DZIŚ JEST:   19   LISTOPADA   2018 r.

Św. Mechtyldy z Helfty
Bł. Salomei, księżnej
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Modle sie ,aby MARYJA KROLOWA POLSKI WSTAWILA SIE DO SWOJEGO SYNA JEZUSA CHRYSTUSA KROLA POLSKI-aby prezydentem zostal Grzegosz Braun I odmienil los milionow Polakow.Wierze ze Prezydent Grzegosz Braun bedzie wspieral INTRONIZACJE JEZUSA CHRYSTUSA NA KROLA POLSLI.SZCZESC BOZE
ponad 3 lata temu / Anna
 
I jeszcze raz. Wspaniale. Brakuje mi jednego zdania, wypowiedzi, oświadczenia pod tytułem " Ja , Grzegorz Braun nie jestem i nie będę agentem obcych lub wrogich sił Polsce". Prywatnie mógłby się obrazić ale publicznie, niech to zadeklaruje, inaczej ludzie nie pójdą. Ot, maleńka formalność.
ponad 3 lata temu / Leo
 
A kto miałby zostać królem? Czy są już jacyś kandydaci, czy to tylko żart?
ponad 3 lata temu / Sonia
 
A kto to jest pan Duda? Jeśli to ten nijaki, bez wyrazu, co to można by się o niego potknąć na ulicy, to nie dziękuję, nie zagłosuję na niego. Panie Braun ma Pan mój głos
ponad 3 lata temu / Iw
 
Gdyby tak Pan Bóg raczył dać Polakom takiego Króla jak Pan Braun... Kościołowi takiego papieża jak Św Pius X...
ponad 3 lata temu / Piotr PX
 
A więc mamy wreszcie kandydata,oby Bóg pobłogosławił Polsce!Jak się czyta taki program wyborczy to budzi się nadzieja że wreszcie wróci Polska.
ponad 3 lata temu / Hugon de Payns
 
To już chyba koniec świata. Osobnik stawiający pod murem niewygodnych dziennikarzy, który nie chciał opuścić siedziby PKW. Wynoszony wyglądał jak po dopalaczach na prezydenta? Faktycznie koniec świata.
ponad 3 lata temu / esos
 
Szanowni Państwo! Zapominamy, że wynikami wyborów rządzą słudzy szatańscy w postaci "SS" - służb specjalnych, będących na żołdzie sił Polsce wrogich. Ludzi z "SS" należy patriotycznie przekonać do zmiany władz, podobnych do tych na Węgrzech. Tylko jakich argumentów użyć? I to jest największy i podstawowy problem polityki w Polsce. Szczęść Boże Wam wszystkim polskim katolickim rojalistom i innym patriotom!
ponad 3 lata temu / lokaj Wielkich Spraw
 
Panie Grzegorzu. Dobrze by było, żeby Pan był w Polsce i brał udział w tzw. konfrontacjach medialnych TV, kandydatów na prezydenta. BOŻE, CHROŃ POLSKĘ.
ponad 3 lata temu / marekb54
 
PIS nie jest partią prawicową tylko socjalityczną dbającą o interesy syjonistczno-amerykańskie natomiast PO gwarant intersów niemiecko-rosyjskich
ponad 3 lata temu / Tomasz
 
Niech błogosławi Bóg panu Braunowi w jego staraniach się, trzeba sięmodlić za niego jak i za innych polityków by byli ludzmi a nie politykami ! Tylko Jezus Chrystus może nas uratować !
ponad 3 lata temu / Czesław. W.
 
@razorrr: proszę bardzo - linki do filmów: "Naród nie czuje że jest niewolony - Marzena Nykiel w Tarnowie cz. 1" ------ https://www.youtube.com/watch?v=gKsRuR04KH0 ------- oraz "Feministki są tylko paliwem - Marzena Nykiel w Tarnowie cz. 2" ------ https://www.youtube.com/watch?v=dm8aNBpgMO8
ponad 3 lata temu / Tiberias
 
---> Szanowny lokaj Wielkich Spraw +.
ponad 3 lata temu / Leo
 
w kwestii rozbijania prawicy: kandydowanie p. Grzegorza to szansa do zaistnienia w mediach jego poglądów i osoby. To samo zresztą dotyczy też innych prawicowych kandydatów.. Realnie nikomu nie zabierze głosów - i tak wszystko rozstrzygnie się w drugiej turze...
ponad 3 lata temu / pytanie
 
