DZIŚ JEST:   27   STYCZNIA   2020 r.

Bł. Jerzego Matulewicza
Św. Jana z Warneton
 
 
 
 

Biuro niemieckich obrońców życia zdewastowane. Tak lewacy świętowali „Dzień Kobiet”

Biuro niemieckich obrońców życia zdewastowane. Tak lewacy świętowali „Dzień Kobiet”
Zdjęcie ilustracyjne. FOT.Wojciech Koziol/FORUM

W nocy z 9 na 10 marca biuro niemieckiej organizacji pro-life Aktion SOS Leben (Akcja SOS Życie, ASL) we Frankfurcie nad Menem zostało zdewastowane przez lewicowych radykałów.

 

Elewację budynku, w którym się znajduje siedziba organizacji, pomalowano różową farbą. To nie pierwszy taki atak wandalizmu: już w listopadzie ubiegłego roku grupa „Autonomicznych feministek” dokonała podobnej dewastacji.

 

Według kierującego ASL Mathiasa von Gersdorffa, tłem ataku są liczne artykuły prasowe we frankfurckich gazetach demonizujące działalność obrońców prawa do życia.

 

Do incydentu doszło przy okazji obchodów tak zwanego Międzynarodowego Dnia Kobiet, który według Gersdorffa stał się w tym roku „okazją podjudzania przeciwko obrońcom życia i szerzenia wobec nich nienawiści”. Łącznie zaatakowano aż sześć budynków organizacji pro-life.

 

Przed atakiem na biuro Akcji SOS Leben w jej sąsiedztwie lewicowi ekstremiści rozrzucali ulotki. „Wykorzystujemy Międzynarodowy Dzień Walki Kobiet*, by ujawnić i napiętnować antyfeministycznych działaczy* i działaczki*, organizacje oraz instytucje we Frankfurcie”.

 

Gwoli wyjaśnienia, gwiazdka pojawiająca się po niektórych rzeczownikach to tak zwana „gwiazdka gender”, która ma wskazywać na rzekomą umowność płci. „Kobieta*” nie określa więc kobiety, ale każdego, kto się za kobietę uważa, a „działacz*” to każdy, kto uważa się za mężczyznę.

 

Komentując cały incydent Gersdorff wskazuje, że poglądy lewicowej ekstremy coraz częściej przebijają się nawet do centrowych gazet. Tymczasem lewicowcy starają się zdehumanizować obrońców życia, przedstawiając ich jako „fundamentalistów” i „radykałów” i osoby nienawidzące kobiet - tylko dlatego, że bronią życia nienarodzonych dzieci.

 

Zdaniem Gersdorffa dziennikarze nie mogą godzić się na takie postępowanie, bo pro-liferzy bronią po prostu prawa zagwarantowanego przez niemiecką konstytucję – za Odrą aborcja jest wprawdzie niekaralna, ale zarazem niezgodna z prawem. Stąd media nie powinny powielać lewicowej propagandy, ale raczej szukać kontaktu z przedstawicielami organizacji pro-life.

 

Pach

 

źródło: mathias-von-gersdorff.blogspot.de


DATA: 2018-03-13 13:19
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Niedługo mając dzieci, będzie się najgorszym sortem ludzkości według lewaków. Niby tacy tolerancyjn. Ale jest sposób na lewaków. Chociaż ciężko może być z tym. Wszyscy ludzie z prawej strony powinni mieć jak najwięcej dzieci i kształtować ich ,by pielęgnowali wszystko co do tej pory było dla przodków najważniejsze
ponad 1 rok temu / Whatt?
 
Bez nerwów. Dzień, kiedy Turcy z migrantami przeprowadzą na tej zgrai "eutanazję" coraz bliżej.
ponad 1 rok temu / agricola
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.