DZIŚ JEST:   22   SIERPNIA   2019 r.

NMP Królowej
Św. Agatonika z Towarzyszami
Bł. Bernarda z Offidy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Bardzo dobrze,brawo!
ponad 5 lat temu / saskada
 
@Konik Polny: katolik dobrowolnie podoporządkowuje Bogu swoją wolną wolę. Natomiast ci którzy na pierwszym miejscu stawiają bożka-mamonę, występują dobrowolnie przeciwko pierwszemu przykazaniu.
ponad 5 lat temu / Rozczarowany
 
Dość kłamstw wypowiedzianych z uśmieszkiem prosto w twarz przez ludzi pokroju Boniego! Brawo Korwin !!!Trzeba lać oszustów i złodziei !!!
ponad 5 lat temu / D.C.
 
"Nie dajmy się omamić libertariańskiemu utopiście." JKM NIE jest libertarianinem. Libertarian masz np. tutaj: https://www.facebook.com/partialibertarianska ; sam sobie ich zapytaj, czy uważają go za jednego ze swoich. "liberalizm (...) jest herezją potępioną przez Kościół." Bądź katolikiem, kwestionuj daną od Boga wolna wolę...
ponad 5 lat temu / Konik Polny
 
nie wytępi się s-bekow ,jest ich jeszcze spora ilość teraz synkowie żądzą
ponad 5 lat temu / ss
 
Zgodnie z Art. 8. ?Polskiego Kodeksu Honorowego? określającym Osoby zdolne do żądania i dawania satysfakcji honorowej: ??wykluczonymi ze społeczności ludzi honorowych są osoby, które dopuściły się pewnego ściśle kodeksem honorowym określonego czynu; a więc indywidua następujące: 2. denuncjant i zdrajca; 6. nieżądający satysfakcji za ciężką zniewagę, wyrządzoną przez człowieka honorowego; 16. oszczerca; 25. obcujący ustawicznie z ludźmi notorycznie niehonorowymi.. ?Pan Boni spełnia zatem co najmniej cztery przesłanki negatywne, które wykluczają go z grona osób honorowych. Uważam więc że ludzi nie posiadających tej zdolności powinno się raczej unikać niż dawać jakąkolwiek satysfakcję, ale JKM dał publicznie słowo że go spoliczkuje więc w sumie nie miał wyjścia ;)
ponad 5 lat temu / Odys syn Laertesa
 
Panie obiektywny tez jestem tego samego zdania popieram w pelni
ponad 5 lat temu / dante
 
Katolickie podejście do tematu miłosierdzia-cios w twarz.
ponad 5 lat temu / jack
 
Panie Prezesie.Jestem zbulwersowany.WP M.Boni nie posiada zdolności honorowej i jako taki powinien był być psami za przeproszeniem dla tych wspaniałych zwierząt poszczuty.Obicie przez pachołków nie wchodzi w rachubę po niezawisły wymiar tzw.sprawiedliwości mógłby się Bogu winnych dobrych ludzi czepiać.A tak by the way czy WP M.B.wystąpi z osk.pryw.i czy ta sprawa podpada pod osk.publiczne?
ponad 5 lat temu / chris
 
Hym..taka jest nasza elita polityczna, nie panują nad językiem, nad rękami i czynami i za nic nie biorą odpowiedzialności... i najśmieszniejsze, że to się podoba i budzi nadzieje...
ponad 5 lat temu / Maria
 
Dżentelmen zawsze może spoliczkować chama. To mieści się w granicach zachowania honorowego. Za to lewackie media już dostały szału.
ponad 5 lat temu / TFilip
 
Boni wobec Korwina zastosował kilkakrotnie policzkowanie słowne, agresję słowną, mowę nienawiści... Otrzymał, to na co zasłużył. Koniec i kropka. Czemu nikt wtedy nie mówił, że tak nie wolno o człowieku mówić, że tak nie obraża się ludzi, a Boni to robił- oni się śmiali. Dziś się obruszają, a gdzie byli wtedy?
ponad 5 lat temu / scolo
 
Boni wobec Korwina zastosował kilkakrotnie policzkowanie słowne, agresję słowną, mowę nienawiści... Otrzymał, to na co zasłużył. Koniec i kropka. Czemu nikt wtedy nie mówił, że tak nie wolno o człowieku mówić, że tak nie obraża się ludzi, a Boni to robił- oni się śmiali. Dziś się obruszają, a gdzie byli wtedy?
ponad 5 lat temu / scolo
 
Moderatorzy - wyrzućcie ten link z wpisu m__b - czy ktoś to oglądał?
ponad 5 lat temu / Sulima
 
Nie dajmy się omamić libertariańskiemu utopiście. Katolik może zgodzić się z częścią konserwatywnych poglądów pana Janusza, ale liberalizm i podejście deistyczne do Boga i religii jest herezją potępioną przez Kościół. Tu akurat Korwin zrobił dobrze, tak naprawdę większość z platformy zasługuje na coś takiego, a nawet na więzienie lub stryczek za zdradę państwa polskiego. https://www.facebook.com/Niedlaknp
ponad 5 lat temu / stoLica
 
Dobrze zrobił.
ponad 5 lat temu / ot co
 
Korwin jak mówi, że weźmie to weźmie na pewno, a jak mówi, że da to tylko mówi
ponad 5 lat temu / Jurek
 
Autor ciosu to człowiek honoru. Przez "duże" H.
ponad 5 lat temu / kvt
 
http://wgospodarce.pl/opinie/14726-korwin-policzkuje-boniego-tak-zareagowali-internauci-zobacz-memy
ponad 5 lat temu / Grzegorz
 
Pierwsza jaskółka wiosny nie czyni. Dopiero Ruch Narodowy uczyni wiosnę!
ponad 5 lat temu / obiektywny
 
Spełnił swoją pierwszą obietnicę wyborczą!
ponad 5 lat temu / John Galt
 
JKM jak mówił tak zrobił; rokuje to dobrze na przyszłość; jest to jeden z nielicznych polityków, który jak mówi, że da (np. po pysku różnym takim sk...om) to da; a jak mówi, że weźmie (np. różnym takim złodziejskim politykom i urzędasom), to weźmie; jestem pewien, że jak mówi, że da wolność i bogactwo, nam Polakom, to da; i to by było na tyle;
ponad 5 lat temu / jaro
 
Po raz kolejny JKM dotrzymał obietnicy. Zwykłe męskie zachowanie. Nie ma tu nic nadzwyczajnego. Szczęść Mu Boże
ponad 5 lat temu / Sarmata
 
I ma za to już 2.1 tys. polubień.
ponad 5 lat temu / cynik
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.