Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   18   CZERWCA   2019 r.

Św. Elżbieta z Schönau
Św. Amand, biskup Bordeaux
 
 
 
 

Braki kadrowe na salonach? Wałęsy musi bronić autorytet… ze świata mody! ZOBACZ VIDEO


Nieprzejednanym obrońcom „heroizmu” Lecha Wałęsy zaczyna brakować wiarygodnych „autorytetów” naukowych, gotowych podtrzymywać upadającą narrację o krystalicznej przeszłości byłego prezydenta. Mimo tego dzielni żurnaliści nie ustali w walce i sięgnęli po opinie… modelki. Ile teczek prześwietliła?
  


DATA: 2017-02-07 12:23:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Powszechnie wiadomo, że pan Wałęsa to szwindlarz. Ale, zastanawia mnie jedno: Nieprzemijające ataki na jego osobę? czy rządzący Polską pragną coś ukryć, że głupiemu ludowi organizują nieprzemijającą szopkę pt Wałęsa- Bolek... Pan Kaczyński w jednym z wywiadów szczerze przyznał, że podczas kampanii prezydenckiej na początku lat 2000, w której brał czynny udział jako jego przyboczny, wiedział już, że ma do czynienia z " Bolkiem" I stręczył go narodowi.... Kto ponosi większą odpowiedzialność człowiek głupi i pyszny czy sprytny hipokryta i kanciarz?
ponad 2 lata temu / Anna
 
Pan Wałęsa jednej rzeczy musi zaniechać. Mianowicie obrażania ludzi, którzy mówili o jego papierach. Nawet gdyby były to papiery fałszywe, mieli prawo mówić o nich, bo nie godzi się trzymać i pokazywać na nikogo papierów fałszywych. Trzeba takie sprawy nagłaśniać. Przez obrażanie środowiska PiS-u i Radia Maryja tylko napędza przeciwko sobie środowisko patriotyczne, które ma święte prawo się bronić. To musi zrozumieć, bo inaczej sam się prosi o "kamienowanie". Trzeba skończyć z tą zadymą. Donosił to donosił. "Kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamień..." itd...
ponad 2 lata temu / Piotr
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 102 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.