Pan Braun nikomu glosow nie odbierze a moze przyciagnac co najwyzej niezdecydowanycvh.Jesli juz zabierze wszystkim jakies glosy. W drugiej rundzie zacheci glosujacych na niego zapewne do glosowania na kandaydata PiS podobnie jak powinna to zrobic wiekszosc kandydatow prawicowych.
ponad 3 lata temu / joker
 
poglądy p. Grzegorza są mi niezwykle bliskie - popieram i postaram się włączyć aktywnie. Program Kościół Szkoła Strzelnica jest nawet ważniejszy od samego startu w wyborach - to szansa na zmiany w Polsce bez "wygrywania wyborów".
ponad 3 lata temu / pytanie
 
Od długiego czasu śledzę działania Grzegorza Brauna i mówię świadomie, że jest Prawdziwym Patriotą przez duże P. Jest pełen prawdziwej troski o Naszą Ojczyznę. Ale istnieje ryzyko, że przy rozłożeniu się głosów znowu wygra PO. Trochę późno się decyduje na taką kampanię. Ale wszystko w rękach Boga.BOŻE, CHROŃ POLSKĘ.
ponad 3 lata temu / marekb54
 
Będzie trudno! Na początek oby Pan Grzegorz Braun zebrał 100.ooo podpisów, aby mógł wystartować w głównej rozgrywce. Jak na razie media i sondażownie wszelkich nurtów i odmian ignorują Pana Grzegorza brauna. Nie ma Go w prasie, w rozgłośniach radiowych i stacjach telewizyjnych, a więc nie ma Go w przestrzeni publicznej i nie ma w świadomości polskiego narodku/smrodku, w czerni polskiej i polskiej demokratycznej tłuszczy. Pozostaje modlitwa i palec Pana Boga, jeżeli będzie łaskaw nam niegodnym polskim grzesznikom pomóc w ratowaniu państwowej suwerenności i polskiej wolności obywatelskiej. Jeśli.....
ponad 3 lata temu / lokaj Wielkich Spraw
 
Skoro mamy domokrację i każdy może starać się o kandydowanie o najwyższy urząd w państwie, to Pan G. Braun też ma takie prawo. PiS i Pan Duda to nie prawica, tylko socjaliści (Czyż Pan J. Kaczyński nie odwoływał się do socjalisty Edwarda Gierka! w ostatnich wyborach?!, a czyje głosy w sejmie blokowały ustawę o ochronie życia poczętego?!, a kto wstrzymał ekshumację w Jedwabnem, - wreszcie kto podpisał Traktat Lizboński?! ? a teraz Pan Duda zapowiada kontynuacę tej polityki). Pan Braun prawicy NIE dzieli i nie zabiera głosów Panu Dudzie. Moim kandydatem jest Pan Grzegorz Braun. Z drugiej strony, dlaczego Pan Duda nie zrezygnuje by nie "dzielić" przeciwników B. Komorowskiego? Jak demokracja to demokracja!
ponad 3 lata temu / Szymon
 
Braun powinien był zdecydować się wcześniej. Powinny być prawybory na prawicy, a tak nasze głosy się rozłożą na kilku kandydatów i w drugiej turze będziemy mieli wybór między dżumą a cholerą. Czyli między bulem i warzywem.
ponad 3 lata temu / niestety
 
B Komorowski Andrzej Duda to wybór między dżumą a cholerą Pierwszy repezentuje skrzydło rosyjskie w PO adrugi wywodzi się z parti syjonistyczno-amerykańskiej PIS
ponad 3 lata temu / Tomasz
 
B Komorowski Andrzej Duda to wybór między dżumą a cholerą Pierwszy repezentuje skrzydło rosyjskie w PO adrugi wywodzi się z parti syjonistyczno-amerykańskiej PIS
ponad 3 lata temu / Tomasz
 
Na prezydenta startują nie tylko tacy heterodoksi jak Korwin (jak zwykle), ale i Braun, Kowalski, Wilk, Kukiz...
ponad 3 lata temu / PK
 
Grzegorz Świderski GPS (publikowany na portalu 3obieg) wykazuje wręcz, że libertarianizm ma takie założenia, że monarchizmu blokować nie może i niechybnie doń prowadzi. Może czytał Hoppe\'a ("Demokracja, bóg który zawiódł"), albo jeszcze kogo. Dlatego, proszę się Panie Rozczarowany nie dziwić.
ponad 3 lata temu / PK
 
