DZIŚ JEST:   05   LIPCA   2020 r.

XIV Niedziela zwykła
Św. Antoniego Marii Zaccarii
Św. Antanazego z Atos
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Zachwycamy się naszymi Seniorami Biskupami , SŁUCHAMMY ICH POUCZEŃ i poezji w R.M. , podzielamy ich szacunek dla TRADYCJI . Jednakże powraca pytanie : dlaczego ,manifestując swój tradycjonalizm szczególnie na emeryturze NIE MIELI ODWAGI jako młodzi biskupi dokładnie poznać dokumentów II Soboru Watykańskiego - HISTORIĘ ZAMACHU na Kościół Katolicki. Dlaczego NIE ZATRZYMALI MODERNISTYCZNYCH REFORMATOROW łącznie z Kard. Wojtyłą i HERETYKÓW przed udziałem w OBRADACH NA SYNODZIE. Dziś słyszymy głos w obronie Tradycji ale jeszcze tej dozwolonej "muzealnej" z lamusa na którą Watykan sie godzi bo to taki folklor. Jakże łatwo pokazywać swoja odwagę w stosunku do władzy świeckiej jakie to medialne a jakże TRUDNO POKAZAĆ SWOJE ŚWIADECTWO przynależności do Pana Boga i wierności Prawdziwemu Kościołowi Rzymsko-Katolickiemu a nie ZMODERNIZOWANEJ i ZLAICYZOWANEJ HIERARCHII kościelnej. Poczucie bezpieczeństwa wygrywa z prawdą.
18 dni temu / iskierka
 
Ktoś używa mojego imienia i pisze wbrew moim poglądom.PIS od kiedy przeją władze,najbardziej gwarantuje umocnienie naszej wolności.W PIS ilościowo jest najwięcej katolików, dlatego trzeba glosować na nich i na prezydenta Dudę.Co do pielgrzymki reakcja policji była niefortunna.Biskup wypowiedział swoje rozgoryczenie,które uważam za słuszne i prawdziwe.Nie może być tak,aby ograniczać praktyki religijne,gdy inni nie przestrzegają zasad bezpieczeństwa.Miejmy nadzieje,ze znajdziemy sposób organizacji pielgrzymek w czasie zarazy i następne odbędą się zgodnie z planem.A teraz glosujcie na Dudę,on jeden ma szanse,aby Polska była Polską.Dobrze też życzę Bosakowi i Konfederacji.Potrzeba siły na prawicy polityki,która będzie bronic życia i tradycji przed "odlotem" ich przedstawicieli.
21 dni temu / Tomas
 
Cóż ma niby wynikać z faktu, że ani zaborcy, ani okupanci - choć utrudniali pielgrzymowanie - nie zatrzymali nigdy pielgrzymki łowickiej? Co więcej, nie uczynili tego także komuniści. Takie resentymenty chyba nie są na miejscu, bo wskazują, że podłe czasy należałoby oceniać pozytywnie tylko dlatego, bo Kościół był wtedy lepiej traktowany i miał lepszą sytuację, niż w wolnej Polsce.
22 dni temu / wwm
 
W wolnym kraju nikt nie może zatrzymać pielgrzymki. Skoro w Polsce zatrzymali pielgrzymkę, tzn., że Polska to nie jest wolny kraj. Proste i logiczne. Jak katolik może teraz popierać PiS? chyba, że fałszywy.
1 miesiąc temu / Tomas
 
Precz z brudnymi łapami od pielgrzymek, wszystko mozna wyprosic przez Maryję, nawet ustanie pandemii. Oni nie narazali życia tylko walczyli o nie
1 miesiąc temu / Jan
 
Moim zdaniem ksiądz biskup powinien zalecić podległym księżom zakaz świadczenia posług policjantom, którzy brali udział w akcji i ich przełożonym, którzy wydali takie rozkazy. Rodziny też można objąć.
1 miesiąc temu / ssss
 
Rozporządzenie RM nie jest podstawą prawną do zakazu zgromadzeń. Tego rodzaju ograniczenia można robić wyłącznie ustawą i w stanie wyjątkowym.
1 miesiąc temu / Janek
 
