DZIŚ JEST:   25   STYCZNIA   2020 r.

Nawrócenie św. Pawła Apostoła
Bł. Henryka Suzo
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


życzę powodzenia w wyborach do PE i Sejmu - jesteście ostatnią deską ratunku dla NASZEJ KOCHANEJ POLSKI - "a po czynach ich poznacie"- pis mydli oczy polakom , nie działa w interesie Polski -mam nadzieję że tak jak ja i inni rodacy zaczynają to widzieć. Głosowałem na nich i się tego zaczynam wstydzić.
ponad 1 rok temu / polak
 
Prawdziwe powody konfliktu: http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/item/142092-spor-z-iranem-komu-to-sluzy?
ponad 1 rok temu / polak
 
Amerykanie zniszczyli pokój na Bliskim Wschodzie, w interesie Izraela. Po co się w to łajdactwo mieszać?
ponad 1 rok temu / Zbigniew
 
warto rozliczyć się też z mitem "braku alternatywy" lub "powinności dziejowej". II Wojny Światowej nie było w Hiszpanii, Portugalii, Irlandii. Planu Balcerowicza też w paru miejscach na świecie nie było.
ponad 1 rok temu / Pejot
 
Jak widzimy PiS potulnie milczy wysługując się prezydentem D. Tym mocniej słychać głos Koalicji Narodowej. Brak reakcji ułatwi niezdecydowanym WYBÓR ZA Tymi, którzy walczą o NIEPODLEGŁĄ POLSKĘ.
ponad 1 rok temu / iskierka
 
@PJW: A dlaczego nie porównywać? W każdym przypadku finał dla Polski i Polaków był, a teraz będzie taki sam.
ponad 1 rok temu / PL
 
pisowczyki uparcie biją pokłony żydowsko-amerykańskiej hydrze. Nie oczekujcie zmian.
ponad 1 rok temu / Klf
 
Nie wiem ile w tym prawdy a ile medialnego szukania sensacji i tzw. fake newsów. W każdym razie Stany Zjednoczone Ameryki Północnej nie są zaatakowane przez Iran, ani na nic takiego się nie zanosi. Trzeba sięgnąć do zapisów Paktu Północnoatlantyckiego i w jakiej sytuacji sojusznicy USA są zobowiązani do działania. Z tego co wiem, to tylko w przypadku agresji na członka Paktu, pozostali członkowie są zobowiązani do przyjścia z pomocą sojuszniczą. Więc Polska nie jest do niczego zobowiązana, jeśliby Stany Zjednoczone zaatakowały Iran. Nie widzę jakichkolwiek przesłanek które by zobowiązywały Polskę do angażowania się w jakąś zawieruchę wojenną na Bliskim Wschodzie czy w Iranie. Nie widzę też żadnego interesu który uzasadniał udział Polski w działaniach zbrojnych USA przeciwko Iranowi. Zamiast bicia bezproduktywnie piany, radzę pierw zapoznać się z dokumentem który miałby stanowić podstawę do wzięcia udziału Polski w wojennej ruchawce wszczętej przez USA.
ponad 1 rok temu / Druh Ryszard
 
@PL Proszę nie porównywać obu sytuacji. W '39 wiadomo było (Beck udawał, że nie wie), że albo Hitler pójdzie na wschód albo Stalin na zachód. Koalicja i uderzenie wyprzedzające z jednym z nich byłoby formą obrony Polski.
ponad 1 rok temu / PJW
 
