DZIŚ JEST:   06   SIERPNIA   2020 r.

Przemienienie Pańskie
Św. Hormizdasa, papieża
Bł. Oktawiana, biskupa
 
 
 
 

Bluźnierczy atak na Jasnej Górze. Nagi mężczyzna przed Cudownym Obrazem Matki Bożej

Bluźnierczy atak na Jasnej Górze. Nagi mężczyzna przed Cudownym Obrazem Matki Bożej
źródło: youtube.com / Wiesław Janowski

Przebrany za kobietę 56-letni mężczyzna dokonał w poniedziałek wieczorem bluźnierczego aktu na Jasnej Górze rozbierając się do naga przed Cudownym Obrazem Matki Bożej. Dzięki błyskawicznej interwencji zgromadzonych na nocnym czuwaniu pielgrzymów napastnika udało się obezwładnić, wyprowadzić na zewnątrz i oddać w ręce policji.

 

Atak ekshibicjonisty nastąpił, kiedy klasztor na Jasnej Górze w Częstochowie przeżywał „pielgrzymkowy szczyt”, a wierni, którzy dotarli na miejsce, trwali na  nocnym czuwaniu i modlitwie do Najświętszej Maryi Panny.

 

Jak podaje portal polskatimes.pl, kilkanaście minut po godzinie 23.00 „przez pielgrzymów znajdujących się w świątyni, przedarł się w kierunku obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej dziwnie wyglądający mężczyzna”. Kilka chwil później 56-latek dostał się przed ołtarz, po czym bardzo szybko rozebrał do naga. Na szczęście dzięki bardzo szybkiej interwencji zgromadzonych w klasztorze pielgrzymów bluźnierczy akt został niemal natychmiast powstrzymany.

 

Poinformowano nas, że doszło do gorszących scen. Pielgrzymi wyprowadzili z klasztoru mężczyznę, który chwilę wcześniej obnażył się przez obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej - powiedziała podkomisarz Marta Ladowska, rzeczniczka częstochowskiej policji.

 

Źródło: polskatimes.pl

TK


DATA: 2018-08-16 14:05
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Barbarzyństwo i neopogaństwo się rozzuchwala, państwo nie potrafi karać za łamanie praw przez nie same ustanawianych. Tolerancyjne państwo a może bojące się karania wichrzycieli łamiących zasady porządku publicznego ? Niech w końcu nastanie powrót do porządku i przestrzegania reguł współżycia społecznego. Chorych umysłowo, których nie można pociągnąć do odpowiedzialności,leczyć w szpitalach psychiatrycznych; świadomych deprawatorów, skandalistów bądź gorszycieli moralności społecznej, uderzyć po "kieszeni" grzywną pieniężną albo zamienną karą aresztu z podaniem do publicznej wiadomości wizerunku przestępcy. Moim zdaniem takie czyny ( popełniane z pełnym rozeznaniem przez sprawcę )nie są występkiem tylko powinny być traktowane jak przestępstwo. Świętość Narodu Polskiego powinna być chroniona bez pobłażania względem każdego, który chce na Nią podnieść rękę bądź ubliżyć Jej nieobyczajnym zachowaniem.
ponad 1 rok temu / Druh Ryszard
 
Wprowadzenie chłosty i pręgierza czas rozpocząć!
ponad 1 rok temu / vogel
 
@mk5, nie słyszałeś o tym, że Pan Bóg dał ludziom odzienie?
ponad 1 rok temu / sp
 
Nie wiem, czy ktoś słyszał, ale Bóg stworzył człowieka nago.
ponad 1 rok temu / mk5
 
Chore. Po prostu chore.
ponad 1 rok temu / Aiko
 
Abstrahując od tego bluźnierstwa to kogo on chciał zawstydzić? NMP już nie takim bluźniercom rozdeptywała głowy.
ponad 1 rok temu / Kolego
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.