DZIŚ JEST:   19   LIPCA   2018 r.

Św. Symmacha, papieża
Św. Jana Plessingtona
 
 
 
 

Bolszewia wali w drzwi kurii. I na tym nie skończy

Bolszewia wali w drzwi kurii. I na tym nie skończy
Warszawa, 21.03.2018. FOT.Jacek Lagowski/FORUM

Środowe popołudnie to smutny moment w historii Polski. Doszło wtedy do fizycznego ataku na budynek warszawskiej kurii oraz próby okupacji dziedzińca Pałacu Arcybiskupiego. Furia lewackich aktywistów objawiła się także skandowaniem aborcyjnych haseł i szarpaniną z policją. To przekroczenie kolejnej bariery. Co będzie dalej? Zakłócanie Mszy, fizyczne napaści na katolików, rzezie kapłanów? Historia pokazuje, że od takich awantur do ludobójstwa tylko jeden krok!

 

Tego jeszcze nie grali. W walce o „prawo” (w klasycznym sensie jest to bezprawie, zaprzeczenie prawa) do legalnego i dowolnego mordowania nienarodzonych dzieci, lewicowi aktywiści posunęli się do fizycznej agresji. Ktoś powie, że nic się przecież nie stało, że środowe zamieszki obyły się bez ofiar, że to tylko kilka śnieżek rzuconych w drzwi kurii. Na pierwszy rzut oka tak. Ale to tylko pozory. Wszak osławieni mordercy duchowieństwa – naziści, komuniści czy rewolucjoniści z Meksyku, Hiszpanii oraz Francji – nie od razu uruchamiali piece krematoryjne lub sięgali po inne sposoby masowych mordów. I pytanie – czy gdyby obok rozkrzyczanych lewaków nie leżał śnieg, ale na przykład kamienie, i one nie poszłyby w ruch?

 

Obserwujemy właśnie zintensyfikowaną próbę rozpętania przez lewicę antykatolickiej furii, która nie skończy się inaczej niż tego typu wypadki w przeszłości – od rewolucji francuskiej po bolszewicką. Dziś rozszerzono zasób haseł, jakie przyświecają rewolucjonistom – już nie tylko walka z rzekomo ciemnym klerem czy kapitalistami gnębiącymi robotników. Dziś „proletariatem” są także (a może przede wszystkim) kobiety, rzekomo gnębione przez brak swobodnego dostępu do aborcji, a więc przez ograniczenie w mordowaniu bezbronnych istot. A rewolucja kocha morderstwo – dziś więc już nie tylko księża, ale również właśnie niewinne dzieci są przez rewolucjonistów przeznaczone do rytualnego mordu, także one mają stać się ofiarami kolejnej fazy budowy nowego wspaniałego świata.

 

Środowe przepychanki lewicowców z policją zakończyły się jeszcze skuteczną obroną normalności. Policjanci nie dopuścili do zainstalowania się na dziedzińcu kurii przedstawicieli bolszewii XXI wieku, przygotowującej swoją akcję w murach Uniwersytetu Warszawskiego. To jednak nie koniec batalii o życie zarówno nienarodzonych jeszcze dzieci jak i – w dalszej perspektywie – duchownych oraz wszystkich katolików (nie ma bowiem wątpliwości, że rewolucja w końcu upomni się o wierzących i da nam „wybór”: albo wyrzeczenie się Chrystusa albo śmierć, w myśl sformułowania ukutego przez francuskiego rewolucjonistę Louisa de Saint-Justa „Nie ma wolności dla wrogów wolności”). Bolszewicki demon znów podnosi głowę i prezentuje światu swoje ohydne oblicze ukryte pod – na pozór – wzniosłymi hasłami, jak np. czyjeś „prawa”.

