DZIŚ JEST:   04   SIERPNIA   2020 r.

Św. Jana Marii Vianneya
Św. Rajnera ze Splitu, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


A ja odwrotnie, popieram PODKARPACIE I JADE TAM NA WCZASY. teresa
1 dzień temu / teresa
 
Sodomici,sataniści i wszelkiej maści "lewacy", czy wy znacie swój port dokowania? Gdybyście go znali i rozumu używali nigdy byście "w tym w kotle nie trwali" Bóg już na początku takiego Waszego igrania i z diabłem paktowania - powiedział
1 dzień temu / Niewielbłą
 
Tak bojkotuję, a zakopianka zakorkowana. Wasz bojkot a mój podziw i wdzięczność dla podkarpacia
2 dni temu / pomorzanka
 
dziwnie się czuję bo jestem z Podkarpacia i nigdy nie głosowałam na PIS
6 dni temu / hmm
 
Jestem z Podkarpacia i jestem z tego dumny. Niech tak bojkotują, tylko nam pomogą, jak kiedyś Markowi Jakubiakowi i jego piwu Ciechan. Po ogłoszeniu jego bojkotu przez lewactwo za wspieranie Ruchu Narodowego bardzo wzrosła jego sprzedaż. A z Panem Markiem mamy na Podkarpaciu bardzo zbieżne poglądy, umocowane w rozumie a nie prostackim poczuciu wyższości bez pokrycia. Polecam słuchanie jego wystąpień. To był chyba jedyny poważny i merytoryczny kontrkandydat dla Andrzeja Dudy.
7 dni temu / Grzegorz
 
"petycja z żądaniem odłączenia Podkarpacia od Polski" - czy zgodna jest z polski prawem?
8 dni temu / Ryś
 
Jest kilka apek typu ?pola?. Ja już nie kupuję od rolników z pl i moja rodzina też się przyłączyła do akcji. Mają 3 lata na przemyślenia i ocenę sytuacji. Powodzenia rolnicy, to nic osobistego :P
8 dni temu / masz wybór
 
To żadna strata ,,,, niech żżżż......żywią się czym chcą!!!
9 dni temu / Emma
 
Nie rozumieją ci sympatycy i wyborcy Rafała Trzaskowskiego co faktycznie dzieje się na świecie i w Polsce, Jeżeli mają w dowodzie osobistym wpisane obywatelstwo POLSKIE to obowiązuje ich art. 82 KONSTYTUCJI RP. Z apewnością go nie znają., wiedza jaką posiadają jak widać nie pozwoli im obronić siebie, rodziny ani Ojczyzny.
12 dni temu / Wiktor
 
Jak oni się obnażają! Demokracja jest dobra, kiedy nam służy. A jeżeli nie, to won! Tych co głosowali nie po naszej myśli - czyli większość rodaków, będziemy represjonować. Brawo!
13 dni temu / Nuśka
 
Jesli sa za pisiorami to i sa za wyjsciem z uni dlaczego nie zrezygnuja z doplat unijnych
14 dni temu / Bolo
 
Dziękuję wam, właśnie dzięki tym wypocinom postanawiam jechać na podkarpacie.
15 dni temu / Marek
 
ide do Lidla
15 dni temu / andrzej
 
Jestem z Podkarpacia i bardzo mi szkoda tych wszystkich wykształconych analfabetów rozkapryszonych i zdegustowanych porażką niewiarygodnego bez odpowiedniego programu rozwoju Polski a zwłaszcza mojego regionu pana Trzaskowskiego
17 dni temu / Izabel
 
dziwny atak w katolickim portalu na bastion katolicyzmu
18 dni temu / zdziwiona
 
Urodziłem się w polskim komunistycznym mateczniku lubuskie. Choć nigdy tam nie byłem, sercem jestem z Podkarpacia :
18 dni temu / AS
 
Ja też nie kupię nic z Podkarpacia a zakupy będę robił w Lidlu
19 dni temu / Andre
 
Rolnicy w Polsce to nieraz wykształceni ludzie o szerokich horyzontach w przeciwieństwie do miejskich wykształciuchów, jakichś licencjatów po politologiach czy socjologiach. Oni sobie bez mieszczuchów poradzą, "miastowi" bez żywności nie. Kupujcie niemieckie czy chińskie żarło nafaszerowane chemią a będziecie jeszcze głupsi.
19 dni temu / Kika
 
