DZIŚ JEST:   21   LISTOPADA   2019 r.

Ofiarowanie NMP
Św. Gelazego I, papieża
Św. Alberta, biskupa
 
 
 
 

Boni "dostał w zęby". Korwin-Mikke policzkuje europosła

Boni "dostał w zęby". Korwin-Mikke policzkuje europosła
#POLSKA    #POLITYKA    #AGENT    #MSZ    #BONI    #PE    #HONOR    #KORWIN

Michał Boni nazwał Korwina-Mikke - w 1992 - "idiotą i oszołomem". Dziś przed godziną 13:00 został za to uderzony w twarz przez szefa Kongresu Nowej Prawicy. Poszło o sprawę sprzed lat, kiedy Korwin nazwał Boniego agentem SB. Boni odpowiedział mu w niewybrednych słowach. Po latach okazało się, że Korwin-Mikke miał rację.

 

O godzinie 13:39 Michał Boni opublikował na Twitterze wpis w którym żali się że został uderzony po tym jak przywitał się z Januszem Korwinem-Mikke. Powiedziałem "dzień dobry", a on odsunął się na dwa kroki i uderzył mnie w twarz - mówi chwilę później mediom.

 

Chwilę później na swojej stronie, na Facebooku Janusz Korwin-Mikke napisał:

Zgodnie z zapowiedzią spoliczkowałem właśnie p.Michała Boniego.
Zrobiłem to w miejscu dyskretnym, w saloniku MSZ, w obecności kilkunastu osób na poziomie - by oszczędzić p.Boniemu wstydu publicznego. Ku mojemu zdumieniu ta gnida, zamiast przysłać mi sekundantów żądając satysfakcji, natychmiast się tym pochwaliła!!!
Gdyby wiedział, to bym, zamiast policzkować, napluł mu w twarz...
Dla nieświadomych: jestem autorem Uchwały Lustracyjnej - która ujawniła nazwiska byłych agentów SB i UB (tych, co nadal pracowali dla bezpieki III RP, Antoni Macierewicz niestety nie ujawnił...). Po tej Uchwale p.Boni pojawił się w telewizji, publicznie mnie zbeształ, zwymyślał od ostatnich - i oświadczył, że muszę być niespełna rozumu. Po czym po kilku latach przyznał się, że agentem był - i nigdy mnie za te słowa nie przeprosił.


Niedługo później na stronie MSZ pojawił się komunikat o treści:

 

[...]Na początku spotkania doszło do niedopuszczalnego incydentu naruszenia nietykalności cielesnej posła Michała Boniego przez posła Janusza Korwina - Mikke.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych kieruje zawiadomienie do prokuratury w tej sprawie. Wyrażamy głębokie ubolewanie z powodu zaistniałego incydentu.

Marcin Wojciechowski

Rzecznik Prasowy MSZ

 

Spotk.posłów do PE w MSZ - po spoliczkowaniu przez Korwina- za różne rzeczy już przepraszałem,, z pokorą przyjmuję ataki! Ale jest granica!

— Michał Boni (@MichalBoni) lipiec 11, 2014

 

Źródło: TVP.INFO

mc


DATA: 2014-07-11 15:46
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
1
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Bardzo dobrze,brawo!
ponad 5 lat temu / saskada
 
@Konik Polny: katolik dobrowolnie podoporządkowuje Bogu swoją wolną wolę. Natomiast ci którzy na pierwszym miejscu stawiają bożka-mamonę, występują dobrowolnie przeciwko pierwszemu przykazaniu.
ponad 5 lat temu / Rozczarowany
 
Dość kłamstw wypowiedzianych z uśmieszkiem prosto w twarz przez ludzi pokroju Boniego! Brawo Korwin !!!Trzeba lać oszustów i złodziei !!!
ponad 5 lat temu / D.C.
 
"Nie dajmy się omamić libertariańskiemu utopiście." JKM NIE jest libertarianinem. Libertarian masz np. tutaj: https://www.facebook.com/partialibertarianska ; sam sobie ich zapytaj, czy uważają go za jednego ze swoich. "liberalizm (...) jest herezją potępioną przez Kościół." Bądź katolikiem, kwestionuj daną od Boga wolna wolę...
ponad 5 lat temu / Konik Polny
 
nie wytępi się s-bekow ,jest ich jeszcze spora ilość teraz synkowie żądzą
ponad 5 lat temu / ss
 
Zgodnie z Art. 8. ?Polskiego Kodeksu Honorowego? określającym Osoby zdolne do żądania i dawania satysfakcji honorowej: ??wykluczonymi ze społeczności ludzi honorowych są osoby, które dopuściły się pewnego ściśle kodeksem honorowym określonego czynu; a więc indywidua następujące: 2. denuncjant i zdrajca; 6. nieżądający satysfakcji za ciężką zniewagę, wyrządzoną przez człowieka honorowego; 16. oszczerca; 25. obcujący ustawicznie z ludźmi notorycznie niehonorowymi.. ?Pan Boni spełnia zatem co najmniej cztery przesłanki negatywne, które wykluczają go z grona osób honorowych. Uważam więc że ludzi nie posiadających tej zdolności powinno się raczej unikać niż dawać jakąkolwiek satysfakcję, ale JKM dał publicznie słowo że go spoliczkuje więc w sumie nie miał wyjścia ;)
ponad 5 lat temu / Odys syn Laertesa
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.