"Dał na przykład Bonaparte, jak zwyciężać mamy!" Oj dał przykład. Moskwa, Hiszpania, tłumienie buntu niewolników, wspieranie masońskiej reowlucji w Belgii, rewolucyjna wojna z Rosją na samym początku XX wieku, masońskie sanacyjne rządy, zaniesienie światła rewolucji do Niemiec Wschodnich (LWP), inwazja na Irak - można wymieniać. "Zawsze wierni" - rewolucyjnym ideałom. Demokracja! Konstytucja! Republika! Wolność! Równość! Braterstwo! Pierwsi w szeregu, by bronić Francji, jak w przededniu II WŚ! Pierwsi w szeregu u boku armii ZSRR wg planów inwazji na RFN! Zawsze dyspozycyjni, zawsze oddani sprawie. A teraz Iran, o którym Bonaparte mógł tylko pomarzyć. Nie na darmo nasz orzeł ma masońskie gwiazdy w skrzydłach! My, wielki wschód Francji, obecnie również USA. Powiedzmy sobie wprost: rozkład naszego morale zaczął się jeszcze w XVIII wieku. Nie zrzucajmy wszystkiego na zaborców, nazistów, komunę i postkomunę. Kiedy zrozumiemy, jaka była nasza PRAWDZIWA rola w historii?
ponad 1 rok temu / aaa
 
Hitler przed II WŚ dawał Polakom bardzo dobre warunki w zamian za koalicję i wspólny atak na bolszewickie Sowiety. Stwierdzają to dokumenty dyplomatyczne znane/już znane politykom PiS. Z jakich powodów Polska nie zbratała się z Hitlerem, nie będę rozwijać. Ale dziś nikomu z nas nie przyszłoby do głowy potępienie rządu sanacyjnego za to, że nie zmieniliśmy się w hitlerowców, no może z wyjątkiem Zychowicza. Robimy to teraz? Będziemy nadrabiać braki?
ponad 1 rok temu / PL
 
Wojna napastnicza szykowana przez Amerykę ma zniszczyć dom milionom ludzi. Polski rząd przykłada rękę do draństwa i podłości? Polskie władze są bandytami? Kogo myśmy sobie wybrali?
ponad 1 rok temu / zdziwko
 
Niech oni dostaną się parlamentu, bo obecnie nie ma w Sejmie ANI JEDNEGO posła, który zgłosił by do obrad zniesienie aborcji !!
ponad 1 rok temu / Kazimierz S
 
:) trala wiadomości za prostą wiki:(
ponad 1 rok temu / szpulas11
 
ooo Braun to wielki jest , nazwał kiedyś ,jakiegoś milicjanta bandytą i karę finansową dostał , to twardziel jak Clint Eastwood
ponad 1 rok temu / szpulas11
 
I cóż z tego? Rząd w Warszawie postąpi tak, jak nakażą Amerykanie i Żydzi. Wyślą Polaków na niesprawiedliwą wojnę.
ponad 1 rok temu / TZ.
 
Dokładnie tego Polacy oczekują od władz Polski zamiast serwowane go nam cyrku. Czy środowiska rządzące podały w swoich Wiadomościach, polsatach czy tefałenach te wypowiedzi a najlepiej cała krótką przecież konferencję prasową ? Nagrywali wszyscy znani. Czy te obce Polakom media przytoczyły wskazane rozdziały i paragrafy Kodeksu Karnego z których zostaną osądzeni obecnie rządzący z PiS i PO? Jedyne rzetelne informacje można uzyskać na wybranych polskich portalach i w wybranych telewizjach internetowych. Ale Orły od Ronina drwiąco nazywają je "śmiesznymi". Rządząca obecnie agentura nie ma z Polską racją stanu i istnieniem suwerennej Polski kompletnie nic wspólnego. Najgorsze, że są to ich działania świadome.
ponad 1 rok temu / dr
 
w tym wypadku ci panowie mają rację. To wsadzanie palca w drzwi. Za fort Tramp w Polsce taka cenę płacić?
ponad 1 rok temu / kapral rezerwy
 
Wojny na Bliskim Wschodzie to także tworzenie uchodźców. W ten sposób powstał ten problem z imigracja. Ameryka wie że walczy razem z Europą ale wszystkie problemy odsuwa od siebie. Nie można wywoływać wojen i być przeciw imigracji a nadmiar imigracji nie jest dobry dla kraju. Chyba że jest?.
ponad 1 rok temu / Fc
 
Brawo. W 100% popieram nowa koalicje. Takich ludzi potrzebujemy w Polskim Rządzie.
ponad 1 rok temu / Ewa
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.