DZIŚ JEST:   25   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

XXX Niedziela zwykła
Św. Antoniego od św. Anny Galvao
Św. Amona z Toul
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Aktywiści lgbt nie tylko obrażają uczucia religijne Polaków. W naszym kraju pogłębia się zapaść demograficzna, już 30% rodaków deklaruje brak chęci posiadania dzieci. Winni za to są homoaktywiści, siejący zgorszenie. Najwyższy czas odizolować nie tylko tęczowych profanatorów, ale także wszystkich działaczy lgbt i homoseksualistów. Tylko heteroseksualizm reproduktywny może być jedyną postawą akceptowaną przez państwo i społeczeństwo.
2 miesiące temu / Izydor Oracz
 
Kto finansuje tenczowych
2 miesiące temu / henry
 
Choćbyście sobie na fladze narysowali słodkiego Misia Usztka z lizakiem to nie zmiania faktu. że symbolom prawdziwą wagę nadają działania ludzi skupionych pod tymi symbolami. Tak więc ładna skądinąd tęcza choć wybrakowana dzięki wulgarnym, agresywnym akcjom mającym na celu poniżenie chrześcijan stała się symbolem obrzydliwości.
2 miesiące temu / Retro
 
Nadmiar "demo kracji" to anarchia o to chodzi??
2 miesiące temu / Michał
 
do Ahar- tęcza przymierza człowieka z Bogiem ma naturalną liczbę kolorów, tj. 7. Tęcza lgbt ma ...nienaturalną liczbę kolorów, tj. 6... "I wszystko jasne"...
2 miesiące temu / Gruby
 
Pan Bóg nakazał mi kochać Każdego bliźniego, a tęcza dla nie obeznanych jest symbolem przymierza Boga z człowiekiem. Niestety autora tego "Artykułu" wszystko krzywdzi.
2 miesiące temu / Ahar
 
I co z tego że połowa Polaków zagłosowała na Dudę? Co z tego, że niby prawicowy PIS jest przy władzy? Jeśliby rządowi zależało na powstrzymaniu panoszenia się lewaków-prowokatorów to dawno mogliby zakazać wszelkich marszów LGBT, wypowiedzieć konwencję stambulską czy chociażby surowo karać za wszelkie takie akcje i profanacje symboli katolickich i państwowych. Zło trzeba likwidować natychmiast i w zarodku, bo w przeciwnym razie rozszerzy się w zastraszającym tempie.
2 miesiące temu / gość
 
Inne pomniki są dla mnie mało ważne. Tu mówimy o Przenajświętszym Zbawicielu - prawdziwym Bogu i Człowieku. Dlatego to jest tak strasznym czynem, wręcz zbrodnią!!!
2 miesiące temu / Klf
 
@ Janek Symbole narodowe i państwowe to nie to samo.
2 miesiące temu / Ryś
 
Państwo ma tchórza za kołnierzem!
2 miesiące temu / Zbigniew
 
to prawda ze brak reakcji rozzuchwala ,każdego
2 miesiące temu / hmm
 
Piękna inicjatywa. Popieram ją w całej rozciągłości. Pan Jezus też wyganiał kupców, którzy ze Swiątyni Pańskiej uczynili targowicę. Nie można być tylko biernym obserwatorem i narzekaczem, co oni robią w myśl populistycznej zasady poprawności katolickiej. Trzeba aktywnie bronić naszej świętej wiary, która była i jest podstawą istnienia państwa polskiego. Dość bezkarności środowiska LGBT.
2 miesiące temu / Józef
 
Symbolami narodowymi są flaga, godło , hymn. Póki co to według wszelkich źródeł to mniejszości są prześladowane. A reakcji i tak nie będzie, bo takie są wytyczne z Brukseli.
2 miesiące temu / Janek
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.