DZIŚ JEST:   05   LIPCA   2020 r.

XIV Niedziela zwykła
Św. Antoniego Marii Zaccarii
Św. Antanazego z Atos
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


sygnał dla mnie bardzo czytelny i obrazowy Zdrada Chrystusa to naśladowanie Judasza Sprzedać duszę za ogon
3 miesiące temu / taki tam
 
Skoro studiujesz na politechnice, matura z religii jest dla Ciebie po to, abyś umiał się przeciwstawić nakazowi projektowania rzeczy, które ulegają zepsuciu tuż po gwarancji, nawet, jeśli chwilowo utracisz duże zarobki. Jest po to, abyś zdobytą wiedzę o prawach przyrody stosował dla powszechnego dobra, a nie dla korzyści jednych kosztem niszczenia drugich. Jest po to, abyś czytając słowa Archimedesa: Dajcie mi punkt oparcia, a poruszę Ziemię nie myślał tylko o dźwigniach. Podobnie, słowa z Biblii: Strzały wypuszczone w niebo spadną na wasze głowy nie są tylko nauką prawa grawitacji.
3 miesiące temu / Solidarny
 
Jakiś niejasny ten przekaz bpa. Kto tu jest zdrajcą?
3 miesiące temu / magis
 
@Izydor Oracz,dzięki Bogu, kraj w którym żyję to Polska, nie Arabia Saudyjska, Iran lub jakieś inne państwo islamskie. Jako niemowlę nie mogłem przy chrzcie świętym powiedzieć "nie pozwalam".
3 miesiące temu / hanik
 
@izydor oracz skoro studiuję na politechnice to po co mi matura z religii?
3 miesiące temu / Aha
 
Jakoś nie mogę wyczytać z tekstu kto jest owym zdrajcą. Czy ktoś mnie zechce oświecić?
3 miesiące temu / Tomek
 
To znaczy co powiedział bp Janiak? W jednym akapicie że " potrzebna jest bardzo duża odpowiedzialność" w kolejnym "abyśmy dochowali wierności Panu Bogu". Niektórzy nawołują do wierności Bogu przez pozostanie w domu i tworzenie "domowego kościoła" przed telewizorem. Abp Dzięga powiedział otwartym tekstem żeby iść na mszę i przyjąć komunię świętą, zacytowane słowa bp Janiaka każdy może zinterpretować po swojemu...
3 miesiące temu / Wojtek
 
Sukcesem globalistow wywolujacych psychoze strachu przyspieszonej smierci przez grype koronawirusa bylo wypedzenie ludzi z kosciolow zaleceniami biskupów.
3 miesiące temu / st
 
Tak, urodziliśmy się w rodzinach chreścijańskich, ponad 95% Polaków jest ochrzczona. Dlaczego zatem tylko 35% dochowuje obowiązku niedzielnej mszy świętej? Dlaczego rozwody są jeszcze lagalne? Dlaczego nauka religii nie jest jeszcze obowiązkowa, a wyższe uczelnie nie sprawdzają czy kandydaci zdali maturę z religii? Epidemia to bolesny czas, ale po nim przyjdzie pora siłowej ewangelizacji.
3 miesiące temu / Izydor Oracz
 
Chyba jedyny Polski Biskup, który odważył się powiedzieć prawdę, żebyśmy nie dali się zastraszyć i zaprzestali chodzić na Msze Św. ale abyśmy to wręcz czynili, by dawać świadectwo innym.
3 miesiące temu / filip
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.