Też zrezygnowałem z wakacji w Polańczyku. Już w zeszłym roku było nerwowo, gdy gospodarz nie tylko demonstracyjnie prezentował swoje poglądy ale chamsko zaczął indoktrynować mi..dzieci. Zdecydowana reakcja żony uspokoiła go lecz relacje do końca pobytu były napięte. Najbardziej irytujące było w tej postawie, że rolnik chyba nawet bez podstawowego wykształcenia stale, nieustannie i nachalnie pouczał nas jak mamy żyć i w co mamy wierzyć. Nie było ani momentu refleksji, że część dopłat do jego agroturystyki była unijną dopłatą, a niedaleko gospodarstwa przy drodze stała informacja, że inwestycja powstała z pieniędzy współfinansowanych z Funduszu UE. Wręcz jadem zionął na Unię. Nie jest też prawdą, że akcja świadomej konsumpcji bojkotu konsumenckiego jest szkodliwa czy nieracjonalna. Sam pamiętam takie nawoływania ze strony pisowców w stosunku do np. Ikei czy Gazety Wyborczej. Skuteczność takich akcji w Europie Zachodniej jest wyjątkowo porażająca. Moja kasa-mój wybór
19 dni temu / kamil
 
To von na sznycle do Berlina.
19 dni temu / Kowalski
 
Dziękujemy, za dostarczenie bezsprzecznego dowodu jak wg Państwa powinna wyglądać demokracja. Czyli wg Was można głosować tylko na jedną "słuszną" opcję. Bojkot polskich produktów i usług wyraźnie wskazuje na to, że los i gospodarka Polski jest Wam obojętny.
19 dni temu / Polak
 
wlasnie zrezygnowalem z wyjazdu na podkarpacie
19 dni temu / andy
 
@Irek, Filip Ile razy pomodliliście się za rodaków którzy się pogubili? Niektóre wpisy brzmią trochę tak jakbyście się cieszyli z tego, że zachód Polski ucierpi. Ludzie, nie zachowujcie się tak jak Ci namawiający do bojkotu Podkarpacia.
19 dni temu / Agat
 
a może bojkot produktów których nazwy zaczynają się na PO, np. POmarańczy, POmidorów, POrów. oczywiście to żart z gomorytów i sodomitów - wyborców Rafała Trzaskowskiego.
19 dni temu / a-M
 
Dlatego, że Podkarpacie jest najbardziej mocne rodziną i wiarą zostanie jak cała południowo - wschodnia Polska ocalone podczas 3 wojny światowe = kary Bożej i ucierpi najmniej. Matka Boża dokładnie powiedziała w III Tajemnicy Fatimskiej, że północno - zachodnia Polska i Warszawa poniosą ogromną karę, zostaną zalane wodą i ogromnie ucierpią, bo tam jest największe bezbożnictwo, grzech i zgorszenie. I nic tu nie da odwoływanie się od tego czy przesmiewanie, bo to są słowa MAryi.
19 dni temu / Filip
 
Jestem z Podkarpacia i popieram Andrzeja Dudę. Teraz już zrozumiałem tą 3 część Tajemnicy Fatimskiej, która mówi o 3 wojnie światowej i że największe straty i zostanie zalana wodą Polska północna i zachodnia oraz Warszawa. Teraz już rozumiem Maryję dlaczego właśnie te regiony już niedługo zostaną najbardziej zniszczone, zalane i najbardziej ucierpią. Ludziom z tych regionów bardzo daleko do Boga. Pewnie są wyjątki, ale patrząc na ogół to płakać się chce.
19 dni temu / Irek
 
Nie chcą, to niech nie żrą. Nam, Polakom polskie smakuje. Bądziemy kupować tylko od naszych rolników!
19 dni temu / Marek
 
Tylko PiS. Jarek naszym przewodnikien
19 dni temu / Bbb
 
Idąc ich tokiem rozumowania, Ci, którzy głosowali na Dudę powinni bojkotować całe Pomorze i nie jeździć tam. Przecież TO chore. Poziom inteligencji sięgnął metra mułu.
20 dni temu / gzk
 
