Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   07   LIPCA   2020 r.

Bł. Benedykta XI, papieża
 
 
 
 

Bluźnierczy atak homoaktywistów na Matkę Bożą. Przegląd prasy PCh24 TV


Odtwórz w YouTube
 

"Tęczowe" środowiska wiele mówią o tolerancji, chcą walczyć z mową nienawiści. To deklaracje. A jaka jest praktyka? Bluźnierczy atak na Matkę Bożą i szykanowanie kapłana mówiącego o grzechu sodomskim.


DATA: 2019-08-23 21:48:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Biedni ludzie opętani przez szatana.
ponad 1 rok temu / Bóg Mój i Pan
 
Prawo nakazuje: "Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość.Obaj będą ukarani śmiercią, sami tą śmierc na siebie ściągną." Kapł. 20, 13-14 A Pan Jezus potwierdza ważność Prawa: 17 Nie sądźcie, że przyszedłem znieść Prawo albo Proroków. Nie przyszedłem znieść, ale wypełnić. 18 Zaprawdę. bowiem powiadam wam: Dopóki niebo i ziemia nie przeminą, ani jedna jota, ani jedna kreska nie zmieni się w Prawie, aż się wszystko spełni. 19 Ktokolwiek więc zniósłby jedno z tych przykazań, choćby najmniejszych, i uczyłby tak ludzi, ten będzie najmniejszy w królestwie niebieskim. A kto je wypełnia i uczy wypełniać, ten będzie wielki w królestwie niebieskim. 20 Bo powiadam wam: Jeśli wasza sprawiedliwość nie będzie większa niż uczonych w Piśmie i faryzeuszów, nie wejdziecie do królestwa niebieskiego. Mat 5,17-20
ponad 1 rok temu / Andrzej Kaminsk
 
Szatan wcielony pod postacią opętanego człowieka, targnął i podniósł rękę na naszą Maryję Królową Polski i Matkę Bożą !!!. Panie Jezu Chryste, Ufamy Tobie, przyjdź do nas , oto prosi Cię Twój Lud, dopomóż nam uwolnić się od tych szarlatanów, heretyków, bluźnierców i szatana, które krążą po naszej Polskiej ziemi, mocą Bożą strąć ich do piekła- ognia piekielnego. Tak nam Dopomóż Bóg do końca wierni. Amen.
ponad 1 rok temu / RGU Gudowska
 
Nigdy ten bluzg by się nie wydarzył gdybyśmy pamiętali i propagowali osobę ks.Stefana Wyszyńskiego.Naszego Prymasa. Poszliśmy ,,lewactwu,,na rękę nie wspominając tego niesamowitego kapłana. Gdybyśmy wspominali ks.Stefana Wyszyńskiego jako Prymasa jego historię.Walkę o POLSKE to tacy popaprańcy jak Miler,Cimosiewicz,i inne lewactwo siedzieli by cicho. Osoba Stefane wyszyńskiego przypomina że od 1944 naszą Ojczyznę zdraczali kolaborańci z PPR a potem PZPR. Ci lewacy zdrajcy naszej Ojczyzny teraz znowu wchodza w rolę zdrajców . I znowu ,,nie pamięc,,króluje w naszym narodzie. Obudzcie się. Wszustko co walczy z obecnie rządzącymi/którzy też mają swoje wady/to zdrajcy z lat 1944-1989. Przypomnijcie sobie te twarze z lat komuny.Z dziennika TV.......
ponad 1 rok temu / Marek Młynarcz
 
Tylko skończony idiota lub opętany /to chyba to samo/ może się dopuszczać aktów profanacji wizerunku MATKI BOGA I KRÓLOWEJ POLSKI. Kto podnosi rękę na Matkę, ten będzie musiał się zmierzyć z Jej Synem. I tutaj rozpoczyna się tragedia tych bluźnierców. JEZU, TY SIĘ TYM ZAJMIJ.
ponad 1 rok temu / Daro
 
Powinniśmy iść na Jasną Górę do naszej Mamy i błagać o ratunek dla Polski! Tutaj chodzi o naszą Przyszłość na dzień dzisiejszy ją nie mamy!
ponad 1 rok temu / GOŚĆ
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 143 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.