DZIŚ JEST:   04   SIERPNIA   2020 r.

Św. Jana Marii Vianneya
Św. Rajnera ze Splitu, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


jak PiSowskie media nazywały konfederatów ruskimi onucami to czy można było spodziewać się poparcia hanukowego Dudy?
1 dzień temu / Konfederat
 
I wcale sie temu nie dziwie. Biorac pod uwage ZDRADZIECKI uklad okraglostolowy /PO-PIS/, za nic majacy dobro Polski i narodu polskiego - nie dziwie sie.
4 dni temu / piotr78
 
"Kandydat katolicki Sz. Hołownia również wezwał do glosowania na R.T ????" PSEUDOKATOLIK ODWOŁUJĄCY SIĘ DO LGBT BĄDZ ZACHĘCAJĄCY DO GŁOSOWANIA NA TEGÓŻ NIE MOŻE BYĆ CZŁONKIEM KOŚCIOŁA JAKI ZNAMY LU POŻĄDAMY !
7 dni temu / MAX
 
Wybór był kiepski - między złym kandydatem a niedobrym. Głosować na Trzaskowskiego = źle, na Dudę = niedobrze, nie głosować = też niedobrze, bo i tak będzie odra lub tyfus. Poza tym to PiS umożliwił PO podmiankę na lepszego kandydata, więc sami sobie są winni...Na Kidawę wyborcy konfederacji nie zagłosowaliby w takiej ilości o ile w ogóle... Poza tym czy rząd PiS-u i Pan Duda wypowiedzą Konwencję Stambulską??? Co z podatkami, socjalem, ograniczaniem rozporządzania własnością itd... Ciężkie jest życie prawicowego wyborcy...
12 dni temu / josif
 
Poparli sodomie! Boga sie nie boja?
13 dni temu / ks. Boguslaw
 
Kandydat katolicki Sz. Hołownia również wezwał do glosowania na R.T.
14 dni temu / Ryś
 
Tvpinfo powinno podawać ,kto w sejmie nie poparł Ks. Isakowicza -Zalewskiego
14 dni temu / Itak
 
Tęczowa zaraza ma za cel nie prawa dla ideologii LGBT. Prawdziwym celem jest depopulacja . Chodzi o to, że gdyby większość ludzi przeszło na miłość LGBT to populacja spadła by o 80 %. To jest celem masonerii.
15 dni temu / kierat
 
Źródło TVP Info. I wszystko w temacie.
16 dni temu / taki 1
 
W drugiej turze Bosak i jego doradcy liczyli na zwycięstwo PO-KO.Zobaczcie jego wypowiedzi w Onetpo przegranej Zjednoczona Prawica by się rozpadła,a wtedy Konfederacja mogłaby zagospodarować luke na prawicy.Taką mieli nadzieje.Dzięki Bogu tak się nie stało.Była to taka"mala"gra Konfederacji.Ciągle zastanawiam się,czemu Prawica Bosaka nie może współpracować ze Zjednoczoną?Czy aż tak się różnią?Czy może ambicje są większe niż możliwości?Posądzenie PIS o socjalizm jest nieprawdziwe,tak jak narodowców o faszyzm.Z tymi "onucami" to śmierdząca sprawa,nie powinno się tak wyrażać.Jednak Mike ma dość drastyczne poglądy.Na dzis opcja na rosję,nie powinna być brana pod uwagę.Napewno mozna byloby wiecej osiągnąć w zgodnym działaniu ludzi dobrej woli.A ambicje bycia trzecia siłą polityczna sa dobre, ale czemu nie być pierwszym,razem z innymi podobnie myślącymi.Jak Prezydent zaprosi do rozmów,zobaczymy kto przyjdzie i komu zależy na Polsce.
17 dni temu / Tomas
 
Wg badań ponad połowa wyborców Bosaka dokładnie 51,5 % wg Ipsos głosowała na Andrzeja Dudę, czyli wygrał on w dużej mierze dzięki nam zwolennikom Krzysztofa Bosaka. Jak łatwo manipulować faktami pisząc,że blisko połowa zagłosowała za Trzaskowskim , a nie zauważając " słonia w menażerii", że ponad połowa głosowała na A. Dudę.
17 dni temu / rafio
 
W moich oczach obydwaj kandydaci byli tęczowi .
17 dni temu / Zaścianek
 
nie ma co się dziwić, do wyboru było tylko dwóch, to były głowy przeciwko antykatolickich działań pis i dudy!
19 dni temu / dedek
 
Statystyk napisał, że zdanie powinno brzmieć ">>Blisko połowa wyborców Krzysztofa Bosaka, KTÓRZY ZAGŁOSOWALI W DRUGIEJ TURZE, poparła "tęczowego" kandydata
19 dni temu / Krzysztof
 
Zdaniem nie kłam
19 dni temu / Tomasz
 
A ilu z elektoratu Krzysztofa Bosaka zostało w domu lub oddało głosy nieważne ??Już się dzieli ludzi ??Wiadomo że nie powinno się głosować na tęczową Neo-Komunę.Już Sakiewicze po wyborach prezydenckich na Konfederacje "ruskie onuce" a media sprzyjające KO "faszyści"?
19 dni temu / Tomasz
 
