DZIŚ JEST:   21   WRZEŚNIA   2019 r.

Św. Mateusza Ewangelisty
Bł. Marka z Modeny
 
 
 
 

Braun: zamachy mogą być spektaklem. Czy chodzi o zaprowadzenie rządów silnej ręki?

Braun: zamachy mogą być spektaklem. Czy chodzi o zaprowadzenie rządów silnej ręki?

Z zamachu na zamach coraz więcej jest poszlak wskazujących, że te realnie tragiczne w skutkach, ale groteskowo niespójne w oficjalnym przekazie akcje należą do kategorii dokonywanych „pod fałszywą flagą”, że zostały w istocie zamówione i wyreżyserowane przez świat służb i polityki – uważa Grzegorz Braun.

 

W opublikowanym na łamach na łamach tygodnika "Polska Niepodległa" felietonie, zatytułowanym „Fałszywe flagi nad Europą”, Braun zwraca uwagę, że całej serii krwawych zamachów, jakie od wielu miesięcy systematycznie wstrząsają naszym kontynentem, mamy jeden stały element – wykonawca usłużnie ginie, zatem jego zeznania nie skomplikują pracy śledczym ani politykom, ani ich rzecznikom prasowym, którzy bez przeszkód prezentować mogą publiczności swoją narrację. Jednak, jak zauważa reżyser, „zawsze jednak gdzieś pojawią się niespójności albo szczegóły tak zwracające uwagę swoją oryginalnością, że aż niewiarygodne”. Jakie? Na przykład wzmianki o „przypadkowej obecności” specjalnego oddziału policji w Heidingsfeldzie k. Wurzburga, gdzie akurat wybiegł z pociągu młody człowiek, który zaatakował ostrym narzędziem kilkoro pasażerów. Inny przykład „zbiegów okoliczności” to wypatrzony przez internautów fakt, że „miejscowy reporter” Richard Gutjahr, który umieścił na „tłiterze” swoje spostrzeżenia spod Mac Donalda, gdzie miała podobno swój początek monachijska masakra, to ten sam Richard Gutjahr, który kilka dni wcześniej był naocznym świadkiem masakry na bulwarze w Nicei.

 

Zdaniem Brauna z zamachu na zamach coraz więcej jest poszlak wskazujących, że te realnie tragiczne w skutkach, ale groteskowo niespójne w oficjalnym przekazie akcje należą do kategorii dokonywanych „pod fałszywą flagą”, że zostały w istocie zamówione i wyreżyserowane przez świat służb i polityki.

 

W opinii reżysera ma to służyć dla usprawiedliwienia drastycznych kroków, które inaczej spotkałyby się ze sprzeciwem społeczeństwa. Mówiąc wprost, chodzi o zaprowadzenie rządów silnej ręki, tj. stanu wyjątkowego, który różnie może się nazywać, ale będzie miał zawsze ten sam cel – zabezpieczenie zbankrutowanej władzy przed kontrakcją oszukanych obywateli.
Źródło: polskaniepodlegla.pl

luk

 
DATA: 2016-08-05 11:22
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

A co jest złego w rządach silnej ręki? Stan wyjątkowy? Czemu nie! Tylko żeby wprowadzała go władza prawicowa, nie lewicowa, bo wtedy straszne tragedie się dzieją, ludzie giną, majątki konfiskują. Gdy prawica wprowadza stan wyjątkowy, przywraca się porządki, hierarchę i wszystko wraca na swoje miejsce. Polski rząd powinien rozważyć wprowadzenie stanu wyjątkowego, gdy będzie realizować swój właściwy program, oby prawicowy, wolnorynkowy.
ponad 3 lata temu / Wolnościowiec
 
ma brode,ale dobrze mowi...
ponad 3 lata temu / lu
 
Prezydent Turcji zrobił to szybciej i konkretniej - grubymi nićmi uszył "próbę puczu" - i co mu zrobią? Cmoknąć mogą.
ponad 3 lata temu / Marrek
 
Do [email protected] pochwal sie jak sam dzialasz konkretnie, ilu przyjales Afrykanczykow do swojego domu, na swojej prywatnej posesji. Nie siej prosze lewackiej propagandy w tematach systemowych.
ponad 3 lata temu / Aga
 
Do [email protected] jak Ty dzialasz konkretnie oprocz siania swojej lewackiej propagandy? To nie onet. Widze, ze zaslaniasz sie krzyzem, wiec oswiec nas liczba przyjetych przez ciebie prywatnie do Twoich posiadlosci \'uchodzcow\' z terenow Afryki Poln. Tu sie dyskutuje o rozwiazniach systemowych.
ponad 3 lata temu / Aga
 
A ty jak działasz konkretnie? No bo chyba nie nazwiesz bezproduktywnego mielenia jęzorem - konkretnym działaniem?
ponad 3 lata temu / do JARO
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.