Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   31   MAJA   2020 r.

Zesłanie Ducha Świętego
Nawiedzenie NMP
Św. Kamila Baptysta Varano
Św. Petronella
 
 
 
 

Braki kadrowe na salonach? Wałęsy musi bronić autorytet… ze świata mody! ZOBACZ VIDEO


Odtwórz w YouTube
 

Nieprzejednanym obrońcom „heroizmu” Lecha Wałęsy zaczyna brakować wiarygodnych „autorytetów” naukowych, gotowych podtrzymywać upadającą narrację o krystalicznej przeszłości byłego prezydenta. Mimo tego dzielni żurnaliści nie ustali w walce i sięgnęli po opinie… modelki. Ile teczek prześwietliła?
  


DATA: 2017-02-07 12:23:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Powszechnie wiadomo, że pan Wałęsa to szwindlarz. Ale, zastanawia mnie jedno: Nieprzemijające ataki na jego osobę? czy rządzący Polską pragną coś ukryć, że głupiemu ludowi organizują nieprzemijającą szopkę pt Wałęsa- Bolek... Pan Kaczyński w jednym z wywiadów szczerze przyznał, że podczas kampanii prezydenckiej na początku lat 2000, w której brał czynny udział jako jego przyboczny, wiedział już, że ma do czynienia z " Bolkiem" I stręczył go narodowi.... Kto ponosi większą odpowiedzialność człowiek głupi i pyszny czy sprytny hipokryta i kanciarz?
ponad 3 lata temu / Anna
 
Pan Wałęsa jednej rzeczy musi zaniechać. Mianowicie obrażania ludzi, którzy mówili o jego papierach. Nawet gdyby były to papiery fałszywe, mieli prawo mówić o nich, bo nie godzi się trzymać i pokazywać na nikogo papierów fałszywych. Trzeba takie sprawy nagłaśniać. Przez obrażanie środowiska PiS-u i Radia Maryja tylko napędza przeciwko sobie środowisko patriotyczne, które ma święte prawo się bronić. To musi zrozumieć, bo inaczej sam się prosi o "kamienowanie". Trzeba skończyć z tą zadymą. Donosił to donosił. "Kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamień..." itd...
ponad 3 lata temu / Piotr
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 140 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.