DZIŚ JEST:   25   MARCA   2019 r.

Zwiastowanie Pańskie
Św. Prokopa
 
 
 
 

Boli ich prawda! Napadnięto samochód informujący o skali pedofilii wśród homoseksualistów [VIDEO]

Boli ich prawda! Napadnięto samochód informujący o skali pedofilii wśród homoseksualistów [VIDEO]
Jeden z napastników. FOT.fundacjaprotv/YouTube

5 października w pobliżu placu Dominikańskiego we Wrocławiu został napadnięty stojący w korku samochód fundacji Pro-Prawo do Życia, który ciągnął przyczepę z banerem o treści: „Stop pedofilii. Pedofila występuje do 20 razy częściej wśród homoseksualistów”.


Czynu dopuściło się dwóch zamaskowanych sprawców. Jeden ze nich, nie mogąc wyrwać megafonu przyczepionego do dachu auta, złamał go na pół. Drugi agresor pomazał sprejem obie strony przyczepy informacyjnej. Kierowcy, na szczęście, nie stała się krzywda.


Zdarzenie zostało zgłoszone policji. Wewnątrz samochodu znajdował się monitoring, a funkcjonariusze otrzymali nagrania z kamery oraz zdjęcia sprawców. Po zbadaniu sprawy przez policję dowiemy się, czy monitoring uliczny zarejestrował zdarzenie i wizerunki sprawców.


Poniżej publikujemy nagranie z auta. Fundacja Pro-Prawo do Życia prosi jednocześnie o pomoc w rozpoznaniu sprawców [informacje można zgłaszać na policję lub do fundacji]. Zdaniem obrońców życia „bandyci mogą mieć związek ze środowiskiem LGBT, które bardzo wrogo reagowało na pokazywane przez fundację treści”.


Już wcześniej pod adresem kierowcy były kierowane pogróżki – mówi Adam Brawata, koordynator regionalny fundacji Pro-Prawo do Życia. – Między innymi pewna kobieta rzucała w kierunku kierowcy wulgarne groźby – dodaje. Już na początku kampanii fundacji Pro-Prawo do Życia środowiska LGBT rozpoczęły akcję dezinformacyjną, atakując przekaz oraz zgłaszając zawiadomienie do prokuratury w sprawie działań obrońców życia.


Mimo tego kampania trwała dalej. Po 2 tygodniach korzystania z samochodu z materiałami informacyjnymi pojazd obrońców życia został zaatakowany. Jako że auto zawsze jeździło podobnymi trasami, do ataku można było się przygotować, zaś sam napad wyglądał na dobrze zorganizowany – zauważają przedstawiciele fundacji Pro-Prawo do Życia.

 


Jeden bandyta zaatakował przyczepkę, a drugi megafon. Widać w tym ewidentny podział ról. Poza tym komu może przeszkadzać informowanie społeczeństwa o częstotliwości występowania pedofilii wśród homoseksualistów, jeśli nie lobby LGBT, które dąży do akceptacji seksu z dziećmi? – mówi Adam Brawata.


Wrogość środowisk homoseksualnych do akcji można było zobaczyć również podczas pikiety antypedofilskiej zorganizowanej na wrocławskim Rynku 4 października. Organizator protestu został opluty.

 


Źródło: Pro-Prawo do Życia
MWł

 

 

 

 


DATA: 2018-10-10 15:13
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
10
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Dziękujemy za świadectwo lewackiej degeneracji :)
5 miesięcy temu / do lewak
 
Bardzo dobrze zrobili
5 miesięcy temu / lewak
 
Wystarczy ilość przestępstw pedofilnych dokonanych przez sprawców tej samej płci co ofiara, podzielić przez ilość homoseksualistów w analizowanej społeczności - uzyskujemy liczbę A. Następnie należy ilość przestępstw pedofilnych dokonanych przez sprawców przeciwnej płci co ofiara, podzielić przez ilość heteroseksualistów w analizowanej społeczności - uzyskujemy liczbę B. I okazuje się że liczba A jest do 20 razy większa od liczby B.
5 miesięcy temu / do ollek
 
Jakie badania przeprowadzono,iż twierdzi się,że w środowisku homoseksualistów jest taka skala pedofilii? Skoro się tak twierdzi, to powinno się opublikować wyniki badań. Jeśli nie, są to puste słowa.
5 miesięcy temu / ollek
 
Czy naprawdę chciałeś dać do zrozumienia że nie uważasz walki z pedofilią (w tym homoseksualną) za obronę życia molestowanych dzieci? Czyli co, jak pedofil dziecka nie zamorduje, choć zrujnuje mu psychikę i dokona uszkodzeń ciała, to już nie ma problemu BO DZIECKO PRZEŻYŁO molestowanie?
5 miesięcy temu / do trooper
 
Ideologia gender jest zasadzka zlego ducha Tam gdzie nie ma Boga tam budza sie demony
5 miesięcy temu / Bea
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.