DZIŚ JEST:   03   CZERWCA   2020 r.

Św. Karola Lwangi i towarzyszy
Św. Jana Grande
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Kryzys to niewatpliwie właściwe słowo w tej sytuacji. Natomiast ta cała droga synodalna nie prowadzi czasem do takiej sytuacji że lepiej porzucić na rzecz komunizmu, liberalizmu itp tą drogę niż bawić się w udawanie że wszystko jest dobrze?.
3 miesiące temu / ww
 
Kryzys współczesnego Kościoła ma wiele wymiarów, ale jednym z najważniejszych jest kryzys biskupstwa. Oni już dawno zapomnieli, że nić sukcesji apostolskiej łączy ich z gronem najbliższych uczniów Pana. Ci, którym tak dużo dano, będą podlegać szczególnie surowemu osądowi.Noblesse oblige!
3 miesiące temu / Jan
 
Przecież nikt z nich nikogo nie chce ewangelizować, oni pragną jedynie dialogu. Nie zależy im na niczyim zbawieniu, ważny spokój i władza.
3 miesiące temu / @ ot co
 
Właśnie, oto jest pytanie: DLACZEGO?
3 miesiące temu / @Szukający pra
 
Mają pałace - mają gdzie przyjmować te "dzieci Abrahama".
3 miesiące temu / Jot
 
Niech się nie ważą nam wciskać imigrantów! Zadnych islamskich nachodzcow, żadnych korytarzy!
3 miesiące temu / imigracja stop
 
Czy zastąpią Timermansa , Verhofstadta, ....na ich stanowiskach? Nie czas zając się głoszeniem, pięknej religii katolickiej jak czysty jedwab pure silk,a nie poliester zwany kiedyś jedwab sztuczny? Czy zasiądą jako....mężowie pełni ducha i mądrości.....?
3 miesiące temu / Mas
 
Myślę, że św Mikołaj nie jest z tego powodu zadowolony... bo to pachnie hipokryzją, a nie prawdą.
3 miesiące temu / DNA
 
@pga. Jeśli chcą ewangelizować islamistów, niech jadą do nich i ich ewangelizują, a nie ściągają ich do Europy, żeby budowali nowe meczety. Dodatkowo robią u nas ekumenizm, czyli d.. zbita.
3 miesiące temu / ot co
 
I co z tego że monoteistyczne? Dla pokoju w świecie lepiej byłoby gdyby zamiast mordować w imię Allaha wyznawali pogaństwo.
3 miesiące temu / A.G.
 
Dlaczego nikt do tej pory nie upomniał się o prześladowanych Chrześcijan na Bliskim wschodzie, tylko ciągle sugeruje nam się szantaż moralny i nakazuje przyjmowanie zupełnie obcych nam kulturowo ludzi...
3 miesiące temu / Szukający praw
 
Czy to nie będzie czasem pytanie retoryczne, jeśli zapytam, czy w centrum tego spotkania nie stoi ewangelizacja imigrantów, głoszenie im Chrystusa, a w szczególności muzułmanom? Coś tam niby się pojawia przy okazji, jak to mówią - wicie rozumicie, trzeba wyważyć akcenty, żeby nikogo nie urazić. Jak się czyta te pokrętne wypowiedzi, tę mowę-trawę, to pustosłowie, to normalnie mdli.
3 miesiące temu / pga
 
O takich tematach powinno się rozmawiać. Przywracanie pokoju to przyznanie że przyczyną imigracji jest wojna. To są poszkodowani ludzie którzy uciekli ze swoich krajów przez wojny. Słusznie konsekwentnie odcina się od tych co są w te wojny zaangażowani.
3 miesiące temu / z
 
gołąbki pokoju się znalazły. Propaganda pokoju niczym w ZSRR. Wiadomości radia Watykańskiego nie da już słuchać, słowo "migranci" jest wymieniane 3 razy częściej niż Bóg. Rewolucja pożera własne dzieci tak stanie sie i z jej przodownikami w naszym kościele.
3 miesiące temu / maciek
 
Dadza przyklad i przyjma emigrantow do swoich palacow?
3 miesiące temu / Teodor...
 
Laboratorium to niech sobie de Wloszech urzadzaja a reszte niech zostawia w spikoju. Mam wrazenie ze KK w obecnych czasach to jedno wielkie laboratorium biskupow. Tylko patrzec jak to postsoborowe laboratorium wyleci w powietrze. Szkoda tylko tych meczennikow ktorzy oddali zycie za wiare. Moze sie okazac ze ich ofiara poszla na marne. Zostala zaprzepaszczona przez modernistycznych hierarchow, kaplanow i wiernych.
3 miesiące temu / Stan
 
Cytat z kardynała Basettiego: Jest domem Abrahama i trzech religii monoteistycznych. Wygląda, jakby dla niego ważniejszy był Abraham od Pana Jezusa. wszystko jasne- dla nieświętego spokoju już się wypierają Zbawiciela.
3 miesiące temu / ?
 
Może św. Mikołaj przypomni sobie jak trzasnął w twarz jednego heretyckiego biskupa?
3 miesiące temu / Ela
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.