Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   16   LIPCA   2020 r.

NMP Szkaplerznej z Góry Karmel
Św. Marii Magdaleny Postel
 
 
 
 

Black Lives Matter. Antykatolicka organizacja ze wsparciem katolickich hierarchów


Odtwórz w YouTube
 

Jednym z niepokojących zachowań niektórych amerykańskich biskupów jest traktowanie Kościoła jako broni na rzecz marksistowskiej agendy politycznej. Dobitnie pokazuje to sposób zaangażowania się hierarchów w ruch Black Lives Matter. Tymczasem jest to organizacja wspierana przez środowiska promujące aborcję i homoseksualizm. Zapraszamy na The Vortex, program Michaela Vorisa. Materiał udostępniamy dzięki uprzejmości Church Militant.

 

Polskie napisy po włączeniu.

Czytaj także:
DATA: 2020-06-24 07:49:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

To tylko pokazuje jak wiele lewactwa wtargnęło do Owczarni...
15 dni temu / parafianka
 
Oni powariowali?!?!?!?
19 dni temu / Paweł K.
 
Dodajmy kolejne hasła WHITE LIVES MATTER YELLOW LIVES MATTER RED LIVES MATTER GREEN LIVES MATTER LITTLE LIVE MATTER TALL LIVES MATTER CRIPPLE LIVES MATTER BLIND LIVES MATTER SMILLING LIVES MATTER POOR LIVES MATTER RICH LIVES MATTER SAD LIVES MATTER ..... można pisać i pisać w nieskońćzoność. Ktoś tu zwariował. Czerwono-tęczowa zaraza tylko ludzi dzieli jak w Niemczech nazistowskich, czy Rosji sowieckiej. Nie trzeba być jakiś wielkim znawcą problemu i procesów społecznych by wywnioskować czym się to skończy. Jak zawsze upadkiem ludzkiej godności, gwałtami, rabunkami, wojnami, podziałami. satana plan zniszczenia ludzkości w toku.
22 dni temu / PONAD PODZIAŁA
 
Kościół rozwalany od środka przez lewackich hierarchów. Nie bez przyczyny tyle dewiacyjnych afer w Kościele w USA, Niemczech, Francji, Holandii, Belgii itd. Wylewają się nieczystości Jeezebel.
22 dni temu / USA IS DEAD
 
a co to przeszkadza tym iluminacjom? przykład idzie z góry!
22 dni temu / info
 
Wpuszczono wilki do owczarni i oczekuje się, że owieczek nie ruszą. Póki ich się nie przepędzi, póty Kościół nie zazna spokoju.
22 dni temu / Korner
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 145 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.