Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   21   STYCZNIA   2021 r.

Dzień Babci
Św. Agnieszki, męczennicy
Św. Epifaniusza
 
 
 
 

Boże Narodzenie w cieniu wirusa i nowi kardynałowie Franciszka || JA, KATOLIK EXTRA


Odtwórz w YouTube
 

Najlepsi katoliccy publicyści: Paweł Lisicki, Grzegorz Górny i Krystian Kratiuk komentują najważniejsze wydarzenia w Kościele ostatnich dni. Zobacz program "Ja, katolik. EXTRA".


DATA: 2021-01-12 13:07:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

@Michał, nie należy mylić opinii o szczepieniach z przymusem szczepień. Mnie chodzi o to, żeby nie było przymusu, bo ja temat szczepień zbadałam gruntownie i nie chcę szczepić ani siebie, ani moich dzieci. Władza powinna moją decyzję uszanować a nie szantażować mnie karami coraz to wyższej grzywny.
1 miesiąc temu / ewcia
 
Szokujące to jest to, że przez 30 lat naród który jest ponoć dumny to głosuje na takich frędzli - potomków - z KPP, PPR i Kominternu nie mogąc nabrać rozumu. Szokujące to jest to, że przez 5 lat steruje tym "narodem" pani Holecka. To tylko jest szokujące.
1 miesiąc temu / panMarek
 
@Ewciu, ja na to patrzę inaczej. Studiowałem kiedyś losy swojej rodziny czytając księgi parafialne. Na początku XX wieku przeróżne epidemie przychodziły na ludzi: czerwonka, cholera, itp. Ludzie pobierali się w wieku lat dwudziestu, a w wieku lat dwudziestu pięciu nierzadko zostawali wdowcami. Dzięki szczepieniom udało się wiele z tych chorób powstrzymać i nasz świat tak już nie wygląda. Nie zgadzam się na sprowadzanie wszystkich szczepionek do wspólnego mianownika. Kiedyś szczepionki służyły ludziom, dziś służą wyłudzaniu niebotycznych pieniędzy.
1 miesiąc temu / Michał
 
Ave Maria! Budzimy się dopiero teraz, kiedy władza brutalnie łamie wolność daną nam od Boga i wkracza w sferę prywatności. A dlaczego trwające od lat przymuszanie rodziców wysokimi grzywnami i szantażem do szczepienia swoich dzieci często nie budziło sprzeciwu katolików i było przemilczane? Szczepienia to też sfera prywatności a władza rodzicielska jest darem Bożym.
1 miesiąc temu / ewcia
 
Jedna uwaga do słów red. Górnego o tym, że funkcjonariusze nie będą w stanie nas wyśledzić: wyśledzą po pozycji telefonów komórkowych. Dlatego polecam pozostawić je na czas świąt w domach.
1 miesiąc temu / Michał
 
Wystarczy przyjrzeć się tym nowym kardynałom i wyborowi abpa Rysia do arcyważnej komisji!
1 miesiąc temu / Zbigniew
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 129 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.