(y)
ponad 3 lata temu / mirek
 
-->dede Jezus ostrzegal, ze zaniedbanie Intronizacji sprawi, ze Polska "sie nie ostoi" -->Teresa polecam przeslanie Rozalii Celak -->Tiberias wklej linki -->Mieczysław S.Kazimierzak czekanie aktywne, nie bierne!
ponad 3 lata temu / razorrr
 
@as: "A od kiedy to PiS jest partia prawicowa? Bo że jest to partia socjalistyczna,to pewne. A więc jest to partia lewicowa." - na takiej samej zasadzie: a od kiedy partia Korwina to partia prawicowa? Bo że jest to partia bezbożna, to pewne. A więc jest to partia lewicowa :) Read more: http://www.pch24.pl/braun--zbyt-malo-polakow--zbyt-wielu-tubylcow-,34065,i.html#ixzz3SCJ5I2xd Read more: http://www.pch24.pl/braun--zbyt-malo-polakow--zbyt-wielu-tubylcow-,34065,i.html#ixzz3SCJ5I2xd
ponad 3 lata temu / Rozczarowany
 
Świetnie to brzmi dla wyższych grup społecznych. Brak informacji dla prostych ludzi. Przekaz dla ludzi prostych, Panie Grzegorzu. I chociaż Panu jeszcze nie ufam ,to zagłosuję na Pana. Dlaczego? W odróżnieniu od innych kandydatów nie posiada Pan "plastiku wyborczego" czyli okropnej nudy która jest szubienicą inteligencji.
ponad 3 lata temu / Leo
 
Obawiam się że nie ma żadnych szans na "naprawę" Rzeczypospolitej i że musi ona ponownie zniknąć z map by nauczyć nas rozumu. Chciałbym inaczej ale trudno mi wyszukać w historii jaki przypadek państwa przeżartego korupcją i zgnilizną które się zreformowało nim nadszedł koniec. Jak ma ta gangrena się cofnąć gdy jest za wielka, sama sobie służy i na dodatek społeczeństwo biedne tak że co dzień walczy o biologiczne przetrwanie. W takim społeczeństwie nie ma miejsca na wielkie idee bo głodny nie maluje i nie komponuje. Głodny łazi za robotą by dzieci głodne nie były.
ponad 3 lata temu / dede
 
Choćby nie miał szans i tak zagłosuję na Grzegorza Brauna.
ponad 3 lata temu / Jacek
 
"Czy z perspektywy USA ? gdzie przebywa Pan od kilku miesięcy [...]" - a, to jednak i pan także po instrukcje do centrali pojechał? Niech się jeszcze okaże, że przodków ma odpowiednich, lub małżonkę i znowu się okaże, że właściwie nie ma na kogo głosować. Tak jak z resztą i w Stanach, jak słusznie zauważył kiedyś E.Michael Jones.
ponad 3 lata temu / Anna
 
Czekanie na intronizcję to tracenie tempa na wyjście z PUŁAPKI kolejnej EKONOMII POLITYCZNEJ GLOBALIZMU,która bazuje na EKONOMII ZYDOWSKIEJ.
ponad 3 lata temu / Mieczysław S.Kazimierzak
 
@razorrr: "Narodowi potrzeba Intronizacji, by ocalic Polske,.." --> proszę bliżej, o jaką Intronizację chodzi?
ponad 3 lata temu / Teresa
 
Na początek trzeba przynajmniej zacząć nazywać po imieniu zagrożenia ------> Polecam Wszystkim filmy na YouTube: "Naród nie czuje że jest niewolony - Marzena Nykiel w Tarnowie cz. 1" oraz "Feministki są tylko paliwem - Marzena Nykiel w Tarnowie cz. 2" ... oraz moje (tzn. Thorian Kel) komantarze do nich. ... Narazie najlepszy materiał o najpotworniejszym z wrogów jakiejkolwiek cywilizacji - jaki widziałem w języku polskim.
ponad 3 lata temu / Tiberias
 
A od kiedy to PiS jest partia prawicowa? Bo że jest to partia socjalistyczna,to pewne. A więc jest to partia lewicowa. Nie różni się wiele od innych tego typu partii. Tak w ogóle,to nie ma na kogo głosować w tym kraju. Na Bredzislawa nie,na Dudę też nie,Braun też nie,bo to troche oszolom i na dodatek wujkiem jego jest prezes tvp. Dlatego tak wiele mu na sucho uchodzi. Brak wyrazistej postaci na naszej scenie politycznej. Farsa poprostu.
ponad 3 lata temu / as
 