Kiedyś Rafał Ziemkiewicz pisał o "polactwie". Termin ten rozumiem, może niewłaściwie, jako "polskie" + "pieniactwo". Moim zdaniem zachowanie Konfederacji to dzicinne obrażanie się i świetny przykład polactwa właśnie. Nie czas był na ambicyjki i resentymenty. Należało zawołać "Wszystkie ręce na pokład". W moim prywatnym mikroświecie, po wyrzuceniu Kai Godek to jest drugi minus młodziutkiej Konfederacji. Michał Obrębski
19 dni temu / Michał Obrębs
 
Gdyby PIS nie zniesławiał i nie gardził Konfederacją wcześniej to więcej sympatyków Bosaka poparłoby Dudę, nie można kogoś obszczekiwać a potem oczekiwać wielkiej sympatii, a i tak wielu sympatyków Konfederacji zagłosowało na Dudę mimo pogardliwego stosunku PISu do tej formacji , właśnie ze względu na większą prawicowość Dudy od Trzaskowsiego.
20 dni temu / Ja
 
Niestety wielu Konfederatów dało się nabrać na pseudo argument, że ?prezydent z PO zapewni równowagę, będzie wetował głupie pomysły pisowców. Naiwność takiego rozumowania i łatwość, z jaką złapało się na to niestety bardzo wielu patriotów jest przygnębiająca. Trudno sobie wyobrazić, że RT piszący do Unii rezolucje przeciwko własnemu państwu, czyli szczujący zagranicę na własną ojczyznę - będzie przepuszczał MĄDRE ustawy, a blokował te ZŁE i SZKODLIWE...? słusznie pisze na TT @razproza, że ?Nie trzeba być Einsteinem żeby wiedzieć o co toczy się gra. Prezydent z Platformy ma SPARALIŻOWAĆ funkcjonowanie państwa, promować na siłę postulaty swojej partii, w której jest marionetką dużo większą niż Duda w PiSie, i doprowadzić do sytuacji, w której ciągłe spory o dosłownie WSZYSTKO spotęgują się do tego stopnia, żeby Polacy w najbliższych wyborach parlamentarnych uznali: ,,ok, tak dalej się nie da, to już lepiej żeby prezydent dogadywał się z rządem".
20 dni temu / KONFEDERAT
 
Sporo w dyskusji pytań "Skąd są takie dane i na jakiej podstawie?" oraz oskarżeń o "powielanie fake newsów". Skąd te dane? Z badania IPSOS - ankiety, którą wypełniali niektórzy wyborcy wychodzący z lokali wyborczych. Obok pytania "Na kogo głosowałeś?" były też pytania o kandydata na którego respondent głosował w I turze oraz o partię na jaką głosował w wyborach parlamentarnych. Wniosek oczywiście błędnie przez niektórych odczytany, co wynika z nieuprawnionego skrótu myślowego. Wynik naprawdę powinno się odczytać tak: >>Blisko połowa wyborców Krzysztofa Bosaka, KTÓRZY ZAGŁOSOWALI W DRUGIEJ TURZE, poparła ?tęczowego? kandydata
20 dni temu / Statystyk
 
Oto jest prawdziwe oblicze Konfederacji, udającej "ideową prawicę"! Oszustwo i hańba!
20 dni temu / perseus
 
Nie zaufam już ani Konfederacji,ani żadnemu z jej liderów. Oni nie przekazali swojego poparcia Dudzie bo chcieli aby ich wyborcy poparli Trzaskowskiego.Korwin, Braun, Wilk to niebezpieczni dla Polski ludzie a Krzysztof Bosak to tchórz, skoro nawet nie przyznał się na kogo on sam głosował.
21 dni temu / moim zdaniem
 
Przez to głosowanie na Trzaskowskiego w II turze jest już po Konfrderacji jaką znamy i dobrze bo pokazali prawdziwe oblicze a te ich ideały, mowa o żołnierzach niezłomnych to tylko gadanina. Pamiętajmy po czynach poznajemy ludzi a to głosowanie to był właśnie ich czyn!
21 dni temu / Ola
 
A to było od dawna wiadome, że POd przewodnictwem tego dziwaka Korwina nic dobrego nie przyniesie
21 dni temu / helena
 
Część ludzi Bosaka 50/50 i Hołowni 85/15 to TĘCZOWI CHŁOPCY.
21 dni temu / Marek
 
konfederacja dla mnie od dzisiaj = konfederacja targowicka. Mam nadzieję, że będziemy o tym pamiętać.
21 dni temu / Alicja
 
Niezajęcie wyraźnego stanowiska w II turze wyborów prezydenckich pokazuje że Konfederacja nie widzi różnicy pomiędzy "tęczowym" a innym prezydentem. Do dziś mieli mój głos, teraz już nie. Ja widzę różnicę.
21 dni temu / Soplica
 
Połowa tzn. ile? IMHO, biorąc pod uwagę zwolenników Krzysztofa Bosaka, którzy nie poszli głosować w II turze szacuję, że ok. 650.000 lub oddali głos nieważny ok.75.000, na Tęczowego Trzaska głosowało ok. 300.000 wyborców kandydata Konfederacji. Znając środowisko wolnościowe sądzę, że spora część z nich oddała te 300.000 głosów. Osobiście nie podzielam takiego ryzykownego zachowania. Wszak Konserwatysta, wolnościowiecm katolik i narodowiec nie powinien głosować na wroga wolności, wiary i moralności.
21 dni temu / matematyk
 