`Filip, zamiast rozważać wizję Polski zachodniej zalanej morzem za grzechy przyjmuje, że cię to nie cieszy..., byłabym ci wdzięczna za odmówienie Różańca w naszej intencji. Tych, którzy nie wiedzą, co czynią, oraz takich jak ja, którzy głosowali na Dudę mimo dezaprobaty własnego środowiska rodzinnego i zawodowego. Nasi przodkowie walczyli o polskość z zaborcą pruskim, walczyli w powstaniu wielkopolskim i śląskich. Bezsensowny bojkot uderzający w jedność narodu której tak strzegliśmy w długim 19 w a która i dziś jest ważna wymyślił pewnie jakiś wyobcowany mieszkaniec stolicy, który zapomniał i odciął się od korzeni, nieważne skąd.
20 dni temu / Poznanianka
 
Bojkot Podkarpacia? Co za idiota to wymyślił? Och widzę łapkę KODerastów, bo tylko oni mają intelekt na tym poziomie. Nie, nie żal mi zboczeńców ani komunistów. Kocham Bieszczady. Tak jak kocham Wołyń i Podole z Kamieńcem :
20 dni temu / Joanna K.
 
Niech żyje Podkarpackie!!!! My zawsze za PiS, reszta polski na ukraine.
20 dni temu / Aaa
 
To również nie będziecie latać samolotami bo z Podkarpacia ????
20 dni temu / Lilo
 
Podkarpacie to zdrowa tkanka Polski, jeszcze mocna rodziną i wiarą. Tu mieszkają przedsiębiorczy ludzie i radzą sobie od wieków bez pomocy innych. Nie chcą POrąbańcy przyjeżdżać, będzie mniej zanieczyszczone dewiacjami środowisko i zdrowsze powietrze!
20 dni temu / B
 
Do Alan.ja z rodziną mieszkam w zachodniej Polsce.a zawsze głosujemy za mniejszym złem i tzw prawicą.i jesteśmy wierzący.wielu mam takich znajomych.i modlę się aby cała Polska ocalala.
20 dni temu / Ewka
 
Ależ oni są nierefleksyjni. To nawet pan Czarzasty jest mądrzejszy.
20 dni temu / Kasandra
 
A ja przestawiam się na produkty polskie, podkarpackie, lubelskie, podlaskie i podobne a odrzucam import.
20 dni temu / kaem
 
Ja proponuję tym plującym na rolników i polską żywność -nic nie produkującym ludziom oprócz piany i cynizmu NIE JEŚĆ zupełnie nic. Albo inaczej jeśli nie czują się Polakami to do Merkel na parówki ze słoika niech wyjadą, albo żywią się szparagami z niemieckiego pola lub pomidorami rosnącymi w wacie szklanej z holenderskiej szklarni - które sami będą zbierać. Niektórzy wielkomiejscy pankowie nie znają współczesnej wsi, chyba na zdjęciach ją widzieli. Wszędzie widzą zaścianek i biedę - szkoda że nie własną. Mają wyobrażenia o jej zaściankowości opierając się na czasach chyba feudalizmu. Miesza im się obraz biednych, skretyniałych, niedoedukowanych ludzi - jakby mało dookoła swoich blokowoisk mieli ćpunów, pijaków,złodziei, bezrobotnych i niedokształconej dekandenckiej ludności. Ciągnik czy kombajn więcej jest wart niż przeciętny samochód z salonu. Za Reymontem tylko sparafrazować trzeba że wielkie miasta osaczają i są źródłem upadku moralnego i źródłem megalomani jak
20 dni temu / Gosia
 
Znamy to przecież wszyscy: "zrobię na złość Babci i odmrożę sobie uszy:"
20 dni temu / 123
 
