DZIŚ JEST:   27   LISTOPADA   2020 r.

NMP Cudownego Medalika
Św. Wirgiliusza, biskupa
Św. Józefa Pignatellego
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Swoista ironia polega na tym, że ci na dole którzy to udoskonalają od strony technicznej i pomagają wprowadzać nie zdają sobie sprawy, że sami na siebie i swoje rodziny też zakładają pętlę i będą takimi samymi niewolnikami jak inni.
5 dni temu / abc
 
W zasadzie to to wszystko zmierza niemal wprost do przywrócenia niewolnictwa bo o społeczeństwach jako zbiorowości wolnych ludzi niedługo będzie można zapomnieć. Nie trzeba być jasnowidzem aby zgadnąć kto się czuje powołany i szykuje do roli właścicieli wszystkiego i wszystkich...
5 dni temu / abc
 
Przestępstwo i Przestępca to Wielkości Subiektywne. Nawet Bóg dopuszcza działanie jakby niezgodne z zasadami dla urzeczywistnienia Sprawiedliwości poprzez działanie "złe". Nie my jesteśmy sędziami; prawne określenie "przestępca" dotyczy działań prawnych a Nie Aktywności Prywatnej. Nie zamieniamy się w Pawlika Morozowa. donosił na rodziców
5 dni temu / Kat
 
Przy przesyle i przetwarzaniu takiej ilości informacji powstaje zapotrzebowanie na zwiększenie pasma przepustowości Internetu. Czy to wyjaśnia Wam celowość wdrażania sieci 5G? Aha, Chińczycy już dawno mają takie systemy. Sądzę, że jak się zrobi zakupy do sieci 5G w Huawei to taki system dostanie się w zestawie jak frytki i burgera. Dodatkowo wszystkie Wasze operacje finansowe, zgodnie z dyrektywą PSD2 wymagają posiadania telefonu. Niektóre sieci, jak Play już rozsyłają informacje o tym że będą zbierały dane biometryczne - podobno, by można było je wykorzystywać do logowania się. Przypadek?
5 dni temu / Michał
 
Skoro wolno ludzi kamerować w miejscu publicznym to czemu nie można użyć systemu rozpoznawania twarzy jak się szuka np. przestępcy ?
5 dni temu / trooper
 
Dlatego szanuję noszenie maseczek
5 dni temu / Zirytowany
 
Do tego elektroniczna bankowość, wycofanie gotowki i mamy KL w skali swiata. Szybko poszlo
5 dni temu / Karp
 
Sam Biskup Rzymu chce , by katolicy w listopadzie modlili się, by roboty i AI sprzyjały człowiekowi. Jest na bieżąco - jednym słowem
6 dni temu / Samanta
 
Chcą być jak Bóg .Wiedzieć wszystko o wszystkich. Pełna kontrola ,oczywiście dla twojego dobra.A dla niepokornych na końcu ks.
6 dni temu / Andrzej.
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.