Konfederacja nie jest przystawką PIS, ani przystawką PO. Jest trzecią siłą i jak słusznie ktoś napisał jej wyborcy podzielili się na trzy grupy - jedni głosowali przeciw Dudzie, inni przeciw Trzaskowskiemu, jeszcze inni zostali w domu. Zgłaszane pretensje o brak masowego poparcia dla Dudy są szalenie niedojrzałe, pomysły, które pan Prezydent raczył zgłaszał między I i II turą wyborów, są w obliczu jego wcześniejszych działań zwykłą fantasmagorią, która za chwilę rozpłynie się we mgle obietnic wyborczych. Tylko Konfederacja!
21 dni temu / /\/\
 
Konfederacja to "farbowane" list.Pan Bosak zaczal swoj a kariere celebrycka od wziecia udzialu w show taniec z gwiazdami.Poslubil malzonke kilka tygodni przed wyborami. Prosze obejrzec jego wywiady w kropce nad I z Pania Olejnik I wszystkie wywiady w TVN przed glosowaniem na prezydenta w kampanii przed ll tura. Klamca I celebryta. Liberal ale w nowej wypaczonej lewackiej narracji. Nie chrzescijanin. Ale nie mnie go osadzac. Bog osadzi czyny nas wszystkich.
21 dni temu / Ron Paul
 
Mnie końca też martwi bo głosowałem co prawda na Bosaka ale w sytuacji kandydata tęczowego i pisowego wybór jest oczywisty. Konfederacja zawodzi. Do tego wypowiedź Wilka o zamiarze głosowania na Trzaskowskiego, wypowiedź Korwina o Matce Boskiej, która jest kompletnie kompromitująca, całkowicie mnie zniechęca mówiąc delikatnie. Jeżeli chodzi o Bosaka to był bezbarwny, bezpłciowy, ostrożny do tego stopnia że nie ujawniał wyraziście poglądów. Był nijaki. Teraz to tak naprawdę nie wiem w co gra konfederacja. A tyle było nadzieji, takie wolnościowe postulaty i wychodzi na to że nie ma w Polsce poważnego konserwatywno wolnościowego ugrupowania. Korwin-pajac, Bosak - bezpłciowy, reszta korwinistow - raczej niewierząca w Pana Boga, Braun ostatnio u Najmana chwali Patryka Vegę jako wielkiego reżysera. Michalkiewicz popierający konfę swoim autorytetem wzywa do obstrukcji wyborów i wzbudzenia niepokojów i de facto destabilizacji państwa w sytuacji gdy wiadomo że wyborcy Chołowni zagłosują na Trza
21 dni temu / Marcin
 
A nikt nie pomyślał, że głosujący na Trzaskowskiego mogli zakładać, że kiedy wygra będzie wetował wszystko PiSowi? Wówczas Konfederacja byłaby niezbędna do przegłosowania weta prezydenta. Dalej tłumaczyć?
21 dni temu / Adsumus
 
Otacza się złymi ludźmi. Dla dobra Polski, powinien wskazać Dudę. Jeszcze trochę a postawa Bosaka doprowadziłaby do zwycięstwa Trzaskowskiego. W obliczu takiego wroga, trzeba odłożyć własne ambicje. Bosak musi się jeszcze wiele nauczyć i wystąpić wreszcie z tego klubu "dziwactw wszelkich", żeby stworzyć konserwatywno-katolickie ugrupowanie.
22 dni temu / 1974
 
Konfederaci nie głosowali ZA. Połowa głosowała przeciw PiS, a połowa przeciw PO. Za co niby Konfederacja miałaby popierać PiS? Za "ruskie onuce"? A za co PO? Za "faszystów"?
22 dni temu / Jerry
 
W 2019 głosowałem na Konfederację.Wyborach na prezydenta I turze nie mogłem głosować, bo pracowałem 24h.W II turze odałem głos nie ważny.Popieram Konfederację.
22 dni temu / Robert0050
 
Ten tzw. "artykuł" to atak na Konfederację.
22 dni temu / Szymon
 
Pamiętliwy - masz pamięć wybiórczą i wyciągasz anegdotki do uwiarygodnienia swojej tezy. żenada.
22 dni temu / tr
 
Głosowałem na Bosaka. W II turze oddałem głos nieważny. Doskonale pamiętam jak Pis traktował Konfederację.
22 dni temu / Abc
 
@tr- już dawno nie daję się manipulować- gdy Bosak gardłował na PiS o zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej a Korwin Mikke mówił, że zaostrzenie doprowadzi do narodzin potworków i debili
22 dni temu / Pamietliwy
 
?Boże, chroń mnie od fałszywych przyjaciół, bo z wrogami poradzę sobie sam.
22 dni temu / Doktor wiee
 
Konfederacja to pseudonarodowcy.
22 dni temu / Nacjonalista
 
A skąd te informacje? Znowu walenie w konfederację? Czy rzetelne info?
22 dni temu / Roni
 
Wszyscy, którzy daliście się ZMANIPULOWAĆ artykułem i atakujecie teraz Konfederację: czy nie widzicie kto jest autorem artykułu i o co autorowi chodzi??? Jak można wierzyć autorowi, to jest TVP info? Czy już zapomnieliście jak Konfederacja była traktowana w TVP i zamilczana? A teraz chodzi im o PODZIAŁ W Konfederacji i skłócenie jej zwolenników. Będą atakować Konfederację i z prawa i z lewa dlatego, że jest to realna siła, która zagraża i PIS-owi i PO. I po komentarzach poniżej widać, że wrogom Konfederacji, już to się udało, niestety, bo niektórzy piszą "ale się zawiodłem, już nigdy nie zagłosuję na Konfederację". Ludzie włączcie myślenie i nie dajcie się manipulować! Te dane są wyssane z palca, a wy tak łatwo daliście się podejść... żal.
22 dni temu / tr
 