Komentujący obie strony sporu zapominają, że przecież rządzą teraz ludzie z dawnej PO. PiS to tylko szyld, kolejny już w ich karierach. Morawiecki, Gowin, Duda, Emilewicz, Gliński - zobaczcie sami, przez jakie partie się przewinęli. Z kolei najgłośniejsi krytycy PiSu, obecnie członkowie PO/KO, to dawne tuzy partii Jarosława Kaczyńskiego - Dorn, Michał Kamiński, Radosław Sikorski, Kluzik-Rostkowska, Paweł Kowal. Prawda jest taka - Polską rządzą ambasadorzy. Reszta to cyrk dla wierzących w demokrację, w dodatku z dość ograniczoną liczbą aktorów. Nie jest ważne, która partia wygra, kadry nie są przywiązane do szyldów i rotacyjnie się wymieniają. Sztuczny duopol POPiSu służy tylko temu, aby polski naród był wiecznie podzielony. Nie warto kłócić się z rodakami, lepiej razem coś oddolnie budować, czekając na okno możliwości.
20 dni temu / Dante
 
Głupcy piszą brednie, Podkarpacie i Podlasie dałyby sobie radę nawet jako udzielne księstwa, wymieniając dobrą żywność na inne dobra! Oczywiście,że w naszej pięknej Polsce mamy i morze i Mazury na północy i góry na południu i lasy na wschodzie. Ktoś, kto chce spędzić wakacje czy dobrze zjeść - ma wspaniały wybór! A jedyne współzawodnictwo - kto lepszy, kto gorszy - to mogłyby być tylko wybory Miss Regionu! Osobiście stawiam na Podkarpacie - ale bez szowinizmu! Więc nie cytujcie oszołomów - bo nie mają ani pieniędzy, ani wpływów i tyleż do gadania co np."protestanci" wyborczy!
20 dni temu / gość
 
Nie lepiej po prostu przeprowadzić się do Niemiec gdzie mogliby w końcu odetchnąć od mieszkania w jednym państwie ze znienawidzonymi rolnikami z Podkarpacia? Nikt ich tu na siłę nie trzyma więc po co się wzajemnie męczyć?
20 dni temu / Filip S
 
Moja ocena tego jest taka: niemiecki ambasador, były szef BND lewarował poparcie Trzaskowskiego teraz lewaruje konflikt polsko - polski. A przy okazji zohydzając polskiego rolnika nakręca niemiecką sprzedaż.
20 dni temu / M
 
mieszkańcy Podkarpacia pracują "na swoim" - są właścicielami swojej ziemi-najczęściej od zawsze. Większość elektoratu p. Trzaskowskiego przeciwnie. Nawet najwyżej usadowiony manager w korporacji to tylko pracownik najemny. Komentujący niżej dobrze to podchwycili. Na Podkarpaciu żyją w 200m2 , w dużych miastach w 50m2. Już wiesz dlaczego ?
20 dni temu / Pejot
 
@krak - ale policz również wartość ciągnika, kombajnu, siewnika, młockarni, wartość bydła, trzody chlewnej i drobiu, wartość stodoły, obory i chlewni, oraz kilku przybudówek, które też nie były za darmo. Tak wygląda wartość dobrze rozwiniętego gospodarstwa rolniczego nieprzemysłowego. Wyjdzie Ci kilka milionów. Który "młody, nowoczesny z wielkiego miasta" ma tyle kasy?
20 dni temu / Bolek
 
Ale to elyta i wielka inteligencja się odezwała. Żyją na koszty państwa, pracują na państwowym etacie-wasz wkład do PKB 0% i macie czelność bojkotować woj.które samo na siebie zarabia.Górny Śląsk z Podkarpaciem.Dla opozycji mam radę-jak kiedyś wasz wielki mistrz Komór 1powiedział emigracja to może być dla was nowym wezwaniem i lepszą przyszłością.
20 dni temu / Sandi
 
Ten bojkot to w obronie demokracji, co nie? xD
20 dni temu / Askja
 
Szkoda zwracać uwagę na tą błazenadę, w każdym społeczeństwie jest jakiś procent szaleńców, co zrobić, tak to już jest. Głód nie doskwiera, brzuchy wypełnione po gardło, to pycha rośnie i w głowie się miesza, więc i robi się z siebie idiote. A tak na marginesie, to zatrważające jak polityka może wyjałowić mózg.
20 dni temu / Paulus
 
Proponuję aby w ramach protestu wszyscy "oburzeni" przestali brać 500+
20 dni temu / Polka
 