A co to za argument: inni łamią zakaz, to ja też mogę? Prawo jest słuszne i chroni życie. Czemu łamiecie prawo które chroni życie?
1 miesiąc temu / Cjh
 
Pis to partia wierząca tylko inaczej.To co zrobili z pielgrzymami woła o pomstę do Boga. Zapłacimy im w wyborach.
1 miesiąc temu / andrzej
 
Widzę tu jak niektórym spieszno witać się z gąską,uprawiać politykę na podstawie jednego zdarzenia. A warto zapytać: czego wymagał Kościół od władzy, czy zaprotestował? Jeśli by było tak, że prymas wystosował protest do rządu - i rząd to zlekceważył,to faktycznie można zacząć się namyślać nad poparciem dla takiego rządu w następnych wyborach, ale skoro Kk godził się z obostrzeniami, nie wysuwał wniosków np.w sprawie specjalnego postępowania wobec pielgrzymek,to na podstawie jednego nieoprotestowanego zdarzenia trudno potępiać rząd. Nasi biskupi najwidoczniej to akceptują - może minęły już czasy, gdy winny opresji wobec Kościoła był tylko system zewnętrzny - może winni bywamy my sami? A może to błąd księdza prowadzącego pielgrzymkę,bo gdy szli zachowując dystans, było bezpiecznie, lecz skoncentrowali się w mieście i tam była interwencja. Jeśli przewrócimy PiS,to przyjdzie homozboctwo Trzaskowskiego. Zachęcam do kontaktów z biskupami, by wymagali czegoś od rządu.
1 miesiąc temu / rowernik
 
Więc może ktoś przejrzy na oczy i zobaczy czym jest PIS - wreszcie ?
1 miesiąc temu / nik
 
@DO PRZODU, jesteś Tutsi, a każdy kto nie a Twojego plemienia to Hutu, a z Hutu należy... i Hutu odpowiada za... . Tak właśnie wygląda Twój komentarz. To jest po prostu słabe, wyjdź poza to. Świat nie jest podzielony na dwa plemiona. Przecież przedstawiciel Hutu może wziąć Twój komentarz i zamienić personalia na Trumpa, Żydów oraz kierownictwo PiS-u i wychodzi to samo, tylko, że historia ostatnich 5 lat w wersji propagandowej przeciw obecnemu rządowi. Nic to nie wnosi i nic to nie daje. Rządzi już 5 rok PiS, nad policją kontrolę sprawuje rząd. Policja dokonała hańbiącego działania uniemożliwiając pielgrzymkę wiernym, wierzącym, zwykłym ludziom. To jest wina rządu i to ponoć katolickiego rządu. Żaden trup, by nie padał gęsto, bo nigdzie tak nie ma z powodu tej rzekomej epidemii. Tu po prostu nie ma logiki. Wyjdź poza to. A PiS niech pokutuje i się nawraca, bo jest na równi pochyłej do otchłani.
1 miesiąc temu / DamianK
 
Od początku epidemii są niespójności w przepisach i przemowach polityków, pouczeniach telewizyjnych. W kwietniu nie wolno było wychodzić z domu bez istotnej potrzeby życiowej, TV Info pokazywała animacje z chmurą wirusów idącą za rowerzystą, spointowaną przez prezenterkę w studiu "i dlatego nie wolno jeździć na rowerze"; ale na stronie rządowej "gov pl / koronawirus / nowe zasady bezpieczeństwa" było jasno zapisane, że "trenować sport można,ale rodzinnie, indywidualnie lub w 2 osoby przy zachowaniu dystansu". Wtedy więc jeździłem na rowerze mając jednak na podorędziu przygotowaną bajeczkę, iż w aptece nie było leku, teraz jadę do następnej. Pisano, iż policjant może uznać konkretną sytuację za wykroczenie, nawet jeśli jest ona sporna prawnie, wręcz nałożyć DWIE kary - mandat oraz wniosek do Sanepidu o karę wielki defekt prawny, że możliwe sa dwie kary za jedno wykroczenie - defekt obecny od dziesiątków lat. Ogólnie: rząd obronił przed zarazą, ale są błędy.
1 miesiąc temu / rowernik
 
