Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   16   CZERWCA   2019 r.

Trójcy Przenajświętszej
Św. Benona, biskupa
Bł. Marii Teresy Scherer
 
 
 
 

Braun w Gdańsku, Macron w Paryżu, seksualizacja dzieci w „Wyborczej”. PRZEGLĄD PRASY PCh24 [VIDEO]


Czy 12 proc. dla Grzegorza Brauna w wyborach prezydenckich w Gdańsku to dużo? Jakiej Europy życzy sobie Emmanuel Macron? I jaką rolę pełni feministyczny dodatek do „Gazety Wyborczej”? Rozmawiają Jacek Ożóg, Marcin Austyn i Łukasz Karpiel. Zapraszamy na przegląd prasy PCh24.

 

 


DATA: 2019-03-05 15:16:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Charyzma i ideowosc Brauna zatacza coraz szersze kręgi.Połączone z korespondujacymi wartościami, jakie noszą w sobie i Narodowcy i Kaja Godek i wielu Wolnosciowcow mogą przynieść szoki wyborcze na wiosnę i na jesieni i zeelektyzowac cały globus. Do tego potrzebna gigantyczna praca na wzór tej próbki z Gdańska.
3 miesiące temu / Spostrzegawczy
 
Trzęsienie Ziemi. Braun w Gdańsku. To nie ja się "DZIWIĘ" Panie Grzegorzu - to ONI. Gdańsk czeka na KONFEDERATÓW.
3 miesiące temu / iskierka
 
Ichnik niech w Izraelu robi takie eksperyme ty chyba ny cało nie wyszedł ztej próby.Pytam dlaczego mniejszości chcą narzucać coś większości a czasami pojedyncze osobniki kto nas pyta jakiej Polski chcemy.Nigdy więcej komunistycznych zbrodniarzy.
3 miesiące temu / Karol
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 102 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.