DZIŚ JEST:   27   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Frumencjusza z Aksum
Św. Sabiny, męczennicy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Kiedy dobry, spokojny, nieśmiały, muzułmański sąsiad z trybu "Kwiaty Koranu" przechodzi w tryb "Śmierć niewiernym!"
9 dni temu / Poco
 
Pragnę zauważyć, że Francja pierwsza wprowadziła do zachodniej cywilizacji barbarzyństwo na niespotykaną skalę: ludobójstwo Wandei, dziesiątki tysięcy zgilotynowasnych na rynkach miast tylko dlatego, że należeli do nie tych co trzeba. Francja jest Ojcem barbarzyństwa Świata. 4 lipca obchodzi Ona święto tego barbarzyństwa. Opisywany przypadek jest symbolem nadchodzącego ponownie barbarzyństwa.
9 dni temu / Gość
 
Nie ma Boga nie ma porządku.
9 dni temu / Lukasz
 
Z islamem może wygrać tylko naród Bogiem silny, więc francja dopóki się nie nawróci jest skazana na porażkę i upadek
9 dni temu / Polka
 
Kraj, w którym tzw mniejszość jest potencjalną większością nie może realizować polityki asymilacji, a jedynie ulegać kolejnym protestom i wezwaniom do ustępstw, co bardzo trafnie zauważył jeden z komentujących morderstwo francuskich polityków. O ile się nie mylę, statystycznie we Francji jest ok 7 mln muzułmanów, w istocie dwu lub nawet trzykrotnie więcej. Nie ma i nie będzie skutecznej polityk wychowywania " w poszanowaniu praw republiki," czytaj laicyzacji tej masy ludzkiej. Od pewnego czasu nie ma już nawet szans na jej zdyscyplinowanie, czego dowodem są spektakularne napady na posterunki policji, kwitnący handel narkotykami, nocne harce gangów motocyklowych itp. Jest jednak sposób na wyciszenie nastrojów w tej, wyjątkowo leniwej grupie francuskiego społeczeństwa, odcięcie źródełka bijącego w CAF.
9 dni temu / Parisonline
 
Polecam wszystkim książkę - Uległość, Michel Houellebecq. Książka napisana lata temu, teraz realizuje się co do joty. Czy nas to też czeka...?
9 dni temu / robert
 
No i co wy Francuzi chcecie zrobić? Przecież jesteście już na wymarciu bez dzieci, hedoniści, ze zniewieściałymi mężczyznami? Kosmetyczkami będzie walczyć?! I mu, Polacy będziemy to samo mieli. Bez nowego pokolenia nie damy rady, a otwarcie granic jest również nie dobre. Owszem, możemy granice mieć otwarte dla Chrześcijan lub o chrześcijańskiej kulturze, ale co z ich krajami?! Przecież Ukraina nie może się wyludniać, bo i oni będą mieli ten sam problem! Mamy tylko jeden wybór - nawrócić się i mieć dzieci, ale dzieci nie dlatego bo to mięso armatnie, a dzieci, które można nauczyć o Bogu. Nie ma innego dobrego powodu. Jeśli my się nie nawrócimy, to i my przepadniemy. PS w Niemczech w niektórych klasach jest już tylko jeden Niemiec na szesnastu arabskich dzieci. To są nasi nowi sąsiedzi.
9 dni temu / Grzegorz
 
Podobno żarty się już skończyły- zamiast kredek użyję
9 dni temu / Wa
 
Bardzo rzetelny artykul. / Conflans Sainte Honorine jest spokojnym podparyskim miasteczkiem. Niestety pokazuje to, ze moze to stac sie wszedzie, nie tylko w goracych dzielnicach :/
9 dni temu / Lucie
 
Francja, kiedyś "pierwsza córa Kościoła", aktualnie pierwsza nierządnica świata, zbiera plon, którego ziarno zasiała w trakcie największej zbrodni świata: rewolucji francuskiej.
9 dni temu / Hanys GórnoŚl
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.