I tak wspólny front PoPis doprowadza do rosnącej, wzajemnej nienawiści narodowej, a ludzie nadal nie widzą jak obie te partie dzielą. Mnie to przeraża.
20 dni temu / Agat
 
Tomasz - no tak, ale 1m2 na prowincji jest wart ile, 2500zł? albo mniej. a 1m2 mieszkania w dużym mieście jest wart 10 000zł - albo więcej. To akurat argument majątkowy nietrafiony. Oczywiście w dużym domu lepiej się żyje, ale to inna sprawa...
20 dni temu / krak
 
Pozazdrościć poziomu inteligencji i wielkiego patriotyzmu...
20 dni temu / Polka
 
Przyjemnie patrzeć na zakompleksionych folksdojczów. Naśmiewają się z "prowincji" Niech spojrzą na wartość majątku wyborcy głosującego na Dudę i na Trzaskowskiego. Ta prowincja mieszka w 200 metrowych domach. Ci oświeceni w 50 metrowych mieszkaniach.
20 dni temu / Tomasz
 
Tak sobie myślę - w przedzaborowej Polsce było prawo, które dawało przywileje katolikom. Niekatolicy nie mieli praw. Po prostu. Nie mieli. Wyjątkiem byli Ormianie i Tatarzy, ale oni sobie zasłużyli na lepsze traktowanie, bo ciężko pracowali dla Polski. Nie byli darmozjadami - to tak na marginesie. W każdym razie - Polakami byli katolicy i katolikami byli Polacy. Tylko. Więcej! - były całe miasta, w których NIE WOLNO było osiedlać się innowiercom. Na przykład - Góra Kalwaria. Potem nastąpiły zabory i Katarzyna, caryca ruska, wcisnęła na ziemiach polskich prawo zrównujące Polaków-katolików z innowiercami. Więc dlaczego dziś mamy uznawać jakieś ruskie prawo za WAŻNE. Niech sobie Putin ze swoją zgrają równają się z kim chcą, ale my, Polacy, nie musimy! Naprawdę, nie musimy! Więc jeśli komuś nie podoba się Polska katolicka, to niech wraca do swojej Rosji, do swojej lubieżnej carycy, czy kogo tam chce, a nas zostawi w spokoju. Po prostu.
20 dni temu / Bolek
 
Teraz rozumiem dlaczego północna, zachodnia Polska i Warszawa zostana najbardziej zniszczone podczas kary Bożej - III wojny światowej.
20 dni temu / Alan
 
do Cisnej przeprowadzili się warszawscy artyści a Ukraińcy to Olsztyn Wrocław i Gdańsk
20 dni temu / do Me
 
Polacy nie pozwólmy obcym służbom dokonywać podziału w społeczeństwie. Podzielony, skłócony naród łatwiej się rozgrywa do własnych obcych celów.
20 dni temu / M
 
Te komentarze na Twitterze to ŻENADA! Nie kupujcie od Polaków, rolnik i tak sobie poradzi. A jak głód was dopadnie to będziecie błagać na kolanach o ziemniaka! Chyba że wolicie niemieckie robale sprzedawane w marketach. A jeśli się nie podoba to granice otwarte! Wolna droga! Na szparagi do Niemca!!!!
20 dni temu / Patriotka
 
Ukraińcy osiedlają się głównie w Opolu ,gdzie przesiedlano Kresowiaków? -Olsztyn ,Wrocław,Ukraińcy nawet nie zatrzymują się na Podkarpaciu ,od razu Wrocław
20 dni temu / do Me
 
Jestem z Podkarpacia i popieram Andrzeja Dudę. Teraz już zrozumiałem tą 3 część Tajemnicy Fatimskiej, która mówi o 3 wojnie światowej i że największe straty i zostanie zalana wodą Polska północna i zachodnia oraz Warszawa. Teraz już rozumiem Maryję dlaczego właśnie te regiony już niedługo zostaną najbardziej zniszczone, zalane i najbardziej ucierpią. Ludziom z tych regionów bardzo daleko do Boga. Pewnie są wyjątki, ale patrząc na ogół to płakać się chce.
20 dni temu / Filip
 
