Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   22   LUTY   2020 r.

Katedry św. Piotra Apostoła
Św. Małgorzaty z Kortony
 
 
 
 

Błędy sanacji i druga zdrada Zachodu. Dlaczego Polska przegrała kampanię wrześniową? [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Polska nie była przygotowana do starcia z Niemcami! Sanacyjne władze II RP powinny więc zrobić wszystko, łącznie z oddaniem w ręce III Rzeszy Gdańska, aby nie dopuścić do wybuchu II wojny światowej. Dlaczego jednak tak się nie stało i mimo ogromnego męstwa i bohaterstwa polskich żołnierzy w kampanii wrześniowej ponieśliśmy potworną klęskę? Na to i wiele innych pytań odpowiadają red. Jerzy Wolak i Tomasz D. Kolanek.


DATA: 2019-09-05 08:19:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Polska przegrała kampanię wrześniową, bo nas zdradzili nasi tzw. sojusznicy, czyli Anglia i Francja!
5 miesięcy temu / Kardan
 
Pan Jezus nadal czeka na obranie GO Królem Polski! ...i innych narodów! INTRONIZACJA!
5 miesięcy temu / mn
 
@Ryś PiS to nie są biologiczni spadkobiercy sanacji. Ale ideowi owszem.
5 miesięcy temu / abc
 
"Wnuki z sanacji na pewno sa inni jak ich dziadkowie. Zycie po ich upadku nauczylo ich bardzo duzo." Gdy się obserwuje działanie rekonstrukcyjnej grupy sanacji z Żolibora, to widać, że NICZEGO się NIE NAUCZYLI.
5 miesięcy temu / Ryś
 
Premio i Czeslaw. Jedynie Wy macie wiedzę. Reszta opiera się tylko na jakis tam przesłankach. Co do masonów to może zostały krótko przed wojną zlikwidowane przez prezydenta. Przed wojną też żył kardynał Hlond. Czy on też jest winny że wojna wybuchła?
5 miesięcy temu / Qwerty
 
Intronizacja !
5 miesięcy temu / Wit
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 128 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.