DZIŚ JEST:   09   LIPCA   2020 r.

Św. Weroniki Giuliani
Św. Augustyna Zhao Rong
 
 
 
 

Bluźniercze afisze w Nantes

Bluźniercze afisze w Nantes

Zwolennicy homozwiązków nie przebierają w środkach. Ich reakcją na zdecydowany sprzeciw Kościoła wobec zamiarów rządu legalizacji małżeństw pederastów i adopcji przez nich dzieci, była bluźniercza akcja plakatowa w Nantes, stolicy regionu Bretanii na zachodzie Fancji.


W centrum miasta rozklejono bluźniercze plakaty znieważające Niepokalane Poczęcie Najświętszej Maryi Panny, św. Józefa i samego Boga Ojca. Materiały nawiązywały do zjawiska tzw. małżeństw jednopłciowych i procedury produkcji dzieci z probówki.


Pederastów musiała rozjuszyć twarda i stanowcza reakcja Kościoła na prezydencką propozycję zalegalizowania „homomałżeństw” wraz z prawem do adopcji.  


W weekend francuscy katolicy wyszli na ulice manifestując przeciwko polityce socjalistycznego prezydenta Hollanda. Na ulice francuskich miast wyszło ponad sto tysięcy ludzi, którzy nie chcą, by Francja stała się homorepubliką.


Ponad 100 tys. osób wyszło na ulice by zademonstrować swój sprzeciw wobec małżeństwom pederastów. Wielu manifestujących przybyło do Paryża – stolicy laickiej Francji – autobusami, które przyjechały z największych miast. Była również delegacja z Brukseli.


Więcej o manifestacji katolików czytaj tutaj


  

FLC


DATA: 2012-11-19 10:15
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Przy tym układzie politycznym ich protesty są zupełne zbędne, bo tego rodzaju sprawy dla socjalistów to priorytet. Chodzi tu po prostu o kolejne poniżenie katolików. Za nazwanie homoseksualisty - pedałem czy nawet pederastą można zapewne pójść siedzieć, za obrażenie katolika nie ma żadnych konsekwencji, a wręcz jest to w dobrym tonie
ponad 7 lat temu / Iw
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.