I kto tu dzieli Polskę!?
20 dni temu / adi1302
 
Co tu komentować....biedni ludzie. Żal po prostu.
20 dni temu / M
 
Jedni bojkotują miejscowości co wybrały Dudę a niektórzy z kartą LGBT? Czy obie strony czymś w zasadzie się różnią? Nie, po prostu wy wspierajcie swoje a oni swoje jaki problem
20 dni temu / Anonimm
 
Tylko polskie : Niech zatem jedzą to zdrowe jedzenie GMO niemieckie, włoskie, francuskie,chińskie odpady itd POlecam hahaha
20 dni temu / TYLKO POLSKIE
 
wszystkie te konta to tzw. "trole" zwianie PO wystarczy prześledzić ich wcześniejsze wiadomości. Pominąć to trzeba zasłoną milczenia a nie komentować : Ja im proponuje wogle wyjechać z Polski tylko, e tego nie zrobią bo za granicą trzeba pracować uczciwie a tutaj penie najada z jaki biur poselskich albo urzędów pomiędzy piciem kawy.
20 dni temu / maciek
 
@Jan- trafiłeś w sedno ,tak wygląda sprzedajna cześć polactwa-jurgeltnicy ,którzy z obce pieniądze chętnie i własną matke sprzedadzą
20 dni temu / Ironia
 
Bezsilość prowadzi do obłędu.
20 dni temu / Jan
 
Akurat z tego co wiem Cisna głosowała na Trzaskowskiego, a tam mieszka sporo ludzi o ukraińskim pochodzeniu. Polacy głosują głównie na Dudę.
20 dni temu / Me
 
To nawet żal komentować. Oni żeby zrobić na złość PiSow nawet głosowaliby na samego Hitlera gdyby żył. Niech robią tak dalej to nigdy nie wygrają, bo naeet ludzie bardzo krytczni wobec PiSu na nich głosują, żeby zastopować to nienawistne lewactwo.
20 dni temu / PrPr
 
Przecież te twitty to prokurator z urzędu powinien ścigać!!!!!
20 dni temu / Gość
 
Nikt oszołomom nie broni jeść żywności nafaszerowanej GMO, czy propionianem wapnia lub sorbinianem potasu. Mrożony chleb też mogą tylko w supermarketach kupować. Ale choroby powstałe po niezdrowym jedzeniu powinni leczyć w krajach jego producentów.
20 dni temu / Stefan Jr
 
Świetna ilustracja szaleństwa TOTALNEJ OPOZYCJI. Oni w 1939 r. stanowiliby forpocztę kolaborantów i po niemieckiej i po sowieckiej stronie.
20 dni temu / Jan
 
śmiechowe I żałosne jak cała ta elyta peowska ?...
20 dni temu / rtyutyu
 
zawsze można po niemiecki wurst do lidla...smacznego?
20 dni temu / mnq1
 
XD
20 dni temu / Scathlock
 
ależ się usmiałem!!! tu powyżej wpis: właśnie anulowałam GIGANTYCZNE zamówienie dla jednej z firm z Podkarpacia!!! jak tak, to trrzeba zapłacic odpowiednio gigantyczne odszkodowanie! więc problem mamy z głowy! a tak na marginesie: ci co obracaja gigantycznymi pieniedzmi to zajmuja sie ich pomnażaniem a nie pluciem n FORACH JAK MUCHA PLUJKA!
20 dni temu / ANTYPAJAC
 
kilkadziesiąt lat uprawiania polityki wstydu przez kolejne mioty nienawidzących polski czerwonych daja rezultaty! ale ci bojkociarze tyle maja, ze sobie moga POkrzyczeć! a może by trak wyjechali i nie wracali wraz ze swoimi i nie tylkko politykami???
20 dni temu / to jak?
 
