Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   18   MARCA   2019 r.

Św. Edwarda, króla
Św. Cyryla Jerozolimskiego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Braun, Bosak, Korwin-Mikke. Idea monarchiczna dzisiaj - debata


Na czym polega aktualność idei monarchicznej w dzisiejszym świecie? Na to pytanie starali się odpowiedzieć prelegenci: Grzegorz Braun, Krzysztof Bosak oraz Janusz Korwin-Mikke. Zapraszamy na materiał!


DATA: 2018-10-17 07:28:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Pan Bosak bardzo dobre wrażenie. Braun wiadomo klasa. Korwin żenada, bełkot liberała.
5 miesięcy temu / Aguirre
 
@000000000 - zaś idea demokracji polega na finansowaniu hien z podatków osłów
5 miesięcy temu / JSK
 
Idea monarchii polega na finanasowaniu monarchy tudziez (króla) z podatków.
5 miesięcy temu / 000000000
 
Największy plus to DECENTRALIZACJA ,SAMORZĄDNOŚĆ TZN.W TERENIE RZĄDZĄ SEJMIKI .OBOWIĄZUJE ŚW. PRAWO WŁASNOŚCI .KAŻDY JET KRÓLEM W SWOIM DOMU.POZDRAWIAM
5 miesięcy temu / Pan Stefan
 
Bo jak nie król, to kto/co? Komputer?! Król namaszczony przez Boga lepszy od serwera wszechświata, bo osoba, człowiek, byt odpowiadający przed Wyższością. Demokracja... - co wybierze w "mądrości" powszechnej...? Może ona już nie wybierze? - wybierze się samo przez się: nic takiego, ale taniego, utylitarnego, modnego, zjadliwego w jadzie.
5 miesięcy temu / qwerty
 
W środy post o chlebie i wodzie w intencji intronizacji Jezusa na Króla Polski ,to prośba samego Jezusa,dzisiaj potrzebujemy władzy nad Polską samego Boga.Szczęść Boże!
5 miesięcy temu / Bożena
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 92 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.