Wstyd redakcjo
22 dni temu / Turtle
 
@greAn. Oczywiście redaktorzy PCH24 mają tylko obowiązek "głaskać" , Konfederację i broń Boże napisać coś krytycznego. Ot typowy beton partyjny zaopatrzony w swoją partię jak w święty obrazek.
22 dni temu / Paulus
 
To Polonia Christiana coraz częściej opowiada się po stronie POPISU, po stronie socjalistycznego Dudy. Chrystus mówił "daj" a socjaliści mówią "bierz".
22 dni temu / Art Ceb
 
Bardzo chciałbym zapoznać się z metodologią tego badania. Nie wyobrażam sobie, żeby narodowcy lub katolicy od Brauna zagłosowali na promotora pederastii. Może niektórzy korwinowcy. Niewątpliwie Pisowi bardzo zależy na przejęciu całości prawicowego elektoratu, więc - co już nie raz udowodnił - będzie stosował nawet brudne chwyty, żeby dopiąć swego. Warto więc zapoznać się z metodologią tego badania, a nie wierzyć w ciemno TVPis.
22 dni temu / Wątpiacy
 
Kto by pomyślał, że Pch włączy się w kopanie Konfederacji. Cofam was ze strony startowej:-
22 dni temu / greAn
 
Ujawniły się ich prawdziwe cele. Mwm oczywiście na myśli Konfedrtację. Ws
22 dni temu / Piotr
 
To są tylko fakty z mediów pisowskich. Jeśli prawdziwe to Ci wyborcy nie poparli kandydata, który współpracował w ramach kłamstwa pandemicznego w zamykaniu Kościołów, ograniczenia kultu religijnego i Sakramentów, przekształcenia liturgii w koronaświrusową i deptaniu postaci Świętych po podłogach Kościołów na skutek Komunii przez ręce wynikającej z bezpranie wprowadzonych rozporządzeń reżimu sanitarno-totalitarnego. To najpoważnieszy gwałt na prawie Pana Boga w historii Polski!
22 dni temu / Jeremiasz
 
Ujawniły się "ich prawdziwe vele
22 dni temu / Puotr
 
Szanowni Państwo.Jeżeli pozbędziemy się politycznego zacietrzewienia i trzeźwo spojrzymy na wynik wyborów to z pewnością uświadomimy sobie ,że wybór Dudy uratował Konfederację.
22 dni temu / Dariusz
 
Czyli ponad połowa wyborców Bosaka, którzy oddali ważny głos, poparła Andrzeja Dudę, przy czym na Trzaskowskiego głosowało dużo mniej niż połowa, licząc wszystkich wyborców Bosaka. Nie ma to jak zmanipulowany tytuł artykułu! Wnioski: elektorat Bosaka podzielił się na trzy części. Ta część, która głosowała, odzwierciedliła taki sam rozkład głosów co reszta społeczeństwa, przy czym przeważył Andrzej Duda. Wyborcy Bosaka rzeczywiście udowodnili, że są prawdziwą trzecią siłą i egzystują ponad istniejącym sporem partyjnym - tego argumentu nie da się niczym obalić. Wyborcy Bosaka również trzeźwo ocenili, iż różnice pomiędzy kandydatem jawnie deklarującym wsparcie dla rewolucji marksistowskiej a kandydatem, którego opór wobec tejże rewolucji był niesatysfakcjonujący de facto zezwalający na jej spowolniony marsz, były niewielkie, zatem niewarte ostentacyjnego poparcia dla Andrzeja Dudy. Dyskusja może być tutaj, na ile trzeźwo wyborcy ocenili tę różnicę.
22 dni temu / aaa
 
Co do Konfederacji to podział głosów pół na pół ma znaczenie dla tych co wygrali. Oddanie głosu w tych konkretnych wyborach nie jest jednoznaczne z byciem po tej lub po tamtej stronie. I jeśli droga Pisu będzie nakrecac antypis czyli nastąpi schyłek tego,, mistrza''to proporcje się zmienią nie na korzyść tej cześći konserwatywnej. Prezydent Duda rządzi ostatnią kadencję i pod każdym względem jest postacią wyrazista ale czy następny wystawiony kandydat będzie taki sam albo lepszy to wiadomo że nie ma takiej normy ani gwarancji.
22 dni temu / ob
 
Nie zwróciliście uwagi, ze wyborcami Bosaka byli nie tylko prawicowcy, ale też ludzie sprzeciwiający się rozdawnictwu. I myślę, że ta druga grupa głosowała na Trzaskowskiego.
22 dni temu / Krzysiek
 
Zawiodłam się na Was. Czy już nie potraficie napisać własnego komentarza tylko musicie publikować artykuły z innych mediów? Zwłaszcza tych jawnie wrogo nastawionych do Konfederacji? Dlaczego wprowadzacie czytelników w błąd? Wyborcy Konfederacji i Krzysztof Bosaka w II turze nikogo nie poparli, a jedynie zagłosowali TAKTYCZNIE. Trzaskowski i tak nie wiele mógłby zrobić, a blokowałby PiS. A głos na Dudę to pogrążenie się PiSu i tym samym otwarcie oczu tym, którzy wciąż wierzą, że to prawica. Spodziewałam się od Was porządnej dziennikarskiej roboty. Zacznijcie na serio budzić sumienia Polaków, bo na razie wprowadzacie je w błąd.
22 dni temu / imp
 
niech zgadne bez czytania komentarzy pod artykulem. wyborcy dudy rzuca sie teraz na konfederatow, ktorzy zaglosowali na rafala, i bedzie: pseudokatolicy, popieraja gejow i seksualizacje dzieci, antykoscielni itd. jakie to nudne. to znaczy jedno. pisowcy siedza tylko przed tvpis i nie ogarneli jeszcze, ze zycie toczy sie w necie
22 dni temu / wwew
 
