DZIŚ JEST:   30   MAJA   2020 r.

NMP Królowej Apostołów
Św. Joanny d'Arc
Św. Jana Sarkandra
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Kolejna informacja... Nike stworzyło... "buty Jezusa", jest w nich w podeszwie święcona woda, stalowy krzyż na języku buta, z tyłu napis INRI a z boku MT. 14:25. Dramat.
7 miesięcy temu / kolejne...
 
The devil is happy with human stupidity and walks like a lion to devour more human souls
7 miesięcy temu / MD
 
Dawno w Angli nie bylo zamachu.
7 miesięcy temu / Georg
 
W UK pojawiły się też teraz bluźniercze plakaty z hasłem Easter is cancelled Wielkanoc jest skasowana promujące album "muzyczny" o tej właśnie nazwie. Grafika okładki płyty a zarazem plakatu jest bluźniercza i odrażająca. Kto może a zwłaszcza mieszka w UK, niech napisze skargę online do Advertising Standards Authority zajmuje to kilka minut - ASA zajmuje się skargami na plakaty.
7 miesięcy temu / kolejne bluźni
 
Nie tylko w Londynie, w Coventry też widziałem, więc domyślam się, że w każdym większym mieście.
7 miesięcy temu / Tomek
 
Odmawiajmy Różaniec Święty, aby zadośćuczynić Dobremu Bogu. W świecie często jest profanowane to co jest dobre i niewinne.
7 miesięcy temu / Bez skazy
 
A jak nożna zadość uczynić Bogu? Nie można. Bóg wszystko wziął na swoje barki. Nie mamy nic co moglibyśmy Mu dac, ani nic zrobić co by zadość czyniło.
7 miesięcy temu / Olaf
 
Prawo zabrania czynienia obrazów i oddawania im czci, a tu mistyczka otrzymuje objawienie rzekomo od Pana Jezusa i ma uczynić obraz. Wiec Wielki Bóg sam sobie zaprzecza.
7 miesięcy temu / Ang
 
Ale jaki to Chrystus? To wizerunek jakiegoś mężczyzny, a nie Chrystus. Czyż przykazanie nie mówi, nie czyn sobie obrazu.... itd.
7 miesięcy temu / Ale
 
To okrucieństwo skierowane przeciw nam, katolikom. Chrystus Zbawiciel oddał swoje życie za każdego z nas, aby uwolnić nas od wiecznego potępienia. Ludzie opamiętajcie się i przestańcie obrażać naszego Pana Jezusa Chrystusa, tak mocno już poranionego przez nasze grzechy.
7 miesięcy temu / Barbara 260
 
Skandal .To powinno być dawno zabronione . Myodlmy się do serca Jezusowego on nas obroni .Maryjo pomóż nam w te walce .Bog jest naszym Panem
7 miesięcy temu / Krysia
 
Angielskie łajdactwo.
7 miesięcy temu / Zbigniew
 
Firmy autobusowe zostały opłacone aby te reklamy pokazywać. Więc winić należy First i Lohian też za akceptację treści. Jak do tej pory 1044 podpisy, łącznie z moim. Gdzie reszta? Anglia to kraj niestety bez rozumu. Jak rząd powie to tak ma być, a spr?buj si? tylko sprzeciwić: za prawdę o lgbt, aborcji, pokojowye pikety broniące życia można pojsc do wiezienia....
7 miesięcy temu / adam
 
Straszne , e ze ludzie nie boją się Boga !
7 miesięcy temu / Katolik
 
@Ja straszne co piszesz, zwolnć z pracy za prawdę...
7 miesięcy temu / wladys
 
Widać, czerpali wzorce z gejowskich parad w Polsce, gdzie notoroczynie szydzą z religii i Matki Boskiej Częstochowskiej. Kiedy synod będzie debatował jak walczyć z tymi bluźniercami i kanaliami, jak chronić prześladowanych Katolików mordowanych przez islamistów? Obrona Kościoła powinna być dla oficjeli, papieża i purpuratów conajmniej równie ważna jak ekologia, chociaż może wymagam za dużo.
7 miesięcy temu / Michu.
 
Czy oni nie wiedzą, że ostatecznie będą musieli za to wszystko odpowiedzieć?
7 miesięcy temu / ?
 
i na ciebie Anglio przyjdzie kara - za te wszystkie wieki kolonialnego nierządu, ucisku i niewolnictwa, i za te wszystkie polityczne intrygi których przysporzyłaś wielu narodom i za te obecne bluźnierstwa. Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy.
7 miesięcy temu / tak tylko
 
Panie wybacz im, bo nie wiedzą, co czynią i nawróć ich na swoje ścieżki.
7 miesięcy temu / AT
 
Mieszkam w Glasgow, tutaj również jest ta ohydna na autobusach. Zauważyłem to już 2 może 3 tygodnie temu. Potrzebna jest ekspiacja Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi . Jest tutaj wspaniały kapłan ks. Mark Morris, który dokonał ekspiacji za grzechy sodomskie w Glasgow i został za to zwolniony z pracy duszpasterskiej na tutejszym Uniwersytecie.
7 miesięcy temu / Ja
 
Panie Jezu Chryste - Zbawicielu świata: Przepraszam Cię za to w imieniu tych, którzy Ci to uczynili.
7 miesięcy temu / Igor
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.