DZIŚ JEST:   20   LUTY   2020 r.

Św. Franciszka i Hiacynty Marto
Św. Zenobiusza
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


UWAGA HOMOSEKSUALIŚCI - WAŻNE ! - LGBT GENDER NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z OCHRONĄ JAKICHKOLWIEK MNIEJSZOŚCI wszelkie mniejszości SĄ ICH ZAKŁADNIKAMI - to jest RUCH POLITYCZNY który bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - KOMUNISTYCZNEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej IDEOLOGIA ODPOWIEDZIALNA ZA LUDOBÓJSTWO ponad 150 milionów zamordowanych lub zagłodzonych osób - TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!! - ZASTANÓWCIE SIĘ CZY CHCECIE COŚ TAKIEGO POPIERAĆ !!!!!!
6 miesięcy temu / Edu
 
Michu - odnośnie toalet to wygląda na to że powinny byc trzy - dla kobiet, mężczyzn i degeneratów. Tyle wystarczy.
6 miesięcy temu / Jot
 
Ala wilk - winny jest epatujący swym zboczeniem gej. Gorszyciel powinien być utopiony a nie rzucony kamieniem. Niech nie deprawuje dzieci swym zboczeniem. I nikt nie powinien geja prześladować dopóki siedzi cicho i nie gorszy. Proste, jasne i tolerancyjne. Tolerujemy lgbtq póki nie gorszy publicznie. Jeszcze czegoś nie rozumiesz? "Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza. 7 Biada światu z powodu zgorszeń! Muszą wprawdzie przyjść zgorszenia, lecz biada człowiekowi, przez którego dokonuje się zgorszenie."
6 miesięcy temu / Jot
 
Najbardziej dehumanizują sie sami geje. Nic tak nie dehumanizuje jak "miłość" od "d...y strony".
6 miesięcy temu / Pokręć
 
To, że liberalny, to zgoda. Lewicowości tam żadnej nie ma. Jest liberalizm obyczajowy, który przy liberalizmie gospodarczym pozostaje liberalizmem, nie zaś żadną lewicowością
6 miesięcy temu / monos kapinos
 
Kibol rzucił kamieniem w geja - winny gej bo prowokował. Polska też "prowokowała" Hitlera i Stalina w 1939?
6 miesięcy temu / ala wilk
 
Zachowanie ludzi z marszów homoseksualnych jest prowokujące. Im o to chodzi, by prowokować burdy. To ich taktyka.
6 miesięcy temu / Marek
 
Jak demokracja, to demokracja! Zorganizujmy referendum w sprawie wpisania do Kodeksu Karnego "prpogandy i praktyk LGBT". To oczywiście pierwszy krok, bo zapis powinien dotyczyć "każdej aktywności seksualnej, poza heteroseksualizmem reproduktywnym". Termin ten wprowadził ks Krzysztof Charamsa w "Kamienu węgielnym" i jest kwientesencją słów św Augustyna, popartych przez Tomasza Akwinatę. Do zakazanych praktyk wartoby zaliczyć także ipsację.
6 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
Najważniejsze prawa LGBT cały kraj sie tym zajmuje. Wśród tych osobników są m.in ludzie którzy żądają neutralnych toalet, ...bo nie wiedzą czy wchodzić przez drzwi oznaczone trójkątem czy kółkiem.
6 miesięcy temu / Michu.
 
Tęczowi mutanci czerwonego komunizmu po ukończeniu deprawacyjnego raidu w świecie zachodnim i jego "sukcesach", przystępują do walki o rząd dusz w Polsce,nie pomni kiedy dostali "po łapach".Jezu,ufam Tobie.
6 miesięcy temu / Stan
 
A co jest złego w tępieniu szkodników?
6 miesięcy temu / agricola
 
Krakusik - i dlatego normalny człowiek ma broń. Właśnie po to aby na czarną kartkę mógł powiedzieć że czarna.
6 miesięcy temu / Jot
 
Niepotrzebnie z taką powagą potraktowane są kalumnie tego serwisu "na Temat". Po prostu należy zadać pytanie kto wychodował zabójców dwóch ?pisowców" zamordowanych przez bandytów, kto podjudzał tych bandziorów propagandą nienawiści że zamordowali śp Marek Rosiaka i Pawła Kulczaka. Widocznie redakcja "na Temat" uważa, że to wciąż za mało i dlatego wciąż nie ustaje w szczuciu a to na biskupów i księży a to na pisowców itd. P.Kulczak zamordowany na miesięcznicy smoleńskiej ?ojciec trójki dzieci ale coś lewicowe pisma o tym milczą.
6 miesięcy temu / Czesław
 
Na prawdziwej tragedii prawdziwych Żydów usiłują żerować współcześni prowokatorzy - pseudożydzi, którzy podszywają się pod potomków ofiar. jakież to piękne cwaniactwo, ajajaj!
6 miesięcy temu / Marian
 
cyt"wynika wręcz, że to hierarchowie odpowiadają za niepokoje uliczne towarzyszące białostockiej paradzie środowisk homoseksualnych"hm? powiem tak : ludzie którzy akurat nie poszli na msze nie wiedzieli o paradzie ,zostali w domu i ani nikogo nie atakowali ani ich nikt nie zgorszył
6 miesięcy temu / klik
 
Marsze LGBT to reklama ruchu a nie walka o równe prawa. Może chodzi o "równe" czyli wyższe prawa. Reklama tworzona jest po to aby wywołać reakcję i wywołała w Białymstoku. Reklama pozostawia prawo wyboru z odrzuceniem włącznie.
6 miesięcy temu / akm
 
To są grzechy wołające o Pomstę do Pana Boga: grzech przeciw przyrodzeniu! - o czym tu dyskutować?! Czyli normalny człowiek nie może się nawet bronić przed chorymi zamysłami zboczeńca?! Niedługo złodzieje idąc śladem homoporóbstwa zażądają otwartych drzwi do mieszkań, i posłuszne oddawanie portmonetek na żądanie! Debilizm całej tej degrengolady poraża i pozostawia jedyną możliwą odpowiedź - OBRONA GODNOŚCI CZŁOWIEKA! - ani kroku w tył!
6 miesięcy temu / Andrzej BR
 
Mojego dziadka NKWD skazało kiedyś na 10 lat łagru... Zrobiono to w imię idei wroga klasowego... Dziś jest chyba podobnie... Neomarksizm podnosi głowę... Kto nie podziela poglądów tej szalonej ideologii nazywany jest wrogiem praw człowieka, kiedyś nazywano to byciem wrogiem ludu... Kiedy dziadek zaprotestował przeciwko niesprawiedliwości, urzędnik NKWD powiedzial: Jezeli my Ci powiemy, że ta kartka jest biała, to masz potwierdzić, że jest biała niezależnie od prawdy. W przeciwnym wypadku Cię zniszczymy. Widać chyba więc zbieżność w poglądach tych lub innych dziennikarzy, podobno z liberalnych, pozornie wolnościowych mediów...
6 miesięcy temu / Krakusik
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.