Ej, elyty, elyty. Same buraki.
20 dni temu / Grzegorz Mikler
 
Ludzie, czy wyscie juz wszyscy naprawde rozum stracili??? Opamierajcie sie i ogarnijcie bo to naprawde do niczego dobrego nie doprowadzi. Nie tedy droga. Wszystko to sie obroci przeciwko wam wczesniej czy pozniej. Nie nawisc jeszcze nikomu szczescia nie przyniosla. Uspokojcie sie!
20 dni temu / Heros
 
Mogliby w ramach protestu przestać jeść. Problem z nimi rozwiązałby się sam.
20 dni temu / Kris
 
Mieszkam w Zachodniopomorskim gdzie wygral RF,glosowalam na PAD i co teraz pytam?mnie tez wysiedlicie z Polski do Ukrainy??Mam nadzieje ze PO juz nigdy do wladzy nie dojdzie.Apeluje o szacunek.Dla PO demokracja jest tylko i wylacznie wtedy kiedy ona wygrywa.A tak na marginesie to mieszkam na wsi a moje wyksztalcenie to wyzsze magisterskie i bola mnie komentarze np.Bonka,a niby taki miastowy,swiatowy i inteligentny a nie powiem co mu z butow wystaje...Pozdrawiam wszystkich
20 dni temu / Magdalena
 
Pełna zgoda Marcin
20 dni temu / Maria
 
Może faktycznie wyjedzcie z kraju, skoro tak Wam tu źle. Nam na pewno będzie lżej i bezpieczniej nie będziemy się musieli przez ramie oglądać na tęczowe flagi. A w tych "dyskryminowanych zachodnich województwach" to pakiety i programy podpisane przez A Dudę nie funkcjonują. A jak będziecie wyjeżdżać nie zapomnijcie zabrać celebrytów i całej Koalicji.
20 dni temu / Ja
 
"Wyborcy PO to inteligentni ludzie". Cytując S. Mentzena: "XD"
20 dni temu / Ktoś taki
 
"Teraz już potrafimy ośmieszyć się sami" za hersztem piratów z Asterixa .
20 dni temu / Pentody
 
Nie głosowałem na Dudę i nie jestem z Podkarpacia, za to uśmiałem się czytając wpisy tych ciemniaków. Stołujcie się w McDonaldzie. Na zdrowie. W Bieszczady też nie wyjeżdżajcie. A najlepiej wykopcie sobie ogromny bunkier i zamieszkajcie w nim. Będziecie zażywać wszelkich postępowych dziwactw, zakagańcujecie się w maski bo przecież świrus szaleje. No i żaden nieszczepiony was nie zarazi. Powodzenia.
20 dni temu / Gość
 
Za taką mowę nienawiści względem kochanego Podkarpacia powinny być uruchomione odpowiednie procedury. Dość dzielenia Polaków przez niedouków z dużych miast! Oczywiście używam tego zwrotu żartobliwie jako mieszkaniec nowoczesnego, polskiego miasta. Głupota; choć z drugiej strony czego tu wymagać - każdy może wyciągnąć wnioski słuchając niektórych wypowiedzi /mędrców marksizmu/ jak Sikorski, Holland, Trzaskowski czy Hartman itp.; powinna być karana skoro grozi osłabieniu naszej Ojczyzny.
20 dni temu / magis
 
Zaraz, ale czy to nie podpada pod "dyskryminacje" i "mowe nienawisci" ze wzgledu na pochodzenie etniczne oraz przekonania polityczne??? Lewatywa po raz kolejny obnaza swoja oblude...
20 dni temu / mario
 
lewactwo to stan umysłu. Dla Polski nie ma juz nadziei... To ostatnie wygrane wybory
20 dni temu / rrr
 
Dyskriminacja w wykonaniu PiSu to kompletne ignorowanie w przekazach medialnych zachodniej połowy kraju- o Wrocławiu, który jest naprawdę ważnym miastem zero, przepraszam coś tam gadają o Szczecinie i Gdańsku ale... tylko dlatego że można komuś dowalić! To nie jest budowanie jedności. Cała Polska wg TVP to nie jest tylko Rzeszów, Białystok i Lublin.
20 dni temu / Marcin
 
strategia obcych agentur partyjnych polega na rekrutacji sekciarzy i wyznawców! daje rezultaty! poziom jaki tu osiagnieto przeraża!!!
20 dni temu / strach
 
Ale efekt moze być odwrotny od zamierzeń,jesli kupie produkt od rolnika z poza karpacia, to on zapłaci podatek który PIS i tak przetransferuje na podkarpacie, efekt tego może byc taki że podkarpacie bedzie miec jeszcze mniej pracy, ale wiecej pieniędzy. SOCJALIZM pełną gebą
20 dni temu / mamas
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.