--->GPP masz racje! to dzielenie glosow, wiec niech Duda nie kandyduje, a PiS zaglosuje na G.Brauna jak jeden maz; Narodowi potrzeba Intronizacji, by ocalic Polske, a z Braunem do tego Aktu najblizej
ponad 3 lata temu / razorrr
 
Dobrze życzę G.Braunowi,ale najwiekszym dobrodziejstwem jego kandydowania jest edukacja. Potwierdza obecność ANTYPOLONIZMU i otwartej walki przeciw wartościom CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ,co nie znajduje się w oficjalnej polskiej polityce historycznej.
ponad 3 lata temu / Mieczysław S.Kazimierzak
 
To jest dzielenie głosów, chociaż lubię Brauna to w tym momencie robi jako koń trojański ! Lepiej niech idzie do sejmu jako poseł a nie rozwala PiSowskiego kandydata ! Modlitwa za rozumi i mądrość by się przydała i Miłosierdzie od św. Faustyny do Jezusa Chrystusa
ponad 3 lata temu / Romuald
 
Zgadzam się z GPP. Jest to dzielenie głosów prawicy i umożliwienie wygranej Komorowskiemu
ponad 3 lata temu / Aka
 
Zbierajcie podpisy dla pana Grzegorza i módlcie się za Ojczyznę na różańcu! Będzie dobrze!
ponad 3 lata temu / stoLica
 
Przy całym szacunku dla Pana i pańskich poglądów (które co do wartości moralnych i obecności Pana Boga w życiu społecznym i państwowym podzielam), myślę że Pańskie kandydowanie i innych osób co do których nie mam zastrzeżeń, jest według mnie działaniem niekorzystnym z punktu widzenia zwycięstwa nad obecnym (pożal się Boże) prezydentem. Uważam, że raczej działania które osłabią szanse p. Komorowskiego są bardziej celowe niż mnożenie kandydatur, które (proszę wybaczyć) nie dają Panu szansy a mogą służyć do odbierania głosów komuś (mam na myśli P. A. Dudę)kto ma szansę pokonać p. Komorowskiego. Smutne, że niby wszyscy których mógłbym zaliczyć do prawicy realizują raczej swoje projekty nie próbując w bardzo ważnych momentach dla Polski jednoczyć sił aby odnieść zwycięstwo nad tymi którzy Polskę niszczą. Smutne to, bo choć podobno historia czegoś uczy to stale się to w naszych dziejach powtarza. Wszystkiego dobrego życzę.
ponad 3 lata temu / GPP
 
Victor Orban przekonał swoich pobrtymców do WĘGIERSKIEGO LOGOS stosując demokratyczne narzędzie.Feliks Koneczny pozostawił po sobie POLSKIE GOGOS A ETHOS,do której to książki językiem matematy trzeba dopisać rozdział o wartościach NARODOWYCH.Czas oczekiwania na monarchię to strata tempa wobec faktu,że w swobodnym przepływie środków finansowych coraz bardziej okazuje się,że KAPITAŁ ma swoją NARODOWOŚĆ,a szaleje ANTYPOLONIZM w ramach zwalczania wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ: https://www.youtube.com/watch?v=ud9xUKkGIBQ
ponad 3 lata temu / Mieczysław S.Kzimierzak
 
Chciałbym, żeby pan Grzegorz został odnotowany i zauważony, więc mam dla niego radę: niech trochę wyluzuje z naprawianiem świata. Ma super wiedzę, poglądy słuszne ale czasem coś powie tak, że się to za nim ciągnie miesiącami i latami; a co więcej - wyrwane z kontekstu - zwykłych ludzi przeraża. Niech się skupi w kampanii na rzeczach istotnych dla szarego człowieka: naprawa prawa, naprawa administracji, naprawa gospodarki i polityki, racjonalnej ;-) racji stanu itd. Jak będzie chciał powiedzieć Polakom całą prawdę o nich (tak - o mnie też), to skończy z 2% poparciem :-P
ponad 3 lata temu / ~Ja
 
Hmmm, próba pogodzenia monarchizmu (czyli podporządkowania wszystkich jednostek jednostce dominującej) z korwinizmem (czyli niby-wolnością dla wszystkich jednostek) to jak próba połączenia ognia z wodą. Albo jak próba połączenia heteroseksualizmu z homoseksualizmem przez zaproponowanie jako "złotego środka"... biseksualizmu. No ale dobra, żarty na bok. Całkiem sensowny ten program :)
ponad 3 lata temu / Rozczarowany
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.