Jak długo PCh24.pl będzie powielać ten fake news z kłamliwego źródła tvp.info. Niestety ostatecznie straciłem już do PCh24.pl zaufanie, jeśli tak samo chcecie wpisywać w kłamliwą narrację. NIE kupuję więcej Polonia Christiana. Szkoda i żal bije po dusz! Swoją wiadomością niszczycie ostatni bastion wolnej Polski. Tylko nie płaczcie później, kiedy za jakiś czas okaże się, że można podpiswać tęczowe ustawy itd.
22 dni temu / Anty-Demokrata
 
Wcale sie nje dziwie. Pomijajac fakt, ze nie interesuje ich zbawienie. Doszli do wniosku, ze Trzaskowski chciaz jest szczery, pooiera dewaicje jawnie, a nie maci ludziom w glowach pozujac na katolika...
22 dni temu / Trad
 
Konfederacja to w około połowie wyborcy Korwina. Jednego nie zrozumieli. Trzaskowski nie jest liberałem. Socjal którego się boją i tak by trwał w ich wykonaniu. Natomiast Trzaskowski jest forpocztą neomarksistowekiej rewolucji kulturowej. Narodowa strona w porę zdołała ogarnąć sprawę. Nie jestem zwolennikiem tego rządu ale twierdzę, że ze wszystkimi wadami i niebezpieczeństwami jaki niesie ta sanacja 2.0 to jednak należało głosować przeciwko tej wprost antycywilizacyjnej postaci jakim jest Trzaskowski. Minus dla pana Brauna tym razem, że krytykował apele środowisk narodowych do głosowania na PAD. Mam nadzieję, że to był wybór opcji jedynie "gotowania żaby" bo nie ma co ukrywać, ze PAD i rząd obrońcą cywilizacji łącińskiej nie są jednak dla tych którzy są świadomi daje jeszcze czas do działania. Trzaskowski to masońska opcja konfrontacji natychmiastowej.
22 dni temu / qlnick
 
To z Konfederacji też są zboki? Świat się wali.
22 dni temu / TAKI LIFE
 
@Alan @Jan Czy Wy kiedykolwiek głosowaliście na Konfederację, albo na Bosaka? Mam poważne wątpliwości. Z pewnością reprezentujecie klasycznych wyborców POPIS, więc na Konfederację, ani na Bosaka głosować nie mogliście. W takim razie jaki jest cel Waszego kłamstwa, że już więcej na Konfederację nie zagłosujecie, jeśli nigdy nie głosowaliście? Dowód na to jest taki, że jesteście zwykłymi oglądaczami TVP Info, które raczej z prawdomówności nie słynie, więc ja Was proszę: nie uczcie się na złych przykładach! Aha, starajcie się jednak mówić prawdę, bo chyba to powinno charakteryzować wyborców POPIS.
22 dni temu / Anty-Demokrata
 
@Anonim Mnie właśnie zdziwił anonim Anonima, że jesteś tu anonimowo i pewnie anonimowo jesteś zdeklarowanym wyborcą POPIS, czyli raz lewą, a raz prawą nogą co z rękami, więc uważaj, aby Ci się nie pomieszały, jak naczelnik z Żoliborza nakazał!
22 dni temu / Anty-Demokrata
 
Tęczowa Konfetka
22 dni temu / Krzysztof Sciep
 
Jak najbardziej tak! Kofederaci- teraz czas na ciężką pracę! Organiczną wręcz.
22 dni temu / @Agat
 
Może Szanowni Dyskutanci wylaliby sobie troszkę zimnej wody na główki? Skąd są takie dane i na jakiej podstawie?
22 dni temu / mizar
 
A kogos to zdziwilo ?
22 dni temu / Anonim
 
@Igor, @Alan, @Feliks, Zaczyna się już jazda po Konfederacji!! Do Wszystkich krytykujących wyborców Bosaka: zwróćcie uprzejmie uwagę, skąd PCh24.pl przejęło tego fake newsa? Oczywiście, od tvp.info.pl! Czy to źródło informacji jest wiarygodne, jeśli w przeszłości potrafili sprzedawać nieprawdziwe wiadomości? Oczywiście, że nie!! Nie pozwólcie sobą manipulować!! Szkoda tylko, że szanowne PCh24.pl rozpowszechniając taką informację zaczyna wchodzić w sojusz ze źródłem kłamliwych informacji. Szkoda, że PIS walczyło z Konfederacją, a cały czas lansowało Trzaskowskiego. Szkoda, że PIS do walki wykorzystał TVP, w której bardzo inteligentnie wypromowano Trzaskowskiego. Co z deklaracji Dudy sprzed kilku miesięcy o niektórych aspektach moralnych w naszym kraju. W partii p. Dudy jest przecież jeden były minister, który "chciał się Rejtanem rzucać", aby bronić wolności tęczowych. Mam żal do PCh24.pl o przyłączenie się do kolejnej, kłamliwej ofensywy PIS wobec Konfederacji
22 dni temu / Anty-Demokrata
 