@MASZT myślę, że ty jesteś tyPOwym faryzeuszem. Gdyby lewactwo wraz z towarzystwem TUSKOWYM było teraz u władzy to trup, by padał gęsto, ceny środków czystości i paliwa szybowałyby w nieboskłon, "piniędzy' by nie byłoby i nie będzie" jak to mawiał magik z Londynu Jacek Vincent Rostowski, firmy padałyby jak muchy a wierne PO antypolskie łże media wciskałyby kit Polakom, że nie jest tak źle u nas bo u innych zdecydowanie gorzej,a sam Tusk oddawałby wiernopoddańcze pokłony Merkel i Putinowi oraz opowiadałby farmazony o wielkości bolszewicko-sorosowej jewrounii. Najwyższemu dziękować za obecny rząd.
1 miesiąc temu / DO PRZODU
 
Wspaniały prawy człowiek ????Całkowicie oddany Maryji i Jezusowi ??Mieliśmy z mężem okazje go poznać osobiście na Górze św.Anny ??????????????prosimy Matkę Bożą o takich Biskupów????????niech Maryja ma go w opiece ??????????
1 miesiąc temu / Hana
 
To właśnie przywództwo PiS jako wierny sługa Sorosa jest wrogiem chrześcijaństwa w Polsce! Nie wolno głosować na faryzeuszy.
1 miesiąc temu / maszt
 
W wolnym kraju... No właśnie to jest problem. Takie myślenie i brak wiedzy historycznej, z której wynika trzeźwa ocena sytuacji jest gorsze niż heroina. Prowadzi to do porzucenia, oddania z łatwością prawa do publicznego kultu Boga na rzecz urny wyborczej.
1 miesiąc temu / tolek
 
No właśnie dlaczego biskupi nie reagują,a przecież jest jeszcze Prymas Polak. Czyżby On też podpisał się pod zarządzeniami rządu? Ach jak brakuje kard. Wyszyńskiego.
1 miesiąc temu / Go rysz
 
@WIECEJ POKORY, tak dla przypomnienia ilu biskupów protestowało i wysłało listy, gdy do bazyliki św. Piotra wprowadzono Pachamamę ? Nie zauważyłem żadnego zorganizowanego protestu biskupów, co najwyżej pojedyncze przypadki. Ten przypadek jest jednoznaczny. To że biskupi nie protestowali, to współcześnie nie oznacza, że wszystko jest w porządku. To jest dowód na upadek biskupów, za stołki, za wygodne życie, ze strachu, że jak mnie wywalą na emeryturę to przyślą takiego, że z diecezji nic nie zostanie itd. A gdzie świadectwo Prawdy? A przesunięcie beatyfikacji Prymasa Wyszyńskiego jest przecież wielu biskupom na rękę. Jeszcze zaczną w mediach przypominać, jaki był Prymas, co głosił, jakie dawał świadectwo i przypadkiem ktoś zacznie porównywać jego z nimi i... ups, to nie wyjdzie korzystnie dla obecnych...
1 miesiąc temu / DamianK
 
A może tak sobie niektórzy przypomną jak wyglądały "tłumy" w trakcie Triduum Paschalnego w Watykanie :! Pustki na placu przed bazyliką, że tylko wiatr hulał i w bazylice to samo. O ile pamiętam to była decyzja papieża Franciszka. Nie zauważyłem protestu biskupów z tego powodu u papieża. Z powodu pandemii odwołano uroczystości związane z beatyfikacją ks.kard.S.Wyszyńskiego. Nie przypominam sobie także wysyłanych protestów do Watykanu! Proszę mnie poprawić jeśli się mylę. Tak tylko dla przypomnienia.
1 miesiąc temu / WIĘCEJ POKORY
 
Nie problemem jest policja tylko słabość wiary i ducha polskiego społeczeństwa. Ludzie miłują państwo bardziej niż Boga i to wobec państwa są bojaźliwi. Państwo socjotechnicze to analizuje i wie jak słabo duchem i zmaterializowane jest polskie społeczeństwo. Dlatego można z nim zrobić cokolwiek. Nawet śmiertelnie wystraszyć czymś co jest wielokrotnie mniej śmiertelne niż zwykła grypa.
1 miesiąc temu / Krzysiek
 
