropian?
29 dni temu / Ahmedabad
 
@ wierny Jakie żniwo? Billa Gatesa. Kto tu jest kretynem?
29 dni temu / Ryś
 
JB is ok, good man, great, good job! Thanx!
29 dni temu / PI Grembowicz
 
Bolsonaro ? Czy to ten kretyn który uznawał koronawirusa za zwykłą grypę a teraz wirus zbiera wielkie żniwo ?
29 dni temu / wierny
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.