Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   27   MAJA   2020 r.

Św. Augustyna z Canterbury
Św. Fryderyka, biskupa
 
 
 
 

Bojkot filmu „Nieplanowane”, współczesny Rejtan i kłamstwo ideologii gender [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 
#PRZEGLĄD PRASY    #GENDER    #GENDER STUDIES    #NIEPLANOWANE    #FILM    #KINO    #BOJKOT    #LEWICA    #GOWIN    #TUSK    #POLITYKA

Film „Nieplanowane” wywołał panikę w środowiskach lewicowych. Co jest strasznego w historii Abby Johnson? W programie komentujemy także postawę wicepremiera Jarosława Gowina, który zamierza bronić ideologii gender i rozbrajamy kłamstwo tej dziedziny „nauki”. Sprawy bieżące życia publicznego komentuje Jacek Ożóg i jego goście: Piotr Relich i Marcin Austyn.


DATA: 2019-12-02 14:10:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

szatan przybiera różne twarze, raz to twarz ministra gówina, innym razem znanego aktora lub reżysera, następnie pięknej kobiety jednak zawsze chce upadku człowieka i człowieczeństwa. Czy szatana nazwiemy po imieniu czy kryptonimie jakiejś chorej ideologii typu lgtb czy amazonii zawsze i wszędzie będzie chciał robić zło i tylko Wiarą i Modlitwią możemy go pokonać. Im więcej uda się ocalić dzieci nienarodzonych tym większe będzie nasze zwycięstwo nad nim. Jeśli będziemy twardo stać przy Chrystusie naszym Królu i Panu to żaden szatan nam nie zagrozi. Króluj nam Chryste zawsze i wszędzie.
6 miesięcy temu / Kpt. Żbik
 
Widac ze szatan wscieka sie ze zlosci. Mlodziez dowie sie od starszych o czym mowi ten film. Pozniej bedzie tez na DVD jak wszystkie inne. Mowienie prawdy bedzie w prywatnych domach oraz przekazywane mowa z pradziadka na wnuczka. I to juz sie dzieje. Prawda pochodzi od samego Pana Boga. Amen
6 miesięcy temu / Anielka
 
@jack jeśli chodzi o śluby Abby widoczne w filmie, obie ceremonie były protestanckie. Pierwszy był Mark, potem Doug. W 2012 roku Abby i Doug zawarli sakramentalne małżeństwo w Kościele Katolickim, do którego wstąpili. Ale tego nie ma w filmie - tę informację znalazłam czytając angielskojęzyczne artykuły oraz wywiady z nimi.
6 miesięcy temu / Czytelniczka
 
Niedługo temat aborcji będzie tylko przykrym wspomnieniem. Wszystko dzięki wynalazkowi sztucznych macic. Dzięki nim po przerwaniu ciąży nawet na bardzo wczesnym etapie dziecko będzie można przenieść do takiego urządzenia, gdzie będzie się rozwijać.
6 miesięcy temu / kpt. Arianator
 
film obejrzałem wspierając go frekwencyjnie jako widz w pełni akceptujący jego przesłanie; lecz w warstwie fabularnej mnie nie wzruszył; rozumiem niski budżet itp a jednocześnie chęć autorów zmieszczenia jak najwięcej treści - narracji non-stop, w możliwie niedługim czasie choć to i tak niemal 2 godz bez 10 min.; zobaczyć warto jeśli chce się zabierać głos w ważnej sprawie; jak dla mnie zgrzytem był wątek halloween - i to przypomina podobnie jak sceny dwóch kościelnych ślubów że o ile dobrze kojarzę akcja rozgrywa się w innej kulturze - rodzinie protestanckiej, ale w przypadku tego filmu, tej tematyki nie jest to nie jest to najważniejsze; film powinni zobaczyć ludzie młodzi i młodsi ! kiedy byłem w ich wieku widziałem Niemy krzyk
6 miesięcy temu / jack
 
Wystarczy sięgnąć do doświadczeń egzorcystów, aby zrozumieć kiedy szatan jest przerażony... Ten film to swoiste jakby sakramentalium, które działa na pezeciwstajace się Bogu dusze...
6 miesięcy temu / Krakusik
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 140 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.