 

Niech nas więc nie uśpi pogonienie neobolszewików spod warszawskiego Pałacu Arcybiskupiego. Kolejna odsłona walki zapowiadana jest przez propagandową tubę rewolty – „Gazetę Wyborczą” – na piątek. Wtedy okaże się, czy rychło przyjdzie nam zawalczyć w obronie nieśmiertelnych zasad, do jakich należy obrona słabszych, tych, którzy sami bronić się nie mogą, czy też mamy nieco więcej czasu na przygotowanie się do batalii. Niewątpliwie jednak trwające od początku czasów starcie między cywilizacją życia i śmierci zaostrza się. W końcu nadejdzie czas, gdy unikanie opowiadania się po jednej ze stron nie będzie już możliwe.

 

Jednoznacznie wybrać dobro lub zło będą musieli także rządzący, dzisiaj nawet nie ukrywający (wprost powiedział o tym Tadeusz Cymański), że obrona życia jest dla nich kłopotem i wybierający przypodobanie się liberalnemu elektoratowi zamiast realizacji katolickiego obowiązku. Warto jednak zdać sobie sprawę, że bolszewia, jeśli odniesie sukces, nie będzie pamiętać o tych umizgach i zgotuje ludziom PiS-u taki sam los, na jaki dziś skazywane są nienarodzone chore dzieci.

 

 

Michał Wałach

 

  


DATA: 2018-03-22 17:29
AUTOR: MICHAŁ WAŁACH
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
18
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Prawda o mordach bolszewii nadal jest mało znana. W szkołach się o tym nie uczy. Dlaczego teraz nie mówi się o tym w telewizji, radiu? Pan Jarosław i jego świta są bardzo obojętni religijnie, na wybory dobra była katoliczka Szydło ale już się jej pozbyto.
3 miesiące temu / Bolszewii NIE
 
Polacy są narodem niekonsekwentnym. Dlatego do takich ekscesów jak w Hiszpanii czy Meksyku nie dojdzie.
3 miesiące temu / hr Henryk
 
neo-marksiści w Polsce pokolenie marca 1968 realizują Rewolucję przez instytucję czyli Kulturalną mającą na celu zniszczenie Polski Polków multi-kulti wielokulturowość czyli sprowadzanie nachdźćów m i n z Afryki ,demoralizacja dzieci młodzieży ,szeroki dostęp do pornografii ,zniszczenie Rodziny ,eutanazja ,"prawo" do zbijania dzieci poczętych "pacyfizm"zakaz posiadania broni ,eko-faszyzm zakaz hodowli zwierząt ten diabelski plan doprowadził do upadki Europę Zachodnią .
3 miesiące temu / Tomasz
 
W Hiszpanii w latach 30-tych zaczynało się podobnie.Potem nastąpiło podpalanie kościołów i klasztorów, a następnie MORDOWANIE , niekiedy w straszliwy sposób osób duchownych - obojga płci, łącznie z wywlekaniem zwłok zakonnic z grobów i ich bezczeszczeniem. Na szczęście, oprócz części otumanionej hołoty, wypuszczonych z więzień zbrodniarzy i żądnych odwetu zamaskowanych "eskimosów"-marranów- były też MILIONY KATOLIKÓW , tysiące gotowych na śmierć kapłanów i zakonnic, oraz wierne Ojczyźnie w większości wojsko. Straszna woja trwała 3 lata, ale w końcu przegoniono przywódców komuno-anarchii i musieli samolotami uciekać do Moskwy, pozostawiając na łasce losu i zwycięzców tysiące obałamuconych i pokonanych. W Polsce lewacy przekroczyli rubikon. Jeżeli nie będzie POTĘŻNEJ odpowiedzi katolików- to marne widoki.
3 miesiące temu / ratujmy naród i wiarę
 
Feminazistki bronią praw nadanych im przez Adolfa Hitlera.
3 miesiące temu / Janusz
 
Kobiet tych normalnych jest zdecydowanie więcej, to rozszalałe baby to tylko garstka. wstyd za te baby!!! nie daj Boże takiej żony!
3 miesiące temu / Jan
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.