@rrr problem w tym,że w konfederacji nie ma prawdziwych narodowców,co pokazała postawa Bosaka.
22 dni temu / Krzysztof Sciep
 
@ Alan: 100/100!
22 dni temu / Jan
 
jednak ruskie onuce, przynajmniej w połowie.To raczej konfederacja targowicka, nie barska.
22 dni temu / Sarmata
 
Chyba w Marszu Niepodległości Konfederaci pójdą razem z Trzaskowskim. Prawdziwi Polacy powinni zorganizować swój Marsz. Panie Bosak usuń się Pan, wstydu oszczędź.
22 dni temu / Piotr
 
ciekawe. bo ja moi bliscy i znajomi glosowalismy na p. Bosaka w pierwszej turze. w drugiej wszyscy oddalismy glos na p. Dude. ogromna wiekszosc tak zrobila to nie wiem skad autor artykulu wyciaga taki wnioski.
22 dni temu / jb
 
Do wyboru było dwóch oszustów, których programem jest podlizywanie się do wyborców, tyle, że o innym profilu. Teraz okazuję się, że jeden z tych oszustów jest katolicki, a drugi fe. Naprawdę? Mam wrażenie, że szaty nad Konfederacją rozdzierają tutaj zwolennicy PiSu, którzy piszą kłamliwie, że się "zawiedli" na tych, których wcześniej nazywali "ruskimi onucami".
22 dni temu / Q
 
Według mnie, to klęska biskupów. To już jest równia pochyła. Trzeba opamiętania dla dostojników kościelnych.
22 dni temu / Kasandra
 
Znowu ogromny wysyp trolli, tylko kilka rozsądnych głosów. Widać nadal boją się Konfederacji skoro ruszył taki zmasowany atak i plucie.
22 dni temu / Agat
 
Zasmuciło mnie to.
22 dni temu / Gość
 
Na narodowców mogę głosować. Na korwinistow NIGDY
22 dni temu / rrr
 
Wyborcy PiS poparli pedofilię i aborcję eugeniczną. PiS zatrzymał projekt Stóp pedofilii i Stop aborcji. Ani myśli procedować. Poparli kradzież, kłamstwo, manipulację, socjalizm. Są lewakami.
22 dni temu / mgła Dudy
 
Mam nadzieję, że to oznacza koniec Konfederacji. Partia ta jest po prostu wewnętrznie niespójna. Najbardziej zawiodłem się na Bosaku co do, którego mkałem dużo sympatii. Oni nie kochają naszej ojczyzny liczy się tylko władza - piękne hasełka na ustach a w działaniu destrukcja Polski. Trzaskopodobni antykatolicy i schozofrenicy.
22 dni temu / magis
 
Wstyd dla Konfederacji. Jeśli tą partię popierają ludzie, którzy w stanie sytuacji poważnej są w stanie zagłosować na Trzaskowskiego to ja nie chcę ani słyszeć o Konfederacji, ani nie chcę mieć z nią nic wspólnego. Nie oddam na nich nigdy swojego głosu.
22 dni temu / Robert
 
Jeśli tacy są wyborcy Konfederacji, że głosowali na Trzaskowskiego, to ja nigdy na tą partię nie zagłosuję. Nie chcę mieć z nimi nic wspólnego.
22 dni temu / Alan
 
Do ~`tak tylko~` W zupełności się z Tobą zgadzam. Ci co głosowali na Trzaskowskiego mają grzech ciężki. To nie są żadni Katolicy. To pseudo Katolicy. Jak można na złość Andrzejowi Dudzie głosować na Trzaskowskiego. Każdy prawdziwy Katolik wie i rozumie, że w takiej walce gdzie jest dwóch kandydatów zawsze trzeba wybrać tego, który lepiej rokuje na przyszłość, w tej sytuacji był to Andrzej Duda i na niego należało bezwzględnie oddać głos. Ale widać, że wiele osób nie ma z wiarą nic wspólnego. Nazywają siebie Katolikami, ale niestety nie mają prawdziwej wiary w sercach i umysłach. To ludzie działający na zasadzie: Za złość mamie odmrożę sobie uszy. Wstyd i hańba dla takich osób, które mienią się Katolikami, a zagłosowały na Trzaskowskiego. Ale i Konfederacja nie jest tu bez winy. W obliczu tak poważnej sytuacji zagrożenia dla naszego kraju, zamiast zachęcić swoich wyborców aby głosowali na A.D to umyli rączki. Nie oddam głosu na Konfederację. Są dla mnie straceni.
22 dni temu / Igor
 
Tego rodzaju kalkulację jakie stosują niektórzy politycy Konfederacji to Głupota.
22 dni temu / Feliks
 
... obłudniki i Targowica Bis...
22 dni temu / [email protected]
 
Duda podpisze ustawe o zwiazkach partnerskich. Nie dajcie się nabrac. Trzaskowski przynajmniej jest szczery i wiadomo z kim mamy do czynienia,a pis to dwulicowosc. Wykorzystuja wiarę zeby wygrac a potem burdele z małoletnimi w Rzeszowie az trzeszczą. PCH nie dajcie się nabrac!
22 dni temu / eja
 