No to zaserwowano nam ? przy naszej bierności ? kolejną drwinę z Pana Boga! Wychodzimy z domu bez maseczki - wchodzimy do Kościoła ? nakładamy maseczkę, bo wg. premiera i jego ministra obaj wzorcowi katolicy od żywego Chrystusa w Hostii możemy się zarazić zarazą. No, takiej obrazy Najświętszego Sakramentu, to jeszcze nie było na ziemiach polskich od przeszło 1000 lat. Oczywiście, gdy wychodzimy z Kościoła to wg. premiera i jego ministra zdejmujemy maseczkę, bo na zewnątrz Chrystus już nas nie zarazi. Nie chcę być tu jakimś prorokiem, ale to może się tragicznie skończyć dla nas wszystkich. Bóg nie pozwoli z Siebie drwić!!! Zapamiętajcie to jedno: Bóg nie pozwoli z Siebie drwić!!! Zacznijcie modły przebłagalne i proście Pannę Maryję aby powstrzymała karzącą rękę Boga.
1 miesiąc temu / panMarek
 
Gorzej niż za komuny. Ten kto sie wrogiem nie wydawał wrogiem się okzal.
1 miesiąc temu / Ola
 
I kto by pomyślał, że dali sobie rozgromić pielgrzymkę . No cóż dalej wybierajcie masonów, lewaków neomarksistów , volksdeutschów i szabesgojów ! Jarosław Kaczyński - w sprawie aborcji trzeba iść na kompromis - czyli co układ z szatanem ? Zacznijcie w końcu wybierać tych z którymi walczą wszystkie media polskojęzyczne !
1 miesiąc temu / Adamx
 
j.kaczynski jako d'facto dyktator mógł interweniować lecz tego nie zrobił. To jednoznacznie określa kim jest
1 miesiąc temu / radek44
 
Ty Bartku możesz sobie chodzić na bosaka po czerwonym dywanie i możesz głosować na dzieciobójców z pisu. Na bosaka powiem że swój głos oddam na Bosaka, bo jestem za życiem tak jak Konfederacja !!!, pis ma krew na rękach 5 tysięcy zamordowanych dzieci w szpitalach przez "psełdo lekarzy"
1 miesiąc temu / Daniel
 
To jest właśnie jedną z wielu przyczyn dlaczego od dobrej zmiany nie głosuje na PiS ,będąc pisiorem jeszcze jak PiS był PC,już nie zgadzam się z tym co PiS robi to już nie jest moją partia,jak kiedyś zarezykowalem głosując na PC,tak teraz zarezykowalem i głosuje na ruskie onuce czyli konfederację pozdrawiam
1 miesiąc temu / Kazimierz
 
W nawiązaniu do słów ks. Marka. To chyba trzeba mieć pretensje do rządu, że dopiero teraz znosi zakaz zgromadzeń, skoro pozwolił tłumom chodzić do sklepu.
1 miesiąc temu / Magda
 
I tak Noe, glosujmy na Bosaka, a wkrotce bedziemy chodzic glodni PO czerwonym dywaniku na bosaka. Jakby naprawde bylo na kogos poza PiS-em to bym polecal, lecz w kraju nie ma zdrowej opozycji, tylko sama banda bolszewikow, wlacznie z pseudo prawicowcami. Wstyd, to Wegrzy maja juz o niebo lepsza opozycje.
1 miesiąc temu / Bartek
 
"Ani zaborcy, ani okupanci nie zatrzymali nigdy pielgrzymki". A zdrajcy tak.
1 miesiąc temu / Gość
 
mamy taki episkopat bardzo zatroskany
1 miesiąc temu / olek
 
Powinni próbować do skutku. Nawet w czasie okupacji sie przemykali.
1 miesiąc temu / Mirek
 
I dlatego głosował będę na Bosaka!
1 miesiąc temu / Noe
 
A jaki jest problem żeby powiedzieć że idą na spacer po polach w odstępie 2 metrów i jak trzeba mają maseczkę ze sobą. Przecież nie ma zakazu spacerowania.
1 miesiąc temu / Leliwa
 
