DZIŚ JEST:   06   KWIETNIA   2020 r.

Św. Piotra z Werony
Św. Wilhelma z Eskill
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


TO NIE wierni ulegli ?duchowi epoki?, który przynosi ?wiatr niedobrych i niebezpiecznych zmian? tylko hierarchowie watykańscy. A w szczególe zdanie, że należy budować na "wartościach" należy do modernistycznych wytycznych posoborowia, które zniekształcają rzeczywistość. Katolicy budują swoje życie na NAUCE BOŻEJ - Ewangelii a NIE WARTOŚCIACH , które są rózne dla różnych ludzi i różnie definiowane. Jeszcze jedno. Jak Katolicy mają iść drogą swoich przodków / ojców Kościoła jeśli Tradycja została wysłana do lamusa , dogamty stały się NIEDOGMATYCZNE i nie ma już Kościoła Katolickiego jaki BYŁ. Jak informują progresiści jesteśmy w toku TWORZENIA NOWEJ WSPÓLNOTY WIELORELIGIJNEJ i nie wiadomo jeszcze jak będzie ona wyglądać. Ciekawe jak zewangelizowani po Nowemu wierni mają rozpoznać Ducha Bożego jeśli sami pasterze sie pogubili.
2 miesiące temu / iskierka
 
nie wiem ,jak był SWII miałam 8 lat ,mogę się podpierać tylko swoimi obserwacjami ,JPII jeszcze miał kto powitać ,tłumy, to potem się zepsuło ,tak jakby to że mamy swojego papieża dawało protekcję w niebie i hulaj dusza i dotknęło to i wiernych i kler niestety ,być może to tez odległe skutki SWII ale i wiele innych czynników
2 miesiące temu / ale ale do And
 
Ale, ale - Czy właśnie taka zgubną MODĄ nie jest SWII?!
2 miesiące temu / AndrzejBR
 
Prawda nas wyzwoli.
2 miesiące temu / Gorszy sort
 
Nie budujcie życia bez Boga, drodzy Pasterze pokażcie swoim życiem, że Bóg istnieje, tak nam owcom tego brakuje. Powodzenia
2 miesiące temu / Gorszy sort
 
biskupie ,to co jest a to co chcielibyśmy żeby było to przepaść ,myślenie życzeniowe i krytyka nic nie zmienią ,kto zawiódł najbardziej
2 miesiące temu / pytanie
 
Mamy się cofnąć do średniowiecza? Lepiej iść do przodu niż stać w miejscu.
2 miesiące temu / //Büssen//
 
Któż może ogarnąć to co się w Płocku dzieje...?
2 miesiące temu / Augustyn
 
Czyli typowe kazanie o niczym, takie samo jak można usłyszeć na większości kazań w Polsce. Szablon, powtarzanie w kółko jeden ksiądz po drugim, te same przykłady, itd.
2 miesiące temu / KW
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.