A ja sama oceniam co mówił p.Bosak i to mi wystarczy ,aby ,przekreslić Konfederację ,choć na początku było zachłyśnięcie. Kalkulował i przekalkulował. Polsko Ojczyzno moja szarpania i rozdrapywana kto Cię kocha naprawdę.
22 dni temu / Polka
 
Jeszcze niedawno Duda deklarował podpisanie ustawy o związkach partnerskich. Sami o tym pisaliście. Na potrzeby kampanii deklarował stanowisko przeciwne. Jedynie uczciwa postawą było wstrzymanie się od głosu. Hipokryci.
22 dni temu / mgła? Dudy
 
Czytając komentarze mam dużo radości. Znaczy Konfederacja jest ważna skoro tak atakowana. To dobrze wróży na przyszłość.
22 dni temu / Kasandra
 
Nie zdziwiłbym się by to było kłamstwo by w ten sposób kolejny raz uderzyć w konfederację i jej wizerunek, wszak już po wyborach więc dalej można w nią walić- ruscy agenci, ruskie onuce, głosowali na tęczowych oto nowa łatka.
22 dni temu / Andrzej
 
Naprawdę w to wierzycie?
22 dni temu / Hazet
 
te dane są zmanipulowane, nie 50%, a zapewne coś w około 20% czyli normalna wypadkowa, przypominam, że ludzie od Michnika podali 70% poparcie dla Trzaskowksiego, co było kłamstwem, tak samo kłamstwem jest 50% poparcie dla Trzaskowskiego, zarówno opcja Soros, jak i 447just jest za rozwaleniem Konfederacji tuż po wyborach, dlatego radziłbym myśleć, niż wierzyć zmanipulowanym sondażom. Pamiętajmy, że rządzi POPiS. Konfederacja jak narazie wzorowo się zachowuje, nie ma tam takiej możliwości jak Trzaskowski!!
22 dni temu / straż
 
Wstyd dla Konfederacji. Trzeba zająć stanowisko, a nie stać w rozkroku.
22 dni temu / Michał
 
Przykre, partia prawicowa, a wyborcy głosują na zboczonego lewaka. Wstyd.
22 dni temu / Michał
 
W te sondaże to nie bardzo bym wierzył, mnie nikt nie pytał o zdanie i nikogo z moich znajomych również. Nigdy w żadnym nie brałem udziału, zadajcie sobie to pytanie. Wiara w to że PiS zablokuje tą tęczową rewolucję to naiwność, a te deklaracje Dudy to fałszywa przedwyborcza kalkulacja, wystarczy zobaczyć co zrobili w ciągu ostatnich pięciu lat w tej sprawie. Konfa nie poparła żadnego z tych szkodliwych kandydatów.
22 dni temu / The Robson
 
MEROBACHDALADAN panie drogi, nie oddanie glosu = głos na trzaskowskiego i lgbt. Nie można iść do Kościoła, uczestniczyć w Najświętszej Ofierze, a potem jak nigdy nic popierać trza i kolorowych... Owce w wilczej skórze!
22 dni temu / Mati
 
Bodee sam jesteś Katolik bezobjawowy i pisowski troll
22 dni temu / Tomasz
 
pisowska propaganda nadaje kłamstwa na temat Konfederacji płynące z TVP i mediów Sakiewicza
22 dni temu / Tomasz
 
Nacjonaliści I Konserwatyści poparli PAD i tylko elektorat wolnościowy poparł a tęczowego neo-komunistę znów propaganda pisowska atakuje Konfederację.Liderzy Konfederacji nie wskazali na kogo głosować .To młodzi wolnościowcy zabłoswali na Trzaskowskiego dali się nabarac na kłamliwą propagandę neo-komuny .
22 dni temu / Tomasz
 
A którego? Bo tak naprawdę to oni obaj tęczowi, mniej źle byłoby wogóle nie głosować.
22 dni temu / Nielubiebetonu
 
Odnośnie samej Konferedacji, to nie jest to twór prawicowy, jak niektórzy mniemają. Przecież tam są ludzie, którzy popierają socjalizm w formie 500+.
22 dni temu / Tomek Primke
 
@Krzysztof Sciep: Myli Pan liberalizm z socjaldemokracją. Uprzejmie zaznaczam, że amerykańskiego "liberal" nie tłumaczymy jako "liberalny", lecz jako "socjaldemokratyczny" właśnie.
22 dni temu / Tomek Primke
 
Konfederacja jest skompromitowana. Jak dobrze, że na nich nie głosowałem.
22 dni temu / j. s.
 
Ja nie popieram Kingi Dudy w wyborach
22 dni temu / Xdd
 
Konfederacja to nieporozumienie:liberalizm jest nie do pogodzenia z nacjonalizmem ani konserwatyzmem.Mariaż tego ostatniego z ideą narodowa też nie wróży powodzenia zresztą.A pan Bosak to oddzielny temat-najogledniej mówiąc to co głosi nijak ma się do tego jak żyje.I jeszcze Trzaskowski droga redakcjo to żadna lewica-liberal po prostu.I wszystko jasne
22 dni temu / Krzysztof Sciep
 
Wstyd ! Czy to grzech ?
22 dni temu / IRE
 
Będzie. Będzie im to najprawdopodobniej często wytykane od tego momentu.
22 dni temu / Kamesennin
 
Konfederacja nie tyle odczytała nastroje swoich wyborców, ile sama naprowadzała ich, żeby głosowali przeciw PAD. I jest to przejaw niegodziwości, że między Dudą a Trzaskowskim dla Bosaka et consortes gorszy był Duda.
22 dni temu / PiotrAdam
 
Tacy sami z nich konserwatyści jak i katolicy: bezobjawowi.
22 dni temu / Bondaree
 
Totalna kompromitacja , tak proszę państwa dokładnie niemal połowy elektoratu konfederacji. 2vtygodnie temu oddali głos na kandydata prawicy,....teraz zwrot o 180 stopni i fajny jest radykalny światopoglądowo lewak przebrany i upudrowany na potrzeby kampanii. W niedzielę do Kościoła , w poniedziałek na paradę LGBT.
22 dni temu / Michu.
 