Jak widać "nie słowa lecz czyny.." najwyższy czas się obudzić i włączyć myślenie wraz z instynktem samozachowawczym. Eksperci od czipowania i depopulacji robią co mogą bo 2030 nie taki znowu odległy.
1 miesiąc temu / Jasio
 
Jak szalała dżuma i cholera , pielgrzymka dążyła do celu ? Co by powiedzieli ,,przedsiębiorcy" , rozpędzani w Warszawie ?
1 miesiąc temu / Agilla
 
Może rozkaz pochodzi od tajemniczych wysokich rangą oficerów w mundurach Polskiej Policji, jacy pojawili sie w Komendzie Głównej. Wróbelki ćwierkają że nie mówią oni po polsku, a pochodzą z okolic wzgórz Golan.
1 miesiąc temu / nikt
 
Do czego to doszło a co na to prwzydenr
1 miesiąc temu / Iza
 
Po pierwsze proszę sprawdzić kto rządzi w Łodzi. Po drugie niech Ksiądz Biskup zadzwoni do Księdza Prymasa i omówi z nim 5 przykazanie w kontekście decyzji jaką w omawianej sprawie podjął Ksiądz Prymas. Trzeba uzgodnić "zeznania", a nie siać zamętu w głowach wiernych. Laudetur Jezus Christus!
1 miesiąc temu / MYŚLENIE FIRST
 
Czy pielgrzymka jest wazniejsza od zycia ludzkiego - nawet jezeli sa to tylko "starsi i z chorobami wspolistniejacymi"? Czy Kościół ma chronic - czy zabijać najsłabszych? Takie selekcji juz robiono... Zreszta nie tylko starsi choruja, tylko czesciej.
1 miesiąc temu / czy to mowi Kos
 
Biskupi, obudźcie się! Ten nierząd staje przeciwko katolikom. Pomóżcie wszyscy odsunąć ich od władzy. PiS przymila się Wam hierarchom, jacy to oni katoliki. Temu PiSowi to ekskomunika tylko i zakaz wstępów do świątyń.
1 miesiąc temu / michal24111
 
To może pora przestać popierać tę masońską badnę zwaną rządem?
1 miesiąc temu / Miszcz Yoda
 
Jaka opcja rządzi w Łodzi? Moze chodzi o prowokację jesli to nie ze strony rżądu.Z drugiej stronyprzedstawiciel wladzy powinien się wypowiedziec nie chodzi tu o policję
1 miesiąc temu / Marian
 
Faktem jest że w Polsce jest Conwid. Są opracowane procedury zachowań. Bóg nie chce abyśmy umierali dusząc się. Pomóżmy Bogu załóżmy maski.ok? Pielgrzymka niech idzie z Bogiem w sercu i pieśnią na ustach. Alleluja Panu. Chrystus prawdziwie zmartwychwstal.
1 miesiąc temu / Wlodek44
 
@drwiciel87 - jesteś żałosny, podobno trollowanie jest ostatnio dobrze płatne, dlatego próbujesz się wykazać, ale niestety nie udało ci się, nie to forum, jesteś biednym człowiekiem, ale my KATOLICY będziemy się za ciebie modlić, o twoje nawrócenie i odmianę serca
1 miesiąc temu / katolik
 
@abc - zakaz zgromadzeń jest NIELEGALNY. Ustanowienie takiego zakazu jest możliwe tylko w razie ogłoszenia stanu wojennego i włącznie w drodze ustawy, a nie jakiegoś rozporządzenia.
1 miesiąc temu / gość
 
I dane będzie im zwyciężać.
1 miesiąc temu / Ryś
 
Katolicy!!1 Skończcie jęczęć jak te babska na targu! Wam się wydaje że wy jesteście pępkiem świata? Żenada. Ludzie tracą pracę, umierają, chorują, a wy robicie larmo boście sobie nie poszli na Jasną Górę. Dewotyzm do potęgi!!!
1 miesiąc temu / Drwiciel87
 
