DZIŚ JEST:   21   STYCZNIA   2021 r.

Dzień Babci
Św. Agnieszki, męczennicy
Św. Epifaniusza
 
 
 
 

Bp Schneider: jestem gotów iść do więzienia, ale nie przyjmę nieetycznej szczepionki

Bp Schneider: jestem gotów iść do więzienia, ale nie przyjmę nieetycznej szczepionki
Fot. YouTube

Jestem gotów iść do więzienia, ale nie przyjmę nieetycznej szczepionki wyprodukowanej z linii komórkowych abortowanych dzieci – powiedział w wywiadzie z portalem Life Site News bp Athanasius Schneider.

 

Bp Schneider był pytany o oświadczenie, jakie wydał razem z kard. Pujatsem, bp. Stricklandem, bp. Lengą i bp. Petą, w którym hierarchowie zajęli krytyczne stanowisko wobec nowych szczepionek na COVID-19.

 

Biskup Schneider wyjaśnił, że on i jego bracia biskupi, którzy podpisali oświadczenie, rozumieją wagę tego, co zasugerowali, mówiąc, że odmowa szczepienia przeciwko COVID może prowadzić do surowych kar. Jego Ekscelencja wyjaśnił, podobnie jak inny sygnatariusz, biskup Strickland, że gotowy jest pójść do więzienia, ale nie przyjmie szczepionki splamionej aborcją. Co więcej - nie przyjmie jej nawet, gdyby wymagało to ofiary z życia. Powiedział, że Bóg da mu siłę do złożenia ostatecznej ofiary w razie koniczności.

 

Biskup Schneider powiedział, że to „ból w sercu”, widzieć tak wiele osób, które ceni, popierających dopuszczalność przyjęcia skażonej aborcją szczepionki przeciwko COVID. Wierzy, że są „po prostu zaślepieni”, ale Bóg pokaże im konsekwencje i otworzą im oczy.

 

Źródło: LifeSiteNews.com / DoRzeczy.pl

TK

Czytaj także:
DATA: 2020-12-23 07:22
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
14
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Jak najbardziej popieram i szczepionki też nie przyjmę i tak powinni zrobić wszyscy zdrowo myślący ludzie .szczepionka śmierci nie powinna być przyjmowana przez nikogo .może ją sobie wziąć cała mafia " pis"
11 dni temu / Ozzy45
 
Czy chodzi o szczepionkę firmy Pfizer? Jeśli nie to jaką? Proszę o odpowiedź.
11 dni temu / Fidei defensor
 
Komunia święta to deklaracja więzi, opowiedzenie się po stronie Boga. przyjęcie najmniejszej cząsteczki zła to deklaracja i opowiedzenie się po stronie zła. Tak rozumiem postawę Biskupa.
11 dni temu / Pawel
 
Niech nie owijają w "bawełnę", tylko niech wymienią, które to szczepionki
15 dni temu / logik
 
Szkoda, że mamy tak nie niewielu tak ŚWIĘTYCH, Bożych Kapłanów. Nigdy jeszcze nie było tak, że z ludzkiej tragedii np.zabójstwa, aborcji wynikło dobro. To zawsze kończyło się źle. I teraz też tak będzie. Niech Dobry Bóg hojnie błogosławi i strzeże tego Biskupa.
23 dni temu / max
 
Są jeszcze prawdziwi kapłani na tym świecie. Ale dlaczego ludzie tak się boicie tych opętanych ludzi? Czyż Bóg nie jest ze swym ludem? Szatan działa tam gdzie dobrzy ludzie na to pozwalają.
29 dni temu / Katolik
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.