Martwi mnie to. Głosowałam na Bosaka ale jeśli tacy ludzie tworzą Konfederację gdzie większość popiera tęczowego kandydata to ja mam z tym problem. Uważam że to duży minus dla Konfederacji.
22 dni temu / Monika
 
Ja do nich nie należę.
22 dni temu / PrPr
 
Wybór był między wzmocnieniem umiarkowanej lewicy, a podzieleniem władzy między lewicę umiarkowaną i skrajną. Gremialne poparcie Dudy z socjalistycznego PiSu byłoby rysą na wizerunku jedynej partii walczączej z socjalizmem w gospodarce? Nie wszyscy wyborcy Konfederacji widać są zdania, że podstawy cywilizacji są ważniejsze od gospodarki i nic w tym dziwnego, bo i w samej partii są różnice zdań na ten temat. Są to różnice dotyczące priorytetów tego co należy zmienić, a nie tego co jest dobre, a co złe i z tego powodu nie są to różnice zagrażające spójności tej formacji. Konfederacja nie jest ani idealna, ani jednomyślna w każdej sprawie. Tworzą ją ludzie i brak w niej "lidera" dyktującego wszystkim co maja myśleć na dany temat. To najlepsze co mamy do wyboru, a za nią długo nic.
22 dni temu / Q
 
Skąd te informacje? Skąd wiadomo kto oddał głos daną kartą? Skąd wiadomo w jakim był wieku, skąd pochodzi, jakie ma wykształcenie, jaką partię popiera? Przecież tych danych nie ma na karcie do głosowania! Głosowanie jest anonimowe. Więc skąd te statystyki? Zastanówcie się.
22 dni temu / Ciekawski
 
co to za konfederacja, co to za narodowcy ktorzy glosuja na teczowego Rafala ?
22 dni temu / LOGAN
 
Osobiście wolałbym kandydaturę Grzegorza Brauna.
22 dni temu / K.
 
Choć sam wiele mam do zarzucenia Prezydentowi Dudzie to oddanie głosu na Trzaskowskiego uważam za skandaliczne. Mam pytanie do tych zwolenników Konfederacji, którzy oddali głos na Trzaskowskiego, a przed tym mówili o sobie że są katolikami - czy teraz dalej uważacie się za katolików ? A może powiecie, to tylko kalkulacja, że koalicja się rozpadnie, będą wcześniejsze wybory i Konfederacja wreszcie zwycięży - no to wam powiem, że taki Hołownia w dwa miesiące zdobył dwa razy więcej poparcia niż Konfederacja w kilkanaście miesięcy - bo taki to na dzień dzisiejszy jest stan umysłów w polskim społeczeństwie. Cóż - dokonaliście rzeczy haniebnej - H A N I E B N E J !!!, lepiej było nie głosować wcale.
22 dni temu / tak tylko
 
Żegnaj, choć z żalem, marszu niepodległości...
22 dni temu / Story
 
Mam wrażenie że ugrupowanie Bosaka przegrało na całej linii.mieli wielu zwolennikiw nawet wśród prawicowców. Zawiedli na całej linii. Nie odbudują swojej pierwotnej tożsamości. Wchłonie ich partiaPo,. Przestaną się liczyć!
22 dni temu / adi1302
 
w kraju NIE MA siły wobec fali lgbt, ta chyba jest zapowiedziane w Piśmie, tak? więc chyba musi przyjść?
22 dni temu / po prostu
 
Partia ani kandydat nie są dysponentami głosów swoich wyborców. Brak poparcia dla obu kandydatów był najlepszym wyjściem.
22 dni temu / MEROBACHDALADAN
 
A ciagle wytykali Pisowi ze za mało radykalne, teraz wyszło że Konfederacja to partia prawicowo-bolszewicka. Jak Platforma- dla każdego coś miłego.
22 dni temu / Darius
 
Wg mnie to nienawiść do tego jak pis poniewiera Konfederacją, jaką uskutecznia propagandę w tvp i jak zasłaniając się patriotyczną retoryką. klęczy a to przed amrykanami, a to przed Izraelem. Dodać do tego +30 nowych podatków i ograniczenia pod pretekstem pseudopandemi i wcale się nie dziwi że ludzie z prawicy brzydzą się oddania głosu na kogokolwiek z tej formacji.
22 dni temu / Adrian
 
Ja głosowałem na PAD A Ci którzy głosowali na Czaskofskiego z Konfy glosowali raczej PRZECIWKO PAD niz za teczowym
22 dni temu / Leon
 
Pytanie, ilu w ogóle poszło na II turę albo oddało ważne głosy?
22 dni temu / jj
 
Głupcy!!!
22 dni temu / lolek
 
Narodowcy i patrioci????????
22 dni temu / Gość
 
I PO Konfederacji!! Kij żebraczy na drogę
22 dni temu / Pamietliwy
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.