Nie dajemy sobie odebrać prawa do pielgrzymek ! Walczmy o to wstawiamy się u władz panstwowych to pogwalcenie konkordat
1 miesiąc temu / bob
 
No to może trzeba pogadać z Księdzem Prymasem? Zdaje się, jak już przywołano we wpisach, odwoływał się on do 5 przykazania. Reklamacje proszę zatem kierować do Księdza Prymasa.
1 miesiąc temu / TYLKO PYTAM
 
Powinni wyruszyć ponownie 30 maja w związku z iv etapem znoszenia koronoji.
1 miesiąc temu / S
 
Rozwiązanie pielgrzymki nie oznacza końca pielgrzymowania - przecież kto chce może iść SAM jako pielgrzym indywidualny. O ile nie będzie zgromadzeń np. na postojach - nikt nie może tego zabronić. Po prostu zakaz zgromadzeń dotyczy także zgromadzeń religijnych.
1 miesiąc temu / abc
 
Od tysięcy lat, odkąd silniejsza małpa kazała się iskać słabszej małpie, nic się nie zmieniło. Zawsze silniejszy pokaże swoją władzę.
1 miesiąc temu / Robert
 
Prymas ma rację.
1 miesiąc temu / wikariusz
 
"Prymas Polski abp Wojciech Polak powiedział, że łamanie zakazów podczas epidemii jest naruszeniem piątego przykazania." Czy ksiądz prymas odwołał swoje nauczanie w tym względzie?
1 miesiąc temu / razar
 
Szumowski zatrzymał pielgrzymowanie!
1 miesiąc temu / Krzysztof
 
PiS grzebie Polskę przy bezwolnym przyzwoleniu ogłupionych TVPinfo Polaków
1 miesiąc temu / PiS
 
a mały napoleon głaszcze koty na nowogrodzkiej i rozmyśla o przegranych przez PiS wyborach w 2023
1 miesiąc temu / katolik
 
Proszę się zastanowić nad intencją pielgrzymki. Gdyby pielgrzymka szła w intencji nawrócenia i odzyskania wiary katolickiej i Mszy sw.Bog z pewnością nie dopuściłby do tego. To nie są czasy pandemii jak przed ponad wiekiem,gdzie trup się słał gęsto. Grypa to nie cholera. 2 przykazanie mówi: Nie będziesz brał Imienia Pana Boga swego nadaremno.
1 miesiąc temu / Ekscelencjo
 
a hierarchia tak gorąco wspiera pisowski rząd i jego kandydata na prezydenta
1 miesiąc temu / marek
 
Katolicy w Polsce są prześladowani nawet bardziej niż we Francji.
1 miesiąc temu / Obserwator
 
Moze wreszcie dotrze do Polakow, ze maja masonskozydowskie rzady przeciw narodoweli polskiemu I jego Krolowej.
1 miesiąc temu / Maly polityk
 
Przepraszam,dlaczego brak współczesnego non possumus od ogłoszenia mniemanej pandemii?.
1 miesiąc temu / stan
 
Po praktycznym zakazie Mszy sw., nabożeństw, niesprawiedliwym "odmrażaniu" interpretuję to jako kolejny dowód na prześladowanie katolików w Polsce. To tzw. miękkie prześladowanie, żeby katolicy się nie zorientowali, a wręcz sami w nich uczestniczyli. To jest majstersztyk diabelski!
1 miesiąc temu / Aneta
 
znaki czasów są jasne i każdy kto ma czysty wzrok widzi je wyraźnie.
1 miesiąc temu / katolik
 
No i to jest jeden z gwoździ do trumny PiS. Idą drogą prowadzącą do upadku. Zabranianie katolikom pielgzymki na Jasną Górę jest czarną plamą obecnego rządu. Nie wiedzą, że takie czyny ich pogrzebią.
1 miesiąc temu / demos
 
niemcy w czasie wojny zakazli pielgrzymek na Jasna Górę! tak wspominał Karol Wojtyła
1 miesiąc temu / czytelnik
 
Pis walczy z Kościołem Katolickim pod pretekstem ochrony przed "pandemią". Co za hipokryzja.
1 miesiąc temu / Dan
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.