DZIŚ JEST:   05   CZERWCA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Bonifacego-Winfryda, męczennika
 
 
 
 

Brawo! Burmistrz Kalwarii Zebrzydowskiej przeciw homoideologii w szkołach. Zapowiada realne działania

Brawo! Burmistrz Kalwarii Zebrzydowskiej przeciw homoideologii w szkołach. Zapowiada realne działania
Kalwaria Zebrzydowska. FOT. PCh24TV Polonia Christiana / YouTube

Augustyn Ormanty spotkał się z małopolską kurator oświaty. Burmistrz Kalwarii Zebrzydowskiej w przekazanym Barbarze Nowak liście wyraził poparcie dla jej walki w obronie dzieci przed agresywną i demoralizującą ideologią środowisk homoseksualnych oraz „standardami” WHO. To jednak nie wszystko. Samorządowiec zapowiada realne działania już na najbliższej sesji Rady Miasta.


„Pragnę wyrazić swoje głębokie uznanie dla Szanownej pani Kurator, która wykazuje szczególną troskę o harmonijny rozwój dzieci i młodzieży. Dowodem tego jest przeciwstawienie się ideologicznej indoktrynacji w szkołach. Wyrażam zdecydowane poparcie dla wszystkich działań podejmowanych przez Panią Kurator wyrażających sprzeciw wobec demoralizujących treści zawartych w standardach edukacyjnych Światowej Organizacji Zdrowia WHO” – napisał burmistrz małopolskiej miejscowości w liście przekazanym Barbarze Nowak. W spotkaniu z kurator uczestniczyli także dyrektorzy szkół gminnych oraz m.in. ks. Wiesław Cygan, proboszcz miejscowej parafii pw. św. Józefa i ks. dr Andrzej Kilian, dyrektor Wydziału Katechetycznego Kurii Metropolitalnej w Krakowie.


Augustyn Ormanty nie poprzestaje jednak na słownym poparciu dla działań małopolskiej kurator oświaty. Burmistrz miasta, w którym znajduje się sławne na całą Polskę Maryjne sanktuarium z pięknymi dróżkami oraz gdzie w Wielki Piątek odbywa się wymowne misterium Męki Pańskiej, zapowiedział, że na najbliższą Radę Miasta przygotuje projekt stanowiska „Samorząd wolny od ideologii LGBT”.


Akcję zapoczątkowali niedawno samorządowcy z Lubelszczyzny [ZOBACZ WIĘCEJ].


Jak zauważa portal wadowiceonline.pl, Augustyn Ormanty jest reprezentantem PSL, a w walce o fotel burmistrza pokonał kandydata PiS. To o tyle ciekawe, że Polskie Stronnictwo Ludowe współpracuje w ramach Koalicji Europejskiej z formacjami, które jednoznacznie popierają środowiska homoseksualne. Mimo tego burmistrz Kalwarii Zebrzydowskiej „sam jak widać reprezentuje mocno konserwatywne poglądy w tej sprawie” – kwituje serwis.

 


Źródło: wadowiceonline.pl / KAI
MWł

 

 

Wciąż można wyrazić poparcie dla małopolskiej kurator oświaty Barbary Nowak. Aby to uczynić należy kliknąć TUTAJ. 

  

  


DATA: 2019-04-02 16:02
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
8
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

PANI Kurator jest Pani Wielka,kocham Pania za to,co Pani robi dla naszych dzieci,wytrwalosci,Bog Pania wspomoze,wierze mocno,brawo brawo!
ponad 1 rok temu / [email protected]
 
Brawo
ponad 1 rok temu / Technic
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.