DZIŚ JEST:   26   STYCZNIA   2021 r.

Św. Tymoteusza, biskupa
Św. Tytusa, biskupa
 
 
 
 

Bp Edward Frankowski: nadszedł czas walki. Nie cofniemy się!

Bp Edward Frankowski: nadszedł czas walki. Nie cofniemy się!
fot. YouTube / Radio Maryja

„Przede wszystkim na gruncie prawnym będziemy reagowali na każdy przejaw agresji, każde świętokradztwo publiczne, każde naigrywanie się z naszych uczuć religijnych” – mówił ks. bp Edward Frankowski, biskup pomocniczy senior diecezji sandomierskie podczas Mszy św. na Jasnej Górze.

 

Idzie na Polskę potop genderyzmu, LGBT, uczenia dewiacji już nawet przedszkolaków; idzie zalew profanacji, bezczeszczenia świętości poprzez internet, filmy, teatry, uniwersytety, szkoły, przedszkola, media, aż w końcu przez tzw. marsze równości. Doszli aż tutaj – pod Jasną Górę – opisywał sytuację sandomierski hierarcha.

 

Ks. bp Frankowski powiedział, że nie można milczeć kiedy na naszych oczach dochodzi do bluźnierstw i zniewag. „Nadszedł czas walki! Już dłużej cofać się nie możemy i nie będziemy!” – podkreślił.

- Klasztor jasnogórski, ojcowie paulini, mieszkańcy Częstochowy i pielgrzymi wznosili wyrazy modlitwy wynagradzającej, dokonali ekspiacji należnej Panu Bogu i Matce Najświętszej szczególnie za profanację wizerunku Matki Bożej Częstochowskiej z tą tęczową aureolą. Grzech był publiczny. Domaga się publicznej ekspiacji – mówił kaznodzieja.

 

Bp Frankowski odniósł się bezpośrednio do niedawnego wpisania tęczy w aureolę Matki Bożej Częstochowskiej. - Nie ma wątpliwości, że wpisanie tęczy LGBT w aureolę świętości Matki Bożej Częstochowskiej jest obrzydliwością, zbezczeszczeniem tego wizerunku. Usiłowanie promowania grzesznych zachowań LGBT, zachowań homoseksualnych, ideologii gender jest uderzeniem w porządek natury ustanowionej przez Pana Boga – mówił, jednocześnie dodając że promocja grzesznych zachowań przy pomocy wizerunku Matki Bożej to jeszcze większe nieposłuszeństwo wobec Boga.

 

Źródło: naszdziennik.pl

PR


DATA: 2019-07-14 20:50
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
24
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Brawo, lepiej nie można tego było ująć, nie cofniemy się.
ponad 1 rok temu / ZdenekSmetana
 
Przecież to jest tragedia, kościół uczy tolerancji i akceptacji, odrzucenia wyłącznie grzechu, definitywnie nie potępiania człowieka i prowadzenia ?walki?. Poza tym jak ma wyglądać egzekucja tej ?walki??
ponad 1 rok temu / uuu
 
Niech wróci do biblii i na nowo poczyta i nauczy się miłować bliźnich, bo grzeszy. Miłujmy wszystkich, a Bóg rozpozna swoich i ukarze niewiernych.
ponad 1 rok temu / Katolik
 
Brawo! Dobrze mówi
ponad 1 rok temu / jaa
 
Nareszczie. Jesli niech sie zlustruja i wywala UB-owskich donosicieli i agentów i bedzie dobrze.
ponad 1 rok temu / asd
 
Szanowna Hierarchio, w momencie kiedy się dotyka plecami ściany w wyniku ciągłego cofania się, coż innego pozostaje powiedzieć jak "Nie cofniemy się". Dalej już po prostu nie da się cofnąć.
ponad 